Какво колекционирате?

  • 15 348
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 080
От около половин година събирам коркови тапи. Ако ви се намират излишни мятайте насам  Wink Laughing. Събирам ги, защото имам идея да правя нещо от тях. Иначе не обичам да трупам каквото и да било. Вещите ме задушават.

# 91
  • Мнения: 1 258
Събирам ги, защото имам идея да правя нещо от тях.

Кажи де!

# 92
  • Мнения: 1 080
Събирам ги, защото имам идея да правя нещо от тях.

Кажи де!

Като го направя тогава. Wink

# 93
  • Мнения: 534
И аз събирам камъчета,все още
имах една колекция,но тя се загуби докато се пренасяхме  Sad
сега започнах наново,но имам много малко

# 94
  • Мнения: 742
Вино. Но понеже ми е нова страст, засега колекцията ми съдържа девет бутилки, сред които токайско, южноиталианско, словенско, белгийско, и българско (естествено Grinning). Очаквам другата седмица да се сдобия с турско.

Решила съм като се съберат стотина бутилки, да организирам ритуална дегустация  Sunglasses

# 95
  • Мнения: 1 080
Ellyst! Това е страхотно! Grinning Впечатлена съм!

# 96
  • Мнения: 3 760
Я! И аз!

Иначе събирам раковини и минерали (естествени или частично обработени). А май и цветята ми са внушителна колекция  Confused Особено орхидеите (над 150  Embarassed)

# 97
  • София
  • Мнения: 175
Имам огромна колекция от картички, а наскоро се запалих по магнити. Където и да отида, това е първото което купувам, след това и картичките  Flutter

# 98
  • Мнения: 1 174
Като дете съм събирала най-различни неща:пощенски картички, марки, салфетки, сапуни, станиоли, пластелинови фигурки на кучета и кончета, писма от русначета и много други - писах в подобна тема. Simple Smile
Сега последната ми детинщина е събирането на всякакви интересни за мен камъни - вече имам около 200кг. (!) - така казва мъжа ми. Laughing
Украсявам себе си и къщата. 

# 99
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
Забравих да напиша - всичките си намерени късметчета досега. Почти съм напълнила един буркан от боровинково сладко Blush

# 100
  • Мнения: 725
аз малки чайничета ,миниатьори

# 101
  • Мнения: 6 017
Аз колекционирам доста неща,...стига нещо да ми хареса и започвам да колекционирам....статуетки- слонове, селфетки, монети, картинки от дъвки, картички, кулинарни книги, любовна поезия, много снимки, различни по вид..големина и стил вази, чаши, книги, сухи цветя, химикалки и какво ли още не. Сега започнвам да си колекционирам свещници.... Hug

# 102
  • London, baby
  • Мнения: 800
Колекционирам хубава музика, различни свещи по големина и мирис  Heart Eyes както и рецепти

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 19:11 от viessmanka

# 103
  • Мнения: 31
Като дете колекционирах значки и  салфетки newsm03

# 104
  • Мнения: 444
Когато бях малка колекционирах доста работи , значки , монети , картички , календарчета , картинки от дъвки , кукли и много подобни работи
Сега съм запазила и продължавам да колекционирам - Салфетки

Общи условия

Активация на акаунт