Чували ли сте за тази диета?

  • 22 041
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 194
Вярно е, че не съм хапвала нищо калорично през тези дни, но не съм и гладувала. Основно черен хляб с печено пилешко месо, салати всякакви без трушии, кивита ,поне 2 на ден и много вода! Хапвах често, но умерено. А и не на последно място  newsm39 поне по 30мин. на ден!

# 91
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Medea
немога да си вляза в старите дрехи.,


В краен случай напролет като хукнем след диванетата/нашите са с няколко дни разлика/, по паркове и градинки, далеч от хладилника, вярвам ще се простим и последните кила

  Praynig

# 92
  • Мнения: 3 200
Диетата дали може да се прилага от къмещи майки!?
Лимоните нали като цитруси са алергени и за това се чудя, иначе като ви чета нямам търпение и аз да започна

# 93
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Valery

Ако правилно съм разбрала 1вия ден си цедя 1 лимон или 1 чаша и количеството сок го разпределям на равни порция за 3-те хранения през деня, така ли е?


Ако искаш тази чаша си я изпиваш цялата преди някое от храненията, а може и да си я разделиш както си написала.
Важно е (но не за килата) да ти е прясно изцеден сока, защото вит. С много бързо се разрушава при досег с кислород.

# 94
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: Erica
Цитат на: Valery

Ако правилно съм разбрала 1вия ден си цедя 1 лимон или 1 чаша и количеството сок го разпределям на равни порция за 3-те хранения през деня, така ли е?


Ако искаш тази чаша си я изпиваш цялата преди някое от храненията, а може и да си я разделиш както си написала.
Важно е (но не за килата) да ти е прясно изцеден сока, защото вит. С много бързо се разрушава при досег с кислород.

Аха, мерси ами значи ще я пия на 2 пъти сутрин и вечер.
Навих се, макар, че съм скептично настроена, но ще пробвам, дано успея да стопя последните 3  Praynig

# 95
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Да се похваля - започнах от днес. Сутринта изпих 100 мл лимонов фреш и довечера ще пия още толкова. Чудно ми е след няколко дни как ще глътна 5х200 мл= 1 литър  #Shocked

# 96
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Valery
Да се похваля - започнах от днес. Сутринта изпих 100 мл лимонов фреш и довечера ще пия още толкова. Чудно ми е след няколко дни как ще глътна 5х200 мл= 1 литър  #Shocked


Ооооо аз така и не можах! Стигнах до 3 чаши и така си карах няколко дена.

# 97
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: Erica
Цитат на: Valery
Да се похваля - започнах от днес. Сутринта изпих 100 мл лимонов фреш и довечера ще пия още толкова. Чудно ми е след няколко дни как ще глътна 5х200 мл= 1 литър  #Shocked


Ооооо аз така и не можах! Стигнах до 3 чаши и така си карах няколко дена.

Ах ти, хитруваш, а  Stuck Out Tongue   а нас ни мориш тук с по 1 литур да пием  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 500
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Medea
немога да си вляза в старите дрехи.,


В краен случай напролет като хукнем след диванетата/нашите са с няколко дни разлика/, по паркове и градинки, далеч от хладилника, вярвам ще се простим и последните кила

  Praynig

 ха дано имаш право, защото  за мен е невероятен кошмар да свалям кг-нищо не помага Cry

Общи условия

Активация на акаунт