Добри новини за майчинството

  • 2 815
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 148
Момичета едно голямо БЛАГОДАРЯ просто нямам думи колкото и малко да ме хваща и с каквато и да е сума за мен ще е от полза newsm51

# 61
  • Мнения: 1 059
Поздравления

# 62
  • Мнения: 106
Ето най-после някой да разясни какво точно става, че аз питах преди малко в друга тема, но никой не беше чул по новините хубавата вест  Laughing
А как точно се изчислява до кога се взимат тези 90% при положение, че вече си в майчинство и взимаш 160? Може ли някой да разясни  Rolling Eyes
Да,и аз искам да знам тъй като съм родила май месец и вече съм на 160лв,но януари сме на 7месеца и тогава и аз съм в заварено положение.Интересно ми е и на мен как ще се изчислят тогава тези пари,които не сме получили newsm78.

# 63
  • Мнения: 1 975
Аз пък нищо няма да усетя, защото ме осигуряваха на 190 лв. Cry

# 64
  • Мнения: 1 243
аз съм на 190лв заплата колко идват 90% newsm78

# 65
  • Мнения: 8 917
аз съм на 190лв заплата колко идват 90% newsm78


За 2007 ще вземаш минимума - 180 лв.

# 66
  • Мнения: 407
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА!!! Laughing

# 67
  • Мнения: 11 004
апропо, чух за някяква молба към работодателя за удължаване на болничния - някой запознат ли е по-добре с процедурата  newsm78

В един вестник от събота пишеше, че за времето от 3-тия до 9-тия месец няма да вадим болничен лист, а специална молба за отпуск към работодателя. Това за бременни ли се отнася или за майки с деца до 9 месеца?  newsm78

# 68
  • Мнения: 8 917
апропо, чух за някяква молба към работодателя за удължаване на болничния - някой запознат ли е по-добре с процедурата  newsm78

В един вестник от събота пишеше, че за времето от 3-тия до 9-тия месец няма да вадим болничен лист, а специална молба за отпуск към работодателя. Това за бременни ли се отнася или за майки с деца до 9 месеца?  newsm78


Бременните ще си имат болнични листове. Според мен се отнася за майките с деца до 9 месеца.

# 69
  • Мнения: 3 929
Поздрави! Много се радвам за тези, които ги хвана тази промяна. Аз не съм от тях, но при мен така или иначе нямаше смисъл, защото започнах работа, докато детето ми беше на 5 месеца и получавам заплатата си + 50% от майчинството. Въпреки всичко много се радвам за другите мами!

# 70
  • Мнения: 791
 newsm10   newsm44
Щастие грее в моята душа!!! Или поне мисля, че съм разбрала правилно!
За тези който ще родят през 2007г., или през 01.2007г. имат бебче до 9мес. ще получават 90% от раб. си заплата, но не и по малко от 180лв., до навършването на 9мес. на бебечето. Нали така?!
Е, щастлива съм, защото се оказа че съм осигурявана на 160лв. и си мислех че ще вземам 160лв.(нали това е минималната раб. заплата), а то се оказа че ще е с 20лв. повече. Е 20, като 20, и те са пари. По-добре 180, отколкото 160лв.
Благодаря!!!

# 71
  • Мнения: 8 917
Поздрави! Много се радвам за тези, които ги хвана тази промяна. Аз не съм от тях, но при мен така или иначе нямаше смисъл, защото започнах работа, докато детето ми беше на 5 месеца и получавам заплатата си + 50% от майчинството. Въпреки всичко много се радвам за другите мами!
Защо да няма смисъл - колко е голямо детенцето ти?

# 72
  • Мнения: 1 602
Едно голямо БЛАГОДАРЯ! newsm51 И мен ме хваща новата промяна. Сега ще следя каква точно ще е процедурата с новите молби. Аз съм в майчинство от края на Ноември.

Общи условия

Активация на акаунт