До бившите стари кучета на този подфорум

  • 21 775
  • 541
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Mimito помня те и теб  Crossing Arms Но нали ви казах...мозъка ми изтече по туй моето посерче Mr. Green Сега като минавате и пишете се сещам за вас Hug Това беше и целта на темата ми  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 101
Ей на сетих се...как да не те помня..ти си прави теста у офиса Mr. Green Ей тва нещо жената е страшно...слонска памет  Crazy
Стига бе! Ти ме изуми  #Crazy Невероятна памет  Laughing

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Стига бе! Ти ме изуми  #Crazy Невероятна памет  Laughing
Помня от преди забременяването ми..от тогава съм пълна Индия Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 4 272
Мимито, помня те, бе! Как да не те помня! Нали синовете ни са адаши Wink
Сарина, и тебе помня Grinning
Херко, не се оплаквай, какиното от паметта си! Младичка си още Wink
Дидке, ти и ника и аватарчето сменяш, но и теб помня Mr. Green И те шпионирам Mr. Green А Сънчито модераторства мълчаливо...но иначе всичко вижда Mr. Green

# 49
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Айде не се излагайте!
За два дена само три страници!Срамота!

# 50
  • Мнения: 3 376
Айде не се излагайте!
За два дена само три страници!Срамота!


Точното и остро перо на Кукича, както винаги  Laughing Мимито, Сарина, и аз ви помня бе момичета, как да не ви помня? И много се радвам, че се разписахте пак тук  Hug Сетих се сега и за Иф, тя къде се изгуби - гледам че се подвизава само в Готварския  Thinking

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Сетих се сега и за Иф, тя къде се изгуби - гледам че се подвизава само в Готварския  Thinking
И в Клюкарника е много честа Mr. Green
Ох Гризке аватара ти ме кефи многооо...и навява едни спомени  Crazy Пак ме халосаха хормоните.....

# 52
  • Варна
  • Мнения: 841
Сънчито разфасова едни меса със сатъра по цяяяял ден Joy Mr. Green
Е сега вече аз изядох боя  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 154
Е сега вече аз изядох боя  Mr. Green

Мхм, шъ, шъ box ама айде след 70 дена Twisted Evil
(бтв не работя в кланница tooth)

Дидка (честито!), тук съм, добре съм горе-долу... Ограничавам се само с модерирането, защото 99% от момичетата тук не ги познавам вече... но се надявам и те да успеят да намерят такива приятели тук, каквито намерих аз (а и предполагам всяка една от "старите кучета"). Наистина ми липсва онова време cry
Помня ви всички и доста често се сещам за вас. Дори често се случва да се разтърся из профилите и постингите да видя някой "стар кадър" как е.
Все още се радвам, ядосвам и плача заедно с вас... Обичам ви, момичета! Радвам се, че ви познавам Two Hearts
Искам да кажа на тези от вас, които все още се борят - 2007 е наша! Сигурна съм! Дори и да не е Коледно чудо, а позакъсняло такова - ще се случи и на нас!
Спирам, че пак ще се разцивря...

# 54
  • Мнения: 9 094
Сънчи, метни една пържолка насам, хич няма да ти се обидя Mr. Green
Мимито, май и ти си сложи първия аватар или се бъркам Blush
Помня на Херкото първия аватар, беше едно червено сърце, разпръскващо светещи нещица около себе си Grinning
Теди Николова ми липсва много...на кю-то не я засичам хич Confused

# 55
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Първия постинг, който пуснах в тази тема е повече от смешен и лаконичен, ама такъв рев му дръпнах припомняйки си сладките мигове изкарани във веселите ни седмични темички. Нямах сили да напиша нещо повече. Сега пак се търкалят крокодилски сълзи, но паралелно с това ме друса неописуемо умиление.  С повечето момичета се засичаме в Проблемното, на други им влизам в профила и ги чета от време на време, но определено ми липсва сплотената компания, която бяхме. Най-прекрасното от всичко е че не сме се забравили, особено вече обебилите се съфорумки.
   ВЕЛМАРЧЕ, толкова ме стоплиха думите ти. Ако наистина съм "късметче" дано да съм такава и за всяко едно от момичетата тук. Толкова ми се иска да хванем КЪСМЕТА и да не го изпускаме. Помня до ден-днешен въпросният СЪН, помня как си говорехме, че ще ставам кръстница и какъв смях падна с тези 13 бебока......
Толкова много, толкова силно ви обичам всички, че наистина ми е трудно да намеря думи за да го изразя.
   Спирам, че вече не виждам клавиатурата... Mr. Green

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ревлива ми е тая тема и това е  Crossing Arms Хормонове се блъскат...чудо настана Mr. Green
Стеф наййй - първият ми аватар беше една смешна риба...от филмчето за Русалката Mr. Green после тази със сърцето и после /Верчето или Гриз не помня/ ми напомни едно танцуващо човече имах Crazy
Колежке ку ша хвърляш пърдЖоли мятай и към наше село Mr. Green
А Николовата мята из Отчетните / да я издам/  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 4 970
А Николовата мята из Отчетните / да я издам/  Mr. Green
Ха- така! Отивам да я видя Grinning

# 58
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Сънчи, метни една пържолка насам, хич няма да ти се обидя Mr. Green
Мимито, май и ти си сложи първия аватар или се бъркам Blush
Помня на Херкото първия аватар, беше едно червено сърце, разпръскващо светещи нещица около себе си Grinning
Теди Николова ми липсва много...на кю-то не я засичам хич Confused

Голямо ровене му ударих докато го намеря това крокозъбелче - аватар!
АКо мога да давам късмет - давам го на всяка от една от вас с голямо желание!

# 59
  • София
  • Мнения: 4 272
Тедунската и аз я шпионирам в отчетните Wink
А я малко да ви разведря, както в доброто старо време, какво само ми се оплаквате от хормонове Mr. Green
Снощи гледахме "Господари на ефира" и по-точно "Бай Брадър". Боби много обича да го гледа. И по едно време пита: "Мамо, защо тоя път не са в изпобегалнята?" Joy Искаше да каже в изповедалнята, но явно не знае значението на тая дума и се опитах да му обясня. Но много сложно, бе newsm78 То още не знае какво е Бог, религия. Имат СИП религия, но не го записах, защото ми се струва, че е малък. И той един ден ми казва: "Мамо, знаеш ли, че религията е бокс!" А сега, де! Някой му е казал Бог, ама той разбрал бокс... hahaha
Хайде да спирам, че като се разприказвам, нямам спирачки....модовете да не ме пратят пак към чата Wink

Общи условия

Активация на акаунт