Събувате ли си чорапите? (неделно-развлекателна)

  • 7 804
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хе-хе-хе....
Не, не ги събувам  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 733
Събувам ги, ама много весела тема си подхванала  smile3501

# 32
  • Мнения: 7 723
Не ги събувам. Rolling Eyes

То нестига, че кола маска, триъгълници, контри и................. сума неща , свързани с този преглед, че и педикюра ли да си правя специално #Crazy #Crazy

Я аз да използвам темата и да ви попитам:

А с какви блузки се обличате за целта- дълги или къси

Като излезнеш от съблекалнята и се получава малко сконфузена ситуация, като започна да си попридръпвам блузката надолу и винаги в такъв момент се заклевам пред себе си, че другия път ще е по- дълга #Crazy ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 244

Като излезнеш от съблекалнята и се получава малко сконфузена ситуация, като започна да си попридръпвам блузката надолу и винаги в такъв момент се заклевам пред себе си, че другия път ще е по- дълга #Crazy ooooh!

 hahaha И аз така, но нямам много дълги блузи.

Освен това подтичквам, та да стигна по-бързо от едното място до другото. Като легна и се успокоявам, ама да се развявам по гол задник от единия край на кабинета до другия...  Blush Crazy

# 34
  • Мнения: 7 723


Освен това подтичквам, та да стигна по-бързо от едното място до другото. Като легна и се успокоявам, ама да се развявам по гол задник от единия край на кабинета до другия...  Blush Crazy

Кофти е, ако доктора иска да оправи стола след предишната и стоиш и търпеливо чакаш по голо дупе и леко присвито в коляното краче Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
грозна гледка е, ако в тоя момент си и 3/4 чорапи Sick

# 35
  • Мнения: 8 917
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

# 36
  • Мнения: 7 474
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

 hahaha  Сигурно е мъж, а?  hahaha


А на втория въпрос, ходя с дълги блузи или риза  Laughing

# 37
  • Мнения: 8 917
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

 hahaha  Сигурно е мъж, а?  hahaha

smile3521 newsm53

# 38
  • София
  • Мнения: 1 244
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

Е това защо?  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 2 498
Развеселихте ме-не, не ги събувам....
За блузите- с каквато ми падне....

# 40
  • Мнения: 992
 hahaha  hahaha  Joy
направо ме побъркахте с тая тема, но като се замисля аз също не събувам чорапките  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 187
 Винаги когато ходя на гинеколог гледам да съм с пола, ако е  студено се предполага, че съм с чорапогащи, които няма как да не сваля  Mr. Green. За чорапи нямам спомен ...... Thinking

# 42
  • Мнения: 8 917
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

Е това защо?  Rolling Eyes
Ами в тая зима как да се сгрее човека, ако не от гледка  Rolling Eyes Mr. Green Лятото оставам по тези оранжеви чорапки и леопардовите ръкавици, но зимата не е така  Rolling Eyes
Шегувам се Joy Joy hahaha

# 43
  • Мнения: 3 647
Не ги събувам. Rolling Eyes

То нестига, че кола маска, триъгълници, контри и................. сума неща , свързани с този преглед, че и педикюра ли да си правя специално #Crazy #Crazy

Я аз да използвам темата и да ви попитам:

А с какви блузки се обличате за целта- дълги или къси

Като излезнеш от съблекалнята и се получава малко сконфузена ситуация, като започна да си попридръпвам блузката надолу и винаги в такъв момент се заклевам пред себе си, че другия път ще е по- дълга #Crazy ooooh!
newsm78  с каквото падне  Joy
все пак те са доктори- нагледали са се на какво ли не
не мисля че им прави кои знае какво впечатление кои как и с какво се качва на  магарето

# 44
  • Мнения: 6 461
А с какви блузки се обличате за целта- дълги или къси
Като излезнеш от съблекалнята и се получава малко сконфузена ситуация, като започна да си попридръпвам блузката надолу и винаги в такъв момент се заклевам пред себе си, че другия път ще е по- дълга #Crazy ooooh!
newsm78С каквато съм отишла .Рзлична е всеки път Mr. Green
А когато съм с късичка е много неприятно това придърпване на блузката  до като прелитна до магарето...... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт