Събувате ли си чорапите? (неделно-развлекателна)

  • 7 789
  • 111
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 244
Събувате ли си чорапите на преглед при гинеколог?  Mr. Green

От една страна няма особен смисъл да се прави
От друга ми звучи малко като секс с чорапи  Whistling  Sunglasses

Та?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Хаха, не, не си ги събувам, ама наистина е малко смешно  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 448
Май не  Laughing Пък и ако ги събуя може да му залюти на очите на човека  hahaha

# 3
  • Мнения: 1 183
И аз не ги събувам  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 244
Значи не съм единствена.  Mr. Green
Сега се замислих и че има кабинети, в които не дават калцуни, та там няма начин...

# 5
  • Мнения: 6 164
Не. Освен ако гинеколога не е толкова готин, че да отиде на секс...  Joy

# 6
  • Мнения: 1 467
Аз пък си ги събувам, много ми е смешно с чорапи. Направо с обувките заедно, дори не се и замислям.

# 7
  • Мнения: 1 294
Не ги събувам smile3532Големи тръпки сме сигурно, сега като се замисля-по голо дупе, но с  чорапки Wink

# 8
  • Мнения: 8 505
Сега ще ме накарате да обръщам внимание и на това следващият път.

# 9
  • Мнения: 3 336
Не се събувам Laughing И сутиена не си махам, че даже и блузата си оставям Joy

Много готина тема hahaha

# 10
  • Мнения: 46 511
Не  Joy блузата също не си свалям  hahaha

# 11
  • Мнения: 1 671
Не се събувам, а също си оставям и блузата. Joy Joy Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 244
Е-е, за блузата дори не съм се замисляла. Няма какво да дири нагоре доктора.  Laughing
Но все си мисля, че не е зле да дават някакви престилки или полички от параванчето до магарето като се придвижваш... мен ме е срам, да си призная...  Embarassed
Пък и тези паравани въобще се обезсмислят.  Crazy

# 13
  • Мнения: 158
не ги събувам,освен ако не е лято и да съм без чорапи Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha hahahaмного яка темичка.

# 14
  • Мнения: 3 336
Ако те е срам от мъж-гинеколог, потърси жена, аз съм при жена и съм много доволна Peace

Може би затова не съм се замисляла за чорапите Joy Wink

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Никога не ги събувам  Grinning

# 16
  • Мнения: 5 103
Аз не ходя никога с къси чорапки, а с такива със силикон и не ги събувам, доста доктори са са смяли, че почвам да им развинтвам фантазията така  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз не ходя никога с къси чорапки, а с такива със силикон и не ги събувам, доста доктори са са смяли, че почвам да им развинтвам фантазията така  Mr. Green

 Joy Joy Joy

Мишленце, преди ходех при жена. От всякакви чужди хора ме е срам, ко да праиш  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 196
Не,дори не се бях замисляла за това. Wink

# 19
  • Мнения: 5 103
Аз не ходя никога с къси чорапки, а с такива със силикон и не ги събувам, доста доктори са са смяли, че почвам да им развинтвам фантазията така  Mr. Green

 Joy Joy Joy

Мишленце, преди ходех при жена. От всякакви чужди хора ме е срам, ко да праиш  Mr. Green
Ох свенливка Wink аз пък само при мъже гинеколози ходя Flutter

# 20
  • Мнения: 1 064
 Joy Joy Joy
...не ги събувам...последния път, когато ходих беше 3 дни преди да родя и даже маратонките не си събух...само свалих полата... hahaha hahaha hahaha...ама той доки така ми каза... Mr. Green...утре съм на контролен и ще го питам как желае да съм обута или събута... smile3532

# 21
  • Мнения: 7 914
С гащите се разделям с чорапите - не  Mr. Green

За тези които се притесняват от чорапките да си сложат ей такива другия път :


 Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 1 043
Не. И през ум даже не ми е минавало.  smile3532  То, ако можеше и панталоните да не си свалям  smile3506

# 23
  • Мнения: 7 474
 Joy Нищо не събувам, ходя даже  с гащи с дупка  Joy

# 24
  • Мнения: 6 461
Не ги събувам никога ..... Flutter
Кипря се с най- готините Flutter даже................ Laughing Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 467
Joy Нищо не събувам, ходя даже  с гащи с дупка  Joy
Joy

# 26
  • Мнения: 3 647
От друга ми звучи малко като секс с чорапи  Whistling  Sunglasses
Peace събувам и още как

# 27
  • София
  • Мнения: 255
"ТАМ КЪДЕТО ЕДНИ ТЪРСЯТ УДИВОЛСТВИЕ,ДРУГИ НАМИРАТ САМО ПРОБЛЕМИ"
Добре, че не съм гинеколог.

# 28
# 29
  • Берковица
  • Мнения: 25
Сурер темичка. smile3501 Развесели ме.............  smile3532 Никога не съм се замисляла досега за това, а сега като се сетя  за голото дупе и чорапките направо ще гръмна от смях smile3532.

# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хе-хе-хе....
Не, не ги събувам  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 733
Събувам ги, ама много весела тема си подхванала  smile3501

# 32
  • Мнения: 7 723
Не ги събувам. Rolling Eyes

То нестига, че кола маска, триъгълници, контри и................. сума неща , свързани с този преглед, че и педикюра ли да си правя специално #Crazy #Crazy

Я аз да използвам темата и да ви попитам:

А с какви блузки се обличате за целта- дълги или къси

Като излезнеш от съблекалнята и се получава малко сконфузена ситуация, като започна да си попридръпвам блузката надолу и винаги в такъв момент се заклевам пред себе си, че другия път ще е по- дълга #Crazy ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 244

Като излезнеш от съблекалнята и се получава малко сконфузена ситуация, като започна да си попридръпвам блузката надолу и винаги в такъв момент се заклевам пред себе си, че другия път ще е по- дълга #Crazy ooooh!

 hahaha И аз така, но нямам много дълги блузи.

Освен това подтичквам, та да стигна по-бързо от едното място до другото. Като легна и се успокоявам, ама да се развявам по гол задник от единия край на кабинета до другия...  Blush Crazy

# 34
  • Мнения: 7 723


Освен това подтичквам, та да стигна по-бързо от едното място до другото. Като легна и се успокоявам, ама да се развявам по гол задник от единия край на кабинета до другия...  Blush Crazy

Кофти е, ако доктора иска да оправи стола след предишната и стоиш и търпеливо чакаш по голо дупе и леко присвито в коляното краче Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
грозна гледка е, ако в тоя момент си и 3/4 чорапи Sick

# 35
  • Мнения: 8 917
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

# 36
  • Мнения: 7 474
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

 hahaha  Сигурно е мъж, а?  hahaha


А на втория въпрос, ходя с дълги блузи или риза  Laughing

# 37
  • Мнения: 8 917
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

 hahaha  Сигурно е мъж, а?  hahaha

smile3521 newsm53

# 38
  • София
  • Мнения: 1 244
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

Е това защо?  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 2 498
Развеселихте ме-не, не ги събувам....
За блузите- с каквато ми падне....

# 40
  • Мнения: 992
 hahaha  hahaha  Joy
направо ме побъркахте с тая тема, но като се замисля аз също не събувам чорапките  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 187
 Винаги когато ходя на гинеколог гледам да съм с пола, ако е  студено се предполага, че съм с чорапогащи, които няма как да не сваля  Mr. Green. За чорапи нямам спомен ...... Thinking

# 42
  • Мнения: 8 917
Кара ме да събличам пСулЮтно СиЧко Rolling Eyes Mr. Green Joy

Е това защо?  Rolling Eyes
Ами в тая зима как да се сгрее човека, ако не от гледка  Rolling Eyes Mr. Green Лятото оставам по тези оранжеви чорапки и леопардовите ръкавици, но зимата не е така  Rolling Eyes
Шегувам се Joy Joy hahaha

# 43
  • Мнения: 3 647
Не ги събувам. Rolling Eyes

То нестига, че кола маска, триъгълници, контри и................. сума неща , свързани с този преглед, че и педикюра ли да си правя специално #Crazy #Crazy

Я аз да използвам темата и да ви попитам:

А с какви блузки се обличате за целта- дълги или къси

Като излезнеш от съблекалнята и се получава малко сконфузена ситуация, като започна да си попридръпвам блузката надолу и винаги в такъв момент се заклевам пред себе си, че другия път ще е по- дълга #Crazy ooooh!
newsm78  с каквото падне  Joy
все пак те са доктори- нагледали са се на какво ли не
не мисля че им прави кои знае какво впечатление кои как и с какво се качва на  магарето

# 44
  • Мнения: 6 461
А с какви блузки се обличате за целта- дълги или къси
Като излезнеш от съблекалнята и се получава малко сконфузена ситуация, като започна да си попридръпвам блузката надолу и винаги в такъв момент се заклевам пред себе си, че другия път ще е по- дълга #Crazy ooooh!
newsm78С каквато съм отишла .Рзлична е всеки път Mr. Green
А когато съм с късичка е много неприятно това придърпване на блузката  до като прелитна до магарето...... Crazy

# 45
  • Мнения: 2 956
При толкова гинеколози съм била и мъже и жени,че изобщо не ми прави впечетление блузата , камо ли да я придърпвам...минавам , сядам и толкоз...а за чорапките- ми май не ги събувам...ама има и случаи,в които съм ги махала си спомням-незнам причината  newsm78

# 46
  • Мнения: 7 723

newsm78С каквато съм отишла .Рзлична е всеки път Mr. Green
А когато съм с късичка е много неприятно това придърпване на блузката  до като прелитна до магарето...... Crazy


............а ако ти се наложи да чакаш, докато доктора смени лигнина, от предишната е кофти, а Shocked
с присвито в колянцето едно краче пред другото Whistling Whistling

......... Whistlingна мене ми се е случвало Whistling

 

# 47
  • Мнения: 373
 Не , не си ги събувам , защото след това гледам да се облека възможно най-скорострелно. Embarassed А за блузката...ужасно безпомощна се чувствам по голо дупе, особено ако разни други гинеколози  #Crazy циркулират из кабинетите и се правят , че уж не ме забелязват Sick .Направо ми се приисква да се изпаря ... Whistling

# 48
  • Мнения: 6 461
............а ако ти се наложи да чакаш, докато доктора смени лигнина, от предишната е кофти, а Shocked
с присвито в колянцето едно краче пред другото Whistling Whistling
......... Whistlingна мене ми се е случвало Whistling
Mr. Green PraynigСлава богу като отида не се налага да чакам да сменя лигнина от предната.... Praynig Mr. Green
 FlutterИзчаквам само да сложи за мен....... Sunglasses

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 19:33 от дими

# 49
  • Мнения: 2 631
 Joy Joy Joy
Голям майтап! hahaha
Никога не ми е правело впечатление...
От години ходя при една и съща гинеколожка, около 50 годишна жена, при нея раждах и двата пъти. Ужасно близка я чувствам, та със или без чорапки - все тая!
Като се замисля, че и двата пъти, като ми правеха секциото бях с чорапки, т.к. съм зиморничава, май е доста нелепо, но пък ти е топличко! Wink

И как така, докато изчаквате - по голо дупе!?  Sick Нима вратата е отворена, докато сте вътре, или наведнъж влизат по няколко жени!? Shocked
Май се отплеснах от темата...

# 50
  • София
  • Мнения: 35 943
Без чорапи с къса блуза  Wink

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Страшна тема smile3532Накара ме да се замисля........не не си ги събувам,но съм се чудела дали му миришат на лекаря Joy

# 52
# 53
  • Мнения: 295
Събувам ги. Нали трябва да ми види педикюра. Simple Smile

# 54
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Не ги събувам  Grinning

# 55
  • Мнения: 750

Ох, имам едни такива, малки са, ама ми се свличат. Ако има сложа жартиери си представям гледката на прегледа... Сега ме запалихте да търся други. И ще ходя с тях на преглед Stop
За протокола- не си събувам чорапите зимно време. Лятото не нося чорапи. Ама да си кажа, че въпреки, че ходя при жена гинеколог, винаги ми е било кофти да се дотътря до магарето по задник и по чорапи. Наистина, да дадат по някакви неща, че барем предницата и задницата да си закрием до магарето, Още повече, че в тези кабинети колегите си нахълтват без да чукат. Ми идвало ми е в такива моменти да се свия и да си издърпам блузата надолу.

# 56
  • Мнения: 382
Наистина ме развеселихте с тази темичка JoyИ аз не се бях замисляла над въпроса.
Когато съм с чорапки не си ги събувам,но ако съм с чоропогащник,няма начин просто.А иначе и на мен ми е доста неловко притичването по голо дупе Embarassed

# 57
  • София
  • Мнения: 245
Да, събувам ги. А по повод блузката се сещам за един случай, който ми разказа веднъж моя гинеколог (мъж е  Wink).
Някаква негова пациентка завела майка си на преглед при него. Говорили, каквото говорили, след което Докито я изпратил да се съблече. Идва бабата при него и оп - чистак гола  newsm62, та се чудил човекът да се смее ли, да плаче ли от гледката...

# 58
  • Мнения: 1 272
Винаги Joy

# 59
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, събувам ги. А по повод блузката се сещам за един случай, който ми разказа веднъж моя гинеколог (мъж е  Wink).
Някаква негова пациентка завела майка си на преглед при него. Говорили, каквото говорили, след което Докито я изпратил да се съблече. Идва бабата при него и оп - чистак гола  newsm62, та се чудил човекът да се смее ли, да плаче ли от гледката...
  hahaha hahaha hahaha
И аз не ги събувам. Да има как облечена ще седна, пък камо ли чорапите да си събувам. Joy Joy И  аз също много мразя да ходя до магарето по голо дупе, а и ме е срам малки честно казано. Embarassed
А за блузите-с каквото ми падне, не ги подбирам специално за случая. Simple Smile

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 19:47 от passion

# 60
  • Мнения: 832
Аз пък си ги събувам, много ми е смешно с чорапи. Направо с обувките заедно, дори не се и замислям.

И на мен така. Ужасно смешно ми е гола с чорапи.  Joy

# 61
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Хаха, не, не си ги събувам, ама наистина е малко смешно  Laughing
Peace

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз не ги свалям.По принцип прегледите са ми адски неприятни и съм ги свела до минимум.Какво да направя от голотата ме е срам Embarassedа от чувъркането да не говорим....

# 63
  • Мнения: 902
Ами... май не Simple Smile но не бях се замисляла до сега за това хихи... то е като Памела Андерсън, дето много оби4ала да ходи голла у дома даже през зимата, но с ботушки, понеже най лесно се изстивало от краката  Joy

# 64
  • Мнения: 834
Неее, що да ги събувам Rolling Eyes
Дори и да му миришат Sick кво пък, не само те миришат....  Embarassed 50см. по- нагоре е по- страшно.
Ами да е специализирал за очен лекар, например hahaha

# 65
  • Мнения: 316
Темичка - закачка  newsm10
Присъединявам се веднага към срамежливките+чорапите.  Верно, голяма карикатура ще да сме: голо дупе, чорапки, "уверено" към магарето.   261uuНе ми пука с каква блуза съм по простата причина, че от самото магаре ми иде в земята да потъна, а когато мъжът ми беше с мен първият път исках да бъда щраус. Но уви качваш се, разкрачваш се и прелестите си показваш newsm81
Но сега с коремче малко по-уверено крача - покрити прелести и оголен тумбак  Joy

Поздрави!  bouquet

# 66
  • Мнения: 799
Не ги събувам. И обикновено отивам по гащи до магарето - събличам ги непосредствено преди самия преглед.
Цитат
От друга ми звучи малко като секс с чорапи  Whistling  Cool
В това отношение съм номер 1  Mr. Green По принцип не обичам да спя с прашки, бикини използвам само при цикъл, и до скоро спях по тениска/риза, без нищо и по... чорапи (щото все ми е студено). Та съм свикнала на секс с чорапи  Mr. Green Сега открих предимствата на дамските боксерки  Mr. Green

# 67
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Не,не ги свалям.Ами само излишен труд.

# 68
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да-винаги,не че и без тях  не излеждам нелепо с голо дупе и прилепнала блузка,пристъпваща от крак на крак...,а натаък леле-мале... Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 860
В България не съм ги събувала. Да много ми беше неприятно да се събличам пред нечий поглед и хайде цоп на магарето после. Сега тук е друго. Отделено е със завеса. Влизаш сам, събличаш се, лягаш и се покриваш със завивка. Така доктора не вижда нищо повече от това което трябва да види.

# 70
  • Мнения: 2 677
Ами не, не ги свалям. Даже един път се бях истиполаса с два различни чорапа при гинеколога.  Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 5 362
Не ги събувам

# 72
  • Мнения: 2 096
Събувам си ги винаги.. и понеже в повечето кабинети нямат чехли (на едно място ми твърдяха че е така заради опасност от гъбична инфекция, която може да се пренесе от чехли обувани от много хора), та нося си и чехли. Така по голо дупе, с боси крака и със шляпки отивам да се покатеря на магарето.

# 73
  • Мнения: 4 621
Не Naughty Оставам си с чорапките Hug

# 74
  • Мнения: 3 500
Събувам ги, защото винаги като си събувам панталоните си събувам и чорапите. Laughing newsm78

# 75
  • Мнения: 2 952
 hahaha не ...да не е педикюрист Joy

# 76
  • Мнения: 2 952
и да добавя ....ами.....поне нещо да си имам ...поне чорапки, то и чорапките ли да си  свалям , брех!Имам си достойнство Mr. Green

# 77
  • Мнения: 516
Не не ги събувам освен лятото когато съм боса. МНОГО ЯКА тема Peace

# 78
# 79
  • Мнения: 492
и да добавя ....ами.....поне нещо да си имам ...поне чорапки, то и чорапките ли да си  свалям , брех!Имам си достойнство Mr. Green
Peace  Blush  newsm78 Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 978
Темата е много забавна. Не си събувам чорапите

# 81
  • Мнения: 3 360
 toothНе!/забавна темичка/ Peace

# 82
  • Мнения: 22 871
Не ги събувам.Отивам зад параванчето,събличам от кръста надолу,обличам оствената за еднократно ползване престилка ,обувам оставените чехли и ХОП ..на магарето.Ама и без тези екстри не ме е страм особено.Доктора ми е много тактичен и те КАНИ Crazyна магарето,когато е приготвено за твоя преглед.

# 83
  • Мнения: 7 723
..........обличам оствената за еднократно ползване престилка ,...........

Еееееййй, къде ги раздават тези престилчици #Crazy,
аз все с придърпване на блузката отивам до магарето, като всячески се опитвам да избягвам да не засеча погледа му (на доктора, де) Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 1
Аз пък измислих начин да не ходя по голо дупе - нося си едно късо сатенено халатче. Не тежи, а и се чуствам много спокойна докато отида до магарето. През зимата съм си с чорапи, няма да шляпам боса я. Wink

# 85
  • Мнения: 22 871
..........обличам оствената за еднократно ползване престилка ,...........

Еееееййй, къде ги раздават тези престилчици #Crazy,
аз все с придърпване на блузката отивам до магарето, като всячески се опитвам да избягвам да не засеча погледа му (на доктора, де) Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Много сконфузно,даааа.Ама човека явно влиза в положение и е въвел практиката като в чужбина-до магарето с престилчица.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
на мен това ми беше първата реакция  Mr. Green Док като каза иди там зад паравана и се съблечи и аз почнах от чорапите   newsm62

# 87
  • София
  • Мнения: 1 252
Много се забавлявах на темичката  Joy
Като бременна имах много кофти преглед. Коридорът препълнен с народ. Влизам и доки казва да се съблека. Излизам от параванчето и влетява някаква сестра и забравя да затвори врата. Аз по голо дупе и чорапки в средата на кабинета, а де що народ имаше вън се радва на прелестите ми. БЯх с дълга блуза, но се оказа недостатъчно.  smile3515 Това бе последния преглед при този доктор. След онзи срам втори път там не посмях да отида. smile3512

# 88
  • Мнения: 2 381
Не, не ги събувам Grinning

# 89
  • Мнения: 35 961
не, не ги събувам

# 90
  • Мнения: 316
Супер е темата  newsm10
Ами не ги събувам и даже си обувам специялно 3/4 чорапки (до коляното) шаререни  Crazy Имам розови, зелени, сини и т.н. Даже на последния преглед като влязох доки вика на акушерката "Ето го майчето с шарените чорапи..."  Embarassed Чак неудобно ми стана, че ми обсъждт чорапките  Blush  Joy

# 91
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Аз да не съм отишла краката да ми гледа?! Thinking
Събувам ги, когато ходя на ортопед Peace!

# 92
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз също не ги свалям,даже се изтипосвам доста често със силиконени и мъжа ми винаги е доста недоверчив в такива моменти Laughing

# 93
  • Мнения: 19
 newsm62  Не се бях замисляла. Не си ги свалям. 

# 94
# 95
  • Мнения: 3 069
Определено си ги събувам.
Не ми се иска да провокирам мераците на гинеколога или гинеколожката Laughing

# 96
  • Мнения: 1 427
Ако съм с къси чорапи-не ги събувам, ако съм с чорапогащник-събувам,инак казават,не ставало!Освен ако чорапогащника не е с дупка отдолу.... Rolling Eyes

# 97
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Много се забавлявах на темичката  Joy
Като бременна имах много кофти преглед. Коридорът препълнен с народ. Влизам и доки казва да се съблека. Излизам от параванчето и влетява някаква сестра и забравя да затвори врата. Аз по голо дупе и чорапки в средата на кабинета, а де що народ имаше вън се радва на прелестите ми. БЯх с дълга блуза, но се оказа недостатъчно.  smile3515 Това бе последния преглед при този доктор. След онзи срам втори път там не посмях да отида. smile3512
Раче! Много ти е голям юнака! А аз мислех моя син за едър. Роден е също на 10.04., но в края на ноември беше "едва" 9.675 и 65.5 см. Ако искаш - пиши ми на jana@all.bg
Колкото до темата - аз съм от тези, дето си свалят чорапките Joy. Струва ми се ужасно смешно чорапките под голото дупе  newsm47. На преглед ходя с големи и развлечени блузони, почти до колене, та нямам проблеми. Но все пак - кой е онзи доктор с престилчиците за еднократна употреба?

# 98
  • Мнения: 299
Май не  Laughing Пък и ако ги събуя може да му залюти на очите на човека  hahaha

И аз не ги събувам.
Сигурно на докторите им замирисва понякога,ама като се има предвид пък къде си врат носовете.. Joy

Сещам се за един виц- Гинеколог си тръгва от работа.Излиза на улицата, поглежда хората и казва:
-Най-сетне ЛИЦА!
Joy

# 99
  • Мнения: 3 932
Ако те е срам от мъж-гинеколог, потърси жена, аз съм при жена и съм много доволна Peace

Може би затова не съм се замисляла за чорапите Joy Wink

Че мен пък от жена май по-ще ме е срам така като се замисля...
А за чорапите, май не ги свалям, но не съм много сигурна  newsm78

# 100
  • Мнения: 2 271
Не ги събувам!Обикновено обувам чехлите(макар да не ми е приятно)!

# 101
  • Мнения: 290
И аз не ги събувам-зима е,няма да мръзна!До сега не са ми правили забележка!

# 102
  • Мнения: 1 047
За какви чорапи е въпроса?
Къси или онези със силикон или жартиер?

# 103
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Миналият път като ходих при гинеколога ми точно се замислих над този въпрос ха ха Mr. Green и накрая реших да отида с пола и чоропогащник, за да си го сваля и да съм си босичка, а не да се чудя чорапите да свалям ли  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 7 723
borko , ти като пациентка ли се яваваш в случая, или като търговец newsm78
Тука се говори за 3/4 чорапи- от онези- сексапилните, до коляното, дето са Whistling

# 105
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не ги събувам smile3532Големи тръпки сме сигурно, сега като се замисля-по голо дупе, но с  чорапки Wink
newsm62 аз пък ходя с най-готините чорапи - да си ги показвам !

# 106
  • Мнения: 1 047
borko , ти като пациентка ли се яваваш в случая, или като търговец newsm78
Тука се говори за 3/4 чорапи- от онези- сексапилните, до коляното, дето са Whistling
Гинеколог съм. Embarassed
Благодаря за пояснението. Hug

# 107
  • Мнения: 7 723
borko , ти като пациентка ли се яваваш в случая, или като търговец newsm78
Тука се говори за 3/4 чорапи- от онези- сексапилните, до коляното, дето са Whistling
Гинеколог съм. Embarassed
Благодаря за пояснението. Hug

 smile3505

Но като така и така се появи, хубаво би било да чуем  мнение и от другата страна thumbsup

# 108
  • Мнения: 1 701
Абе за чорапите незнам, ама веднъж забравих да си събуя гащите...  Crazy И щъпуркам си аз към магарето, а доФтУра се хили и вика: "И гащите, и гащите..."  Mr. Green Умрях от срам...  Blush
Ама тая тема е достойна за конкурс!  Grinning

# 109
  • Мнения: 5 026
Не ги събувам.

# 110
  • Мнения: 265
Ами не, не ги събувам, ама то и като хукнах да раждам и там не ги събух  Blush Blush

# 111
  • Мнения: 2 622
 newsm62 newsm62 newsm62не ги събувам,разбира се.Виж,гащите не пропускам да събуя.

Общи условия

Активация на акаунт