Нови придобивки в козметичната ви чантичка

  • 26 263
  • 412
  •   1
Отговори
# 375
  • варна
  • Мнения: 564
Интересно тука защо няма декоративна козметика на Нивеа  Thinking
и аз се питам същото newsm78Доколкото знам продуктите на Нивеиа са много добри-аз лично използвам измиващият им гел за нормална и смесена кожа и повече ми харесва от пяната на Ллореал.
Относно новите покупки-всяка седмица си взимам по нещо но не мога да го сканирам и да пратя снимки и затова си мълча.Но последната ми покупка е маска за коса с подарък шампоан за боядисана коса наРене Фуртерер.Купих си и спирала на Лореал-лаш архитект,но нещо не съм очарована от нея.Купих си и крем на Венус с 24 часова хидратация,но не е нещо особено.Най-съм доволна от нощния крем на орифлейм-Скиндивидуал-просто нямам думи Laughing.

# 376
  • Перник
  • Мнения: 195
А пък тези неща са ми от половин месец и съм ама наистина възхитена,супер съм доволна,затова ще помоля ако някой ги види да ми каже къде ги има.Това е младежка серия на Нивеа-първото е крем за лице,второто е тонизиращ лосион,третото е гел за почистване и последното е ексфолиращ крем,направо са супер.
Ето ги и тях:
     bouquet
   

# 377
  • Мнения: 619
СТРАХОТНА Е! Peace!!
ама аз не съм виждала никъде да ги продават какви пари е това чудо:)
и тази която си си взела сребриста ли е Simple Smile Hug

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 19:40 от {{HAPPY_GIRL}}

# 378
  • София
  • Мнения: 4 776
СТРАХОТНА Е! Peace!!
ама аз не съм виждала никъде да ги продават какви пари е това чудо:)
и тази която си си взела сребриста ли е Simple Smile Hug
Полски са  Peace На Белл,  5 лева някъде са. АЗ имам черната

# 379
  • София
  • Мнения: 5 289
Е как бе,преди 6-7 години продавах в парфюмерията която работех,червила и лакове на Нивеа newsm78.
Lonicera7 този крем за корем,може ли да се поръча от сайта който си показала?И каква е цената и разфасовката му в мл ?Мерси.

По темата:
1.ФДТ Идеал Баланс на Лореал
2.Спирала
3.Dove body lotion с блестящи частици

# 380
  • Мнения: 61
Е как бе,преди 6-7 години продавах в парфюмерията която работех,червила и лакове на Нивеа newsm78.
Lonicera7 този крем за корем,може ли да се поръча от сайта който си показала?И каква е цената и разфасовката му в мл ?Мерси.



здравейте, мисля, че може да се поръча.
 цената е 17.90 за 125мл
стига за доста дълго време

# 381
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами никъде не виждам нито цената му,нито да има ПОРЪЧАЙ в този сайт newsm78.

# 382
  • Мнения: 505
Пудра и руж на Ревлон от новата серия! newsm03

# 383
  • Мнения: 619
СТРАХОТНА Е! Peace!!
ама аз не съм виждала никъде да ги продават какви пари е това чудо:)
и тази която си си взела сребриста ли е Simple Smile Hug
Полски са  Peace На Белл,  5 лева някъде са. АЗ имам черната
В тази връзка слагатели ли си очна линия и на долния клепач.мене много ми се  иска ама немога ..от миглите... ,а с черен молив става много плътна линията ... : newsm78

# 384
  • Варна
  • Мнения: 3 415
denny_k, коя е новата серия  Blush newsm78  bouquet Peace

# 385
  • Мнения: 505
denny_k, коя е новата серия  Blush newsm78  bouquet Peace


New complexion се казва и съм много доволна! Ружа е същия.

# 386
  • Мнения: 505
А ето тази спирала ви я препоръчвам с две ръце Sunglasses

# 387
  • Варна
  • Мнения: 3 415
denny_k, а това с бронзиращ ефект... Thinking извинявай, че те тормозя но съм фенка... Blush  Peace   bouquet  bouquet

# 388
  • Мнения: 505
denny_k, а това с бронзиращ ефект... Thinking извинявай, че те тормозя но съм фенка... Blush  Peace   bouquet  bouquet

 туй не е с бронзиращ ефект ! Не ме тормозиш, детето спи и аз как за последно съм в нета Twisted Evil

# 389
  • Варна
  • Мнения: 3 415
"bronzing powder" ето това ме е подвело Embarassed ма нищо...разкажи ми...какво прави тази пудра на лицето  Grinning Grinning Grinning   bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт