Флирт на работното място

  • 4 834
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
да, аз съм за флирта на работното място.
освежава, здравословен е, денят минава
по-бързо. в работата на мъжа ми пък имат
задължителен фитнес, за да разпускат.

# 31
  • Мнения: 5 622

 Аз лично не съм против. И все пак най-добре, ако и двамата залитнали не са семейни....

# 32
  • Мнения: 7 112
Между несемейни  Peace
Но когато могат да бъдат наранени чувства на заинтересован, Naughty
Всъщност всеки сам за себе си решава дали и кога да се злепостави.

# 33
  • Мнения: 27 524
Аз съм ЗА флирта, разбира се, да не сме монаси, да не би да нямаме очи и чувства? Едно е флирт, друго е груба свлака, трето е лягането с колега/колежка. Това са коренно различни неща  Peace Всеки решава сам за себе си и си преценява нещата. Аз пък не харесвам да закачиш някого и той или тя, като някоя скумрия, да сумти и да цупи устните...  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 4 806
Има флиртове и флиртове.
Ако хората отиват на работа с мисъл само за флирта, убедена съм, че няма работодател, който ще го одобри, като стил и начин на поведение. Флиртове честичко преминават в глупави и безпочвени влюбвания, които са си чиста загуба на време.
Но, ако става дума за създаване на връзки, които плавно преминават в семейства - да. Това е добро.

Всъщност, за тая работа трябва да си майстор (като за всички други работи). Щото уж флиртуваш за разтуха и поддържане на форма, а накрая... потърпевш от битова драма. Ако не се взимат нещата насериозно - бива. А хората да са без ангажименти...

Дали съм писала по - объркан и безсмислен пост? Съмнявам се, но никога не е късно да подобря собственото си постижение. Стискайте палци  bowuu

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 21:19 от Асса

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей на...моята приятелка е полицайка...как полиция без флиртове? 70 мъже и 2 жени...
Ей сега ще дотичат всички бабиейроси да стават полицайки!  Flutter

# 36
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз под флирт разбирам да си имаш майтапа с някого. Това дори не означава, че трябва да го харесваш, просто си правиш кефа, дрънкаш глупости ... ей такивизи неща.   Rolling Eyes

Според мен се усеща някой "флиртаджия" като се опитва да минава границата - тогава ако искаш се отдръпваш. Аз така на мъжа ми му се дърпах една година, щото "егати наглото копеле, ша сваля колежки, кой го знае къв е му'льо"  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 447
Ей на...моята приятелка е полицайка...как полиция без флиртове? 70 мъже и 2 жени...
Ей сега ще дотичат всички бабиейроси да стават полицайки!  Flutter
Амчи кък - лошо гледаме, кожа носим, само кон не караме, ма ша са научим, колко му е  Blush

# 38
  • Мнения: 5 647
Нямам нищо против флирта. За връзка на работното място- не съм съгласна. В интерес на истината с колегите ми се познавам вече толкова добре, че не са ми интересни, дори за флирт. По друг начин стои въпроса с хора, с които работя, но не са ми колеги.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 327
Лошо няма във флирта, стига да не се минава една граница... Когато хората вземат да го приемат много насериозно може да стане неприятно обаче.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Флиртът е разтоварващ и зареждащ - лошо няма. Вече, ако решиш да стигаш и до друго е съвсем различно...

Общи условия

Активация на акаунт