Рицарки на бялото кантарче - 11.12-17.12

  • 17 029
  • 660
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Да се запиша и аз на вечерната проверка.
При мен нещата също са добре с водата както винаги около 3л,другото е мляко с трици яйца с лук и пилешко сега пак хапнах останалото пилешко ама много ме учиди че е супер солено то вярно че в Цептер се запазва всичко ама пък без грам сол или други добавки си беше много соленко чак го мих да мога да го ям,така че сега ми е много тежко и утре със сигурност ще съм на горе с кг поне така се чуствам надута като балон.
Чудя се аз ли отвикнах да ям солено или вече го продават осолено не знам.

# 46
  • Мнения: 1 934
Мире и при мен е така просто сме привикнали на безсолно и дори малки кол.ни се виждат много,а и самото месо си съдържа малко.

# 47
  • Мнения: 4 806
Шо сте увесили носове? Къде е дръзновеният плам и вдъхновение?? От страх пред празниците ли е това? Или от прегрешения в уикенда?
Да ги нямаме такива, няма да се разберем така.
Мариетке, а ти задържаш ли? Как върви при теб. Изпитах на гърба си, че задържането не е по - лесно от свалянето, даже напротив. Затова ти казвам да пишеш - нищо няма да ти стане, нали така? И е хубаво във важни периоди, да имаш с какво да си ангажираш съзнанието, за да няма вторачване в това-онова. ОК?

Таня, запрятай ръкави за стихоплетство. Липсват ми товите стихчета, много са мили.

Айя, е това най=ме притесняваше - човек като доближи въглените, вземе та се опари. Назад към строгостта, не ти трябват тези изкушения. Ще се объркаш съвсем. Ама това сериозно.

Птичке, и твойта не е лесна. За слаб-силен пол няма да говорим. Виж за липсващи лентички е друг разговорът. Не избърза ли твърде със замяната и?

Да се оплача за една глупост - играхме с моето щерче на пода. Вече никак не ми е удобна тая работа - взе да  ми убива. ТЪй се завъртя, инак... е твърд е подът. И килимът не помага. Това означава, че повече няма да махам кила. Ще е прекалено. Твърдо оставам в четата на задръжките...   bouquet  bowuu

# 48
  • Мнения: 2 487
    Айде и аз съ проверявам Laughing

    Вода 3л, до сега, даже млечнотричаво не съм яла, само пиле и малко маринована риба , ще хапна още малко пиле. Имам 4 км път , ама ша ходя още.

    Мариетке , хич да ги ни чуваме таквиз. Кво кат не пишеш за мерки и теглилки. Нали за толкоз други работи си приказваме. Hug

# 49
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А, задържам си аз, с някой прегрешения, ама за манджи няма да говорим, нали Mr. Green?
Пък си ви чета редовно и още чакам Тонката да си покаже красотите...айде, ша Утърва Сървайвъра, ма Тонке Joy

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Мире и при мен е така просто сме привикнали на безсолно и дори малки кол.ни се виждат много,а и самото месо си съдържа малко.
Така е бебче ама може би защото го и задуших с капака и направо ми нагарчаше,ето това е още един + на режима солта вече няма да ми липсва,ако и със сладкото е така супер ама още не съм хапвала нищо сладко и не знам,пък не ща и да пробвам ще вземе да ми се услади и отидох, и с колата е така аз си бях пристастене към нея, сега страно не ми липсва, ама знам ли ако пийна малко и може да не спра.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ЕЕ аз докато си дойда и всички сте се разбягали Crossing Arms
Първо-за прословутия годеж-бонбоните и сладките бяха сутринта(от вторите не съм яла), но към 16h спряхме работа и се черпихме още в отдела-ще изредя само това, което хапнах-кашкавал, една шепа ядки-фъстък, бадемки,глътка вино-само за наздраве
Сега примряла от глад изядох 2 пържоли-две Shocked ама големи, едната си я приготвих за утре-ама утре явно друго ще е, както и 1 кис.краставиц за красота на пържолата.
Ето ви снимка на полата, имам двоумения между тази и една друга, която утре ще взема от шивачката. Първо тази:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=81987&photo=23

# 52
  • Мнения: 405
И мен ме бройте,Рицарки!Днес съм добре и с водата и с храната! Simple SmileМлекцето с триците никак не е зле,не огладнях до 14ч.Утре ако поспортувам и водувам ще съм ОК.Но за това ще мисля утре Laughing
Майче,поздрави за едната палачинка! Правила съм го/макар и рядко Embarassed/ и изживяването ,че можеш да контролираш храната ,а не тя теб е жестоко.В повечето случай съм подвластна,особено на сладостите! Ако имате лек за този проблем,приемем го!
Желая ви лека вечер с мнго любов и добро настроение  bouquet
Тонимирка,полата е супер!Мариетка,стига гледа тези Сървайвъри,че изпускаш ревюто Laughing

# 53
  • Мнения: 2 487
      Тонче , утре кат покажеш другата ша давам акъл. Ама тъй си убаво , еле с герданчето. Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ами то бях предвидила да не съм с тази пола-тя дойде изневиделица днес Crazy
Другата е тъмно кафява-като ботушите ми и чорапите, по права от тази-пък и изглеждам по-слаба в нея.
То няма да е чак толкова официално партито, ама бива да сме с токчета-но от друга страна,трябваше да си избера такива дрехи,че да се чувствам АЗ и пак да стават за празник
Герданчето не си личи колко е красиво-много е нежно-с тъмно и светлозелени перлички-имитации естествено Mr. Green

# 55
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Тук съм в отпуснатите минутки  Hug

 Днес , както писах съм от всякъде стриктна - пшенични трици+кис.мляко, за обяд - бъркоч от кис. мляко, обезмаслена извара, магданоз( цяла градинка ) + пил филе ( наистина съм отвикнала от соленото - само за вкус си сложих в бъркоча ), вечеря - зелева салатка + риба ( пак солена  Sick ) Водата - къмто 3.5 л.

Тонимирка тази пола е страхотна ( много е стилна )  но нека видим и другата . А най-важното е ТИ как се чувстваш в дрешките.

# 56
Привет на всички борбени рицарки  wavey
Agi_ns  може ли малко повече инфо за тази книга?

Какво ще кажеш за това , че съм избрала НВХ, то не е ли добро? Много от хората тук  го спазват...

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро-хаууу аз ли съм първа тая сутрин Laughing
Пък часовника ми не звънна тая сутрин-как ли се събудих съвсем на време?
Айче де си?
Хайди вода и красота!

# 58
  • Мнения: 2 487
     Тука съм , тука. Ама още съм в кишето с дигнати ръце. Mr. Green

    Добро Ви утро.

     Разкарала съм половината излишъство , днеска ша са боря с останалото.

     Хайде и вий само хубави работи да имате да казвате.


    За стимул си подгъвам ново панталонче / от дълбоките резерви/ дет си мислех , че хич не мога се навря в него , пък то взе , че ми стана. Laughing

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 08:17 от Айя

# 59
  • Варна
  • Мнения: 5 193
еЕЕ айде бъди твърда и ще стане точно както го пророкувах-в сряда ще си на изходна позиция-днес нали лунувате, тъй че имаш голям шанс да са оправиш Laughing
Аз тая заран съм 76кила твърдо-много съм доволна, мисля си че онези 75 дето ги достигнах за ден и половина, не бяха задържани, което ще рече че съм влязла в редицата ми. Туй е амбиция голяма да стискам и да не се хрантутя безобразно
От няколко дни съм на един много смесен режим и туй ще е оказало въздействие-до към 16h НВД, а после изцяло Дюкан-мръвка до припадък-скоро пак ще ми втръснат, дотогава белким постигна някакво равновесие килограмово

Общи условия

Активация на акаунт