Не мога да повярвам на ушите си....

  • 4 358
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз си мисля, че недомлъвките водят до доста недоразумения. Не визирам конкретния случай. Нещата трябва да се изясняват в зародиш, за да няма после казано-речено, и разбрал-недоразбрал. Макар че, и аз понякога разчитам, че като съм намекнала, съм била правилно разбрана, ама не винаги е така.

# 46
  • Мнения: 765
Според мен трябва дасе радваш, че не те е пропуснал в плановете си.По - добре ли ще ти е ако си седиш вкъщи а той отиде на кино.Аз лично не намирам нищо странно в това негово искане.Бих се радвала, ако както разбирам така и не сте излизали откакто си родила., да ми предложат този вариант.Пък и докато се изчаквате, ще пиеш кафе на друго място, ще срещнеш други хора....и т.н.
Да бе , да...сравнения от рода на " по - добре ли ще ти е ...?" и разни съвети , че може да е по-зле са причината толкова хора да са нещастни . Не бил я пропуснал, ами оставаше и да я пропусне . Браво на него , геройски се е сетил .Защо да се сравнява с по-лошото? А знаеш ли колко по-добро има? Колко по-добри мъже , по-изобретателни , по-мили , по - загрижени и по- по...Всеки сам си решава кое му е странно и кое не и с кой да се сравнява и да- това тук не е странно - тъпо е .

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
В такива ситуации си казвам: "Да са ми живи и здрави мама и баба!". Моя мъж се опитваше такива подмятания да ми прави. Излез ти с приятелки днес, аз утре ще изляза с колеги, ама няма кой да го чуе. Сега просто пита може ли майка ми да гледа джуджето или да отказва излизането и така. Бъди конкретна в желанията си. От това какво ти се яде, до това къде и какво искате да правите.

# 48
  • Мнения: 6 155
... А знаеш ли колко по-добро има? Колко по-добри мъже , по-изобретателни , по-мили , по - загрижени и по- по......
И какво - да зареже сегашния и да хукне да си търси такъв мъж ли?  Tired
Или да направи световен проблем от предложението на мъжа си  newsm78
Що си мислите, че всички хора /мъже, жени/ са еднакви и мислят по един и същи начин?

Аз лично предпчитам да приема идеята от веселата страна, да се посмея и да кажа какво точно искам, а не да  правя от мухата слон и да се тръшкам, че мъжът ми не може да ми чете мислите Wink
Има много по-елегантни и безболезнени начини да получаваме това, което искаме.

# 49
  • Мнения: 3 880
Biba, нали не смяташ, че ще искам от съпруга си да отидем на кино, а детето ще стои само у дома. Тъй като и ти си в чужбина предполагам си наясно с всички възможности, които се предлагат- от постоянен babysitter, през tagesmutter, та до роднини и познати. Идеята на постинга не е да се оплакваме, че не ходим точно на кино. Просто в момента случаят е такъв.
Именно, точно това имах предвид Peace Кое точно ви спира да изберете този вариант, щом имате желания да изкарате няколко часа насаме? Намирай бейбиситър и готово, не чакай мъжа ти да я търси, тях не ги бива много за тези работи.... Wink
Разбрах, че темата не е точно за киното Wink но понеже стана дума за него, затова и аз го дадох за пример.... Иначе няма значение какво е мироприятието, трябва си бавачка и тя трябва да се организира, сама няма да дойде да почука на вратата.....
Или си измислете занимания, които стават и с детето...... аз, (докато мъжът ми е на работа Wink) се ровя и търся такива семейни възможности за занимания, където и децата са добре дошли и през уикенда (примерно) му казвам къде отиваме, не чакам да ме покани Mr. Green и така не му се налага да ми прави абсурдни предложения от сорта- единият в киното другият пред киното Wink

# 50
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Е вече ме шашнахте. Защо все на мъжете трябва да им се говори в прав текст, а жените са със свръх способностите да четат мисли и да разгадават желания? На мъжете ТАКА ИМ ИЗНАСЯ! Тук не включвам по-тъпичките, които наистина не вдяват. Просто не им се занимава, добре им е жената да кръжи около тях. Не искат да разберат, че не единят трябва да е център на света за другия, или пък всеки за всеки, а да са едно НИЕ.

Да бе , да...сравнения от рода на " по - добре ли ще ти е ...?" и разни съвети , че може да е по-зле са причината толкова хора да са нещастни . Не бил я пропуснал, ами оставаше и да я пропусне . Браво на него , геройски се е сетил .Защо да се сравнява с по-лошото? А знаеш ли колко по-добро има? Колко по-добри мъже , по-изобретателни , по-мили , по - загрижени и по- по...Всеки сам си решава кое му е странно и кое не и с кой да се сравнява и да- това тук не е странно - тъпо е .

 Peace Peace

# 51
  • Мнения: 412
На мен ми се струва, че авторката я мъчи ЛИПСАТА на желание в половинката й за време, което да прекарат заедно. ..

и аз така си мисля..което вече е друга тема за размисъл (според мен)
колкото до мъжете и отношенията ни с тяната недосетливост  Laughing наистина ми се струва странно да хабиш толкова нерви и мъка чакайке някой да сбъдне очакванията ти; не е ли много по-просто и удобно да му обясниш детайлно как може да те зарадва?или даже да напишеш план по точки Embarassed
и той така ще е доволен и ти ще си щастлива!

в интерес на истината и аз ронех сълзи навремето защото разбираш ли той не ми е купил рози за св. валентин или няма изненада за рожденият ми ден..ами за мен тези неща бяха важни но защо моите ценности трябва да са такива и за него? след много говорене, говорене и пак говорене се оказа че за него е безкрайно разочарование фактът че не оценявам купуването на два безкрайно скъпи и по моему безполезни бижута за раждането на децата или факта че ме затрупва с dvd-та които съм била споменала че искам да гледам (аз нямам време да седна какво остава за гледане на филми #Crazy) и т.н.

 абе с две думи - като искаш нещо си го направи сама и оценявай факта че те обича и ти си тази при която се прибира всяка вечер и с която иска да си менка бебчо пред някое кино Joy

# 52
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Другия път му предложи аналогично решение за секса-първо ти-а той гледа бебо, после той -а ти се занимаваш с  малкото човече.

# 53
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Другия път му предложи аналогично решение за секса-първо ти-а той гледа бебо, после той -а ти се занимаваш с  малкото човече.


 Peace Peace

# 54
 Супер сте, успяхте да ме разсмеете дори и в тази ситуация. Благодаря, че ви има, защото в такива моменти имам нужда от съвет и малко "обмяна на опит". Мерси за ведрите думи и предложенията,  мерси и за критиката, смятам че във  всяка такава има и градивен елемент! Дано всички имаме по-малко поводи да се оплакваме и повече да споделяме радости!

Общи условия

Активация на акаунт