Кога заместихте вечерното мляко

  • 1 790
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 726
Вики хапва супичка към 7.30 и преди лягане - към 10 си пие мляко. Някой път даже и само с мляко минава, ако примерно е ял по късно следобедна закуска, направо мляко и не мисля че е огладнявал през нощта. За сега не мисля да му спирам млякото, според мен е хубаво да си пийва топло мляко вечер.
Благодаря за съвета обаче Дидка вечеря към 7.30- 8 ч и до 8.3о вече е заспала така че при нас вариант супа и после мляко не става. А за количеството мляко - аз винаги правя повече и тя изпива колкото иска- 200-220 мл. Незнам дали е от вечерята , но дано почне да спи по-спокойно. Май ще продължа с млякото докато го иска, защото иначе не остават много млечни продукти в храната за деня.

# 16
  • Мнения: 1 448
Все още заспива с АМ, а вечеря обикновено каша, която се явява следобедната му закуска  ooooh! Ми става на обяд и всичко е както дойде за деня  Tired

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На година и два месеца започнах да му давам и кисело мляко с биксвити освен АМ, засега ги редувам - харесва си АМ и си пийва с кеф.

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
все още давам супа за вечеря и преди лягане АМ.

# 19
  • Мнения: 6 461
Напоследък дъщеря ми не спи спокойно нощем и се чудя дали не е от вечерята, която е около 200 мл АМ. По спомени около 11 месец на баткото добавях бисквитка в млякото, а малко по-късно го заместих с посна супа, пюре. Малката не одобри мляко с бисквитки та се чудя как да разбера дали е гладна нощем. Иначе яде 4 пъти дневно, захранена е с почти всичко и денем нямам оплаквания. В момента не и излизат зъби.
Пробвай да й даваш зеленчукова супа за вечеря ,а преди лягане АМ
А може да е неспокойно детенцето понеже му никнат зъбки.Ако пък е от забките по добре преди лягане й давай Панадол(или каквото обезболяващо използваш за бебка)

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моето дете е на 2г.3м. и всяка вечер пие по 250мл. мляко в леглото.От близо месец му давам прясно мляко, без да го варя.Вече е достатъчно голям за да пие Аптамил.

# 21
  • Мнения: 649
може да згъстяваш АМ с 1-2 лъжици каша вътре и да си го даваш както досега само с по-голяма дупка на биберона...

Моят мъник вече отказва да пие от шише /порасна ми бебчето  Laughing/, ако му даваш АМ с лъжица или чаша го иска, но така не става за вечеря, че мама вече няма нерви  Tired Аз му правя каша с АМ и го храня с лъжица....

Общи условия

Активация на акаунт