Лунна диета 12.12 -16:33

  • 3 701
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
И аз одавна не съм лунувала  Wink бройте ме и мен- последния път имах един кг. на долу разлика  Peace
 Малко информация да пейстна за тези които за първи път ще я правят -пък и за кураж на "лунатиците"
Известно е,че Луната диктува не само океанските и морски приливи и отливи,но влияе по подобен начин и на човешкото тяло,съставено предимно от вода.
Много диетолози препоръчват на пациентите си т.нар. лунна или течна диета.

Тя се основава на цикличността на лунните фази и регулира по естествен начин състоянието на течностите в организма.Освобождава тялото от вредни вещества и токсини,натрупани вследствие на неправилно хранене.

По време на диетата,която продължава най - малко едно денонощие ,е добре да се приемат само течности-минерална вода,плодов чай без захар,прясно изцедени плодови и зеленчукови сокове, много малко рядко кафе без захар.

Вторичен ефект от диетата е,че отслабвате постепенно- за месец могат да се свалят от 1 до 3 кг.

Диетата се прави веднъж седмично според фазите на луната.Тя започва в определен час,който съвпада с началото на съответната фаза,и приключва след 24 часа.Ден преди това е добре да намалите количеството на храната,която поемате.


Не се колебайте, опитайте, за да се освободите от стреса, негативизма, омразата, нарцисизма и звездоманията!

Декември
05, вторник, 02:25 ч. - пълнолуние
12, вторник, 16:33 ч. - последна четвърт
20, сряда, 16:01 ч. - новолуние
27, сряда, 16:49 ч. - първа четвърт


Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 21:50 от tammy®

# 16
  • Мнения: 3 743
Този път и аз съм с вас Peace само дано не забравя Embarassed

# 17
Значи започва на 12.12 от 4 и 33 следобяд...и до 4 и 33 следобяда на другия ден? newsm78

# 18
  • Мнения: 11 545
Значи започва на 12.12 от 4 и 33 следобяд...и до 4 и 33 следобяда на другия ден? newsm78
Точно така. Peace А някой има ли датите за януари?

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Разпис, дано устискам Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз съм от лунатичките, бройте ме!

# 21
  • Мнения: 1 169
ииииииии тоя път пропуснах бях забравила ама и то рано почва нямах нет днес и неможах да видя по-рано темата жалко  Crossing Arms

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
A GlaDneSS то утре започва в 16.33 не си закъсняла хич днес само се загряваме и настройваме

# 23
  • Мнения: 1 169
A GlaDneSS то утре започва в 16.33 не си закъсняла хич днес само се загряваме и настройваме

Super благодаря ти, че ми каза в такъв случай бройте и  мен, че тия дни прекалих с яденето дано да смъкна каченото

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Сигурно ще ти помогне аз съм много доволна вече 4килограм ще боря само от лунната и после с Дюкан  на протеинчета и нещата вървят на добре.

# 25
  • Мнения: 1 813
Да се включа ли  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 897

Ти нямаш нужда от сваляне на килограми,но това лунуване
действа пречистващо за организма,така че включвай се,ще се почувстваш по-добре  Hug Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 813

Ти нямаш нужда от сваляне на килограми,но това лунуване
действа пречистващо за организма,така че включвай се,ще се почувстваш по-добре  Hug Simple Smile

Искам да стана 46кг  smile3511
Все пак благодаря   bouquet

# 28
  • Мнения: 112
Пишете ме и мен-с вас съм.Сега ще е по-лесно.Стискам палци на всички.УСПЕХ newsm10

# 29
  • Мнения: 1 813
Пишете ме и мен-с вас съм.Сега ще е по-лесно.Стискам палци на всички.УСПЕХ newsm10
аахахах и весело да ти кажа.Като се почне "ауу всички ядат,а аз се крия на компа"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт