Мнение за детски педагог от Пловдив Иван Иванов

  • 210
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на бравочедка ми детето е на 6 годинки и не може да говори все още..
Една майка и е препоръчала детски педагок Иван Иванов от Пловдив може ли мнение за него и казват, че за преглеждането на детето отнема 3-4 дена и трябва да се остане в Пловдив това така ли е, защото да знае братовчедка ми какво ги очаква.

# 1
  • София
  • Мнения: 28 826
Как така "педагог"? Трябва невролог, логопед, УНГ. Защо чак сега се заема с проблема?

# 2
  • Мнения: 12 236
Ако говориш за проф. Иван Иванов, той е детски невролог. Предполагам проследяването ще се извърши в клиниката по детска педиатрия, а не в частния кабинет. Бих казала, че е търсен от цяла България и изключително добър специалист. Часове за кабинета му се записват с месец напред минимум.

# 3
  • Мнения: 25
Ако говориш за проф. Иван Иванов, той е детски невролог. Предполагам проследяването ще се извърши в клиниката по детска педиатрия, а не в частния кабинет. Бих казала, че е търсен от цяла България и изключително добър специалист. Часове за кабинета му се записват с месец напред минимум.
  Бихте ли ми дали координати за връзка с него и раб. време? В частния кабинет или друго място, дори и зя двете.
 Благодаря предварително!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт