Баща ми си има любовница.

  • 4 986
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 498
И мислите че ако я нямаше любовницата всичко щеше да е ОК? Любовницата е следствие от разрив между тях. Майката търси своето щастие и продължава живота си, а не чака да отмине тръпката на таткото.

# 46
  • Мнения: 2 161
Незнам вече ,толкова съм уморена от тази история.
Това продължава вече 5-6 години,поне аз знам от толкова.С моето ли семейство да се занимавам или с това на майка ми и баща ми,ве4е незнам???. Той е на 56 години и си има лубовница,майка ми знае ,но вече се е примирила.Той е човек с възможности ,а майка ми не работи ,седи и си кротива.
Вси4ки знаем ,аз ,брат ми ,баба ми,общо взето това е една публична тайна.
По принцип съм много привързана към баща ми ,не можех  да повярвам когато разбрах,първо се забавлявах ме  с съпругът ми,мислех ме че е просто временно и че на тези години мъжете изкукват....,но това вече продължава 6 години.
Много му бях сърдита,не си говорех ме дълго време,отношенията ни бяха много обтегнати.По-късно вече реших че немога да му се бъркам ,и да прави каквото си поиска,всеки има право да бъде щастлив,о,к.Но днес ми се обади да ми каже че искал да дойде на гости да види детето,и то не сам ,а с нея.(ЛУБОВНИЦАТА)
Е ве4е не издържам.Какво да правя ве4е и аз незнам?
То бива ,бива толерантност от моя страна,ама т,ва вече. Crossing Arms
Забравих да напиша ,че се държи добре с майка ми ,и ако някой ги гледа от страни ще каже че са идеалното семейство.
Как бихте постъпили вие?


Майка ти мълчи и си кротува,а това е още по-унизително от самата любовница.И всъщност,тя не му е любовница,а по-скоро съпруга.Не,не мога да я разбера твоята майка.И след като тя не се опитва да промени нещата,като например да си тръгне,какъв ти е проблемът да приемеш настоящата?Та вие всички по принцип живеете във фалш и лъжа..

# 47
 Chanel , haide molqte da ne obijdash maika mi ,i da ne davash glupavi otgovori,gledai si jiwota ,i wnimavai niakoi den ti da ne zajiveesh  ti v falsh i  laja.
blagodarih veche na vsichki pisali po temata.
MOLIA MODERATORITE DA Q ZAKLUCHAT.

Общи условия

Активация на акаунт