Колко време след като ви падна тапата роди

  • 26 086
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 465
Родих 7часа след като ми падна тапата в къщи, но все пак ми беше второ раждане Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 836
Вечерта преди да родя!

# 47
  • Мнения: 1 284
1ден преди да родя

# 48
  • Мнения: 2 040
10 часа след като падна, родих .. но аз реших да го предизвикат със система, защото така или иначе бях отишла на преглед, не ми се връщаше в къщи и след някой и друг час или на другия ден пак да ходя ..  Laughing
Леко раждане ти желая и здраво бебе   bouquet

# 49
  • Мнения: 313
Благодаря за отговорите и пожеланията, момичета.   bouquet  Аз все още чакам, дано скоро има с какво да се похваля.

# 50
  • Мнения: 7 474
Май не ми е падала newsm78, но леко раждане ти пожелавам   bouquet

# 51
  • Мнения: 449
Аз изкарах 5 дни с паднала тапа.

# 52
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Вечерта към 18.30ч. ми падна тапата, а на сутринта в 10.10ч. родих.

# 53
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Тапата ми падна в 3 ч. сутринта. В 6 часа ми изтекоха водите. А ч 12.05 ч. на същия ден родих по спешност секцио поради липса на разкритие. Peace

# 54
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Тапата ми падна 4 дена преди да родя и то след преглед за разкритие, доста болезнен преглед беше. На 4-тия ден започнаха да ми текат водите, сложиха ме на система и едва тогава започнаха контракциите.

# 55
  • Мнения: 1 264
Не съм видяла да ми е падала тапата. Спукаха ми се водите и тръгнах ме за болницата посред нощ.  Grinning

# 56
  • по света
  • Мнения: 1 587
3-4 часа преди да родя.Успех   bouquet

# 57
  • Мнения: 2 952
Като гледам от няколко часа до няколко дена  варират отговорите ....Аз не разбрах никаква тапа къде беше , какво стана ....сега  може и да усетя  втория път, та и за мен тези отговори са полезни.

# 58
  • Мнения: 657
 24 часа преди да родя Peace

Общи условия

Активация на акаунт