Идеи за български гозби?

  • 2 183
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Обикновено им правя пица или лазаня.
Сега, милите си били поръчали за следващия път сарми.....  #Cussing out

ТОВА ВЕЧЕ няма да успее да ме уговори.

АМа защо се стряскаш толкова много от сърмите Simple Smile Аз като имаме гости ги правя от предната вечер. Прибираш се от работа, навиваш, слагаш в гювеч, пъхаш в печката и забравяш за тях Simple Smile

# 16
  • Мнения: 545
А откъде взимате лозови листа за сърмите?? Или ги правите с винени?  newsm78

# 17
  • Мнения: 7 091
А откъде взимате лозови листа за сърмите?? Или ги правите с винени?  newsm78


Ами при нас освен в италианските има и в гръцките магазини. При вас нямам идея... newsm78 Защо не питаш при френските мами в Чужбинския?

# 18
  • Мнения: 1 630

АМа защо се стряскаш толкова много от сърмите Simple Smile Аз като имаме гости ги правя от предната вечер. Прибираш се от работа, навиваш, слагаш в гювеч, пъхаш в печката и забравяш за тях Simple Smile

Ми нали трябва да се навият  Embarassed
Не знам, може би с повече практика да става по-бързо, но имам чувството, че часове ги вих тези сарми.

За да не се разварят ги сложих в уреда за готвене на пара. Стана много добре.

Тук има листа и всякакви други артикули за нашенска кухня в турските магазини.  Купих си дори и бамя.

# 19
  • Мнения: 7 091
Ми нали трябва да се навият  Embarassed
Не знам, може би с повече практика да става по-бързо, но имам чувството, че часове ги вих тези сарми.

За да не се разварят ги сложих в уреда за готвене на пара. Стана много добре.

Тук има листа и всякакви други артикули за нашенска кухня в турските магазини.  Купих си дори и бамя.


Вярно, че и практиката е важна, ама включи и домочадието  Wink Sunglasses

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Хихи, абсолютно те разбирам! И аз сърми правя веднъж годишно на Коледа  Laughing
Колко е голям синът? Моят скоро ще направи 10 и за рожденния ден съм решила да му подаря детска готварска книга, с надеждата да ме отмени някоя вечер  Whistling

# 21
  • Мнения: 619
А откъде взимате лозови листа за сърмите?? Или ги правите с винени?  newsm78


Ами при нас освен в италианските има и в гръцките магазини. При вас нямам идея... newsm78 Защо не питаш при френските мами в Чужбинския?

има ги и в aрaбckитe магазини.

Общи условия

Активация на акаунт