Гъбички

  • 1 953
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
И аз съм ползвала Клотримазол или Гино-Певарил. Не се притесниавай няма да навредят на бебето. Не е хубаво да се лекуват преди 12г.с., след това няма проблем. По време на бременността не са опасни, важно е да се излекуват до раждането.
Успех дано при теб минат бързо Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз не исках да ползвам нищо, но... не се получи.
Все пак започнах да ги трепя след 5 месец - един курс Гино-певарил, един - Макмирор, сега пак 3 глобулки Гино-певарил. Успеваемост - не повече от 1 месец! Това е...

# 17
  • Мнения: 1 193
Аз също имах същия проблем докато бях бременна и доки ми предписа "Гино- Певарил" , забрани ми всякакви промивки. Един месец преди раждането профилактично проведох същия курс на лечение ( пак по лекарско предписание), за изчистване на родовия канал. Родих здраво бебе   newsm03.
Желая ти лека бременност  Hug

# 18
  • Мнения: 5 362
Слушай лекарят си.Ако му нямаш доверие-смени го.Не вярвам да ти изписва лекарства просто ей-така,още повече,че си бременна.Забрави за промивките.
Peace

# 19
  • Мнения: 5 682
 FlutterКъм 4 месец на бремеността ми ми се появиха гъбичките. Упорито всеки божи ден се подмивах с вода в която съм сложила малко хлебна сода. Докъм 8-9 месец вече нямах проблеми. Нямаше ги сърбежите, гъбичките. След като родих не ми се е налагало да се лекувам тъй като нямаше от какво.
Мисля че е хубаво да се излекуват гъбичките преди да се роди бебето, тъй като после може да има инфекции по очичките. Нали все пак и бебето излиза през него канал.
Успех с премахването на гъбичките  bouquet Party

# 20
  • София
  • Мнения: 969
Зависи от гъбичките. не я плашете. аз също имах гъбички за 2-3 дни и си правех промивки със силно разреден йоден разтвор и на 3-ия ден нищо ми нямаше. важното е да няма бактериална инфекция, тогава е по-сложно и по-трудно минава., иначе гъбичките минават бързо.

# 21
  • Мнения: 113
Не се притеснявай.Мори ги до крак,гадинките. #Cussing outКакто виждаш доста мами са страдали от тях,а някои продължават да се мъчат.Аз също в началото на 9-я месец се лекувах с глобули за 3 дена.И всичко мина ОК.Успех Peace

# 22
  • България
  • Мнения: 3 621
Много ви благодаря момичета, много сте мили.   bouquet

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
а иначе това не е пролем за бебо дори и при нормално раждане

Моят лекар обаче каза, че е възможно да се предадат на бебето при раждане- дали това е опасно за дребосъка? ThinkingЛекувам се според предписанието с Гино- певарил, но не действа особено. Confused
Възможно е при нормално раждане, след като премине бебето през влагалището наистина да се "зарази", но при него ще се появи конюнктивит, т.е. възпаление на очичките. Иначе друга "зараза"няма как да стане. За това лекарите препоръчват в дните, които се очаква раждане, да се е изчистило влагалището. Иначе ако е дискомфортно на майката  по време на бременността може да си слага глобули, но задължително е да се направи един курс точно преди 9 месец.
Мен все още ме мъчат тези гадинки #Cussing outи чакам да спра кърменето, че да ги уморя. Правила съм, преди да забременея, курс на лечение - Макмирор и низорал, като последното са хапчета, които ги приема и партньора, иначе ефект няма да има.

# 24
 I na men mi otkriha gubi4ki v 5 mesec,napravih edin kurs s Klotrimazol i sega vsichko e nared.A,dopredi bremennostta mi ne sam lekuvala nishto!!!!! I az i tatkoto imahme opaseniq za polzvaneto na lekarstvoto no ot Jenskata Konsultacia v Sheinovo me uspokoiha,che tova se predpisva masovo i nqma da ima nikakav problem posle.

Общи условия

Активация на акаунт