Какво ви дразни във форума?

  • 16 737
  • 461
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 918
Ей, сляхте всички теми в една.  Tired Оставете поне един по различен за цвят. Ясно че различните се преследват, но ми писна да чета едни и сыщи безсмислици Crossing Arms Мазане лизане мазане лизане...................аре стига вече.

# 451
  • Sf
  • Мнения: 808
Айде, почна се...Най-добрият приятел на омъжената жена е шардонето все пак, мани ги тез мъже Stop

Ти на шарДОНЕто друго не разправяй  Mr. Green Че ей сега ще ни подари по едно кокиченце Simple Smile

спички може, с пички - не може, а? внимавайте, че ще дойде шутка  Mr. Green

Хан Соло, пясък за под масата и другарите в цвета на революцата докарах Simple Smile Пък тя с шарДОНЕ била и вика: "Мани я тази манерка. За вази я остаям."
мания... преди полунощ... дали да не се преместим в друга тема?!

# 452
  • Мнения: 5 255

Уважаема, а какво ти е нивото - живо ме интересува - дали мога с тези мои две `иляди и `ненам си колко мнения да си "поговорим"  smile3502
Извинявай, ама ни е семейна черта да дъвчим дъвки  smile3502
Нали не те дразня  smile3502
Недей да се отказваш от членството си тук, в този прекрасен форум  Heart Eyes
Ако си затръгвш, моля те напиши една тема за да ти помахаме - изпращали сме не една като теб  smile3525
Айде със здраве  Stop

# 453
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Идва Коледа, айде да се уважаваме и да не се дразним Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Само заради коледа ли трябва да се уважаваме?
Извинете ме, но точно по тези празници най-много се дразня.

А, сетих се още какво ме дразни, но не е чак толкова, че да се сърдя и ругая, правя си го на ум.
Дразня се на услужливи потребителки, които вземат решения, коя тема вече се е изчерпала и трябва да се заключи. Дразня се на изказвания за теми в стил:"аз съм старо куче и казвам, че тази тема е тъпа, моля да се изтрие."
Айде издразних си дразненето, вече ще спя спокойно. Sunglasses

# 454
  • Мнения: 2 386

Уважаема, а какво ти е нивото - живо ме интересува - дали мога с тези мои две `иляди и `ненам си колко мнения да си "поговорим"  smile3502
Извинявай, ама ни е семейна черта да дъвчим дъвки  smile3502
Нали не те дразня  smile3502
Недей да се отказваш от членството си тук, в този прекрасен форум  Heart Eyes
Ако си затръгвш, моля те напиши една тема за да ти помахаме - изпращали сме не една като теб  smile3525
Айде със здраве  Stop

Ето,включи се и шефката..
Да,бих се радвала да си поговорим по най-различни смислени теми,в които не включвам тази.Нивото ми е такова,че да не си позволявам да споря с хора,чието материално благосъстояние е най-важното нещо в живота.Въпрос на светоглед,бих казала.Или и за това ще бъда лошо наказана?
Дъвката ти не ме дразни-готино емотиконче е,само че разваля зъбките. Grinning
Днес беше първият и последният път,в който си позволих да бъда емоционална.От утре ставам перфектна форумка,като повечето тук.Обещавам.
И няма да си тръгна,защото форумът ми харесва въпреки всичко.Или поне докато не решиш,че е прекалено да си изразявам мнението..Пък ако си затръгвам ще разберат само хората,които означават нещо за мен тук,а те не са никак малко.Ти не си сред тях,обаче.

По теми като тази имам едно правило-убий глупака с мълчание.Днес го наруших и съжалих.Защо ли..
Наистина идват празници и предлагам всички да се усмихнем.Помага.Пък после нека всеки си каже каквото го мъчи.Аз казах.


Апропо,изпратиЛИ сме не една....Аз съм тук от години.Просто не обичам да говоря,когато нямам какво да кажа.Регистрацията на даден потребител не винаги е началото на неговото участие във форума,нали?

Какво се обяснявам и аз...Лека нощ и дано някой по-умен от мен е заключил темата утре сутрин.

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 00:42 от altruism

# 455
  • Мнения: 5 500
Дразни ме, че темите за софийските срещи, карнавали и прочие са в Клюкарника, а се имат пратенции къде да бъдат темите за Варненските такива, в Календара или другаде им било мястото!

# 456
  • Мнения: 293
 Hug Hug Hug



p.s. Преди да започна да пиша тук, прочетох Правилата. И как да се държим в нета.
Че даже се притесних, че може би няма да бъда полезна, с експертни знания, както пише тук

# 457
  • София
  • Мнения: 2 623
Дразни ме, че темите за софийските срещи, карнавали и прочие са в Клюкарника, а се имат пратенции къде да бъдат темите за Варненските такива, в Календара или другаде им било мястото!

Аз лично изобщо нямам нищо против
всички теми за срещи, карнавали,
купони и прочие да са тук !
Хиляди пъти ги предпочитам пред лавината
от безмислени и тъпи теми в Клюкарника  Crossing Arms
Създават настроение и емоции  Hug
Предлагам да са тук  Naughty

# 458
  • Мнения: 1 150
Мека, нежна, трипластова....  тоалетна хартия


За нуждаещите се  .....

# 459
# 460
  • Мнения: 1 312
Дразни ме, че темите за софийските срещи, карнавали и прочие са в Клюкарника, а се имат пратенции къде да бъдат темите за Варненските такива, в Календара или другаде им било мястото!

 PeaceИ поради тази причина много заинтересовани,включително моя милост не разбраха за Карнавала на мамити и татковците и за детското парти преди 2 дни Cry
Нещо ми прилича на двоен стандарт-за едни може,за други-не newsm78

# 461
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не ви ли омръзна вече?
Въобще не мисля да чета, че току-виж си разваля мнението за всички уравновесениси непукиси, за които съм чела по разни други теми.

Мисля да заключа тази река от плюнки сега.
Коледа е в крайна сметка.
Бъдете поне малко по-доволни от живота.

Личните отношения - бистрете ги на лични.
Предложения за форумския ред - в подфорум Правила.

Общи условия

Активация на акаунт