Лакове за нокти - 162

  • 61 061
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Измир
  • Мнения: 655
Аз съм много доволна от базата на Морган Тейлър.
Пастел 236 зелен цвят като на ноктите.

# 691
  • Мнения: 1 160
И аз не съм за пример, имам купени бази, но направо слагам лак, а кожичките само с клещи, нищо не мажа преди лакиране, само масло след маникюр, или само с това, което е в изсушаващите спрейове. Нямам проблеми, ноктите ми са си ок по моите критерии 😆😆

# 692
# 693
  • Мнения: 27 752
Аз сложих Вибо 8 ❤💘, Габрини Мултивитамин 386 и брокат Бел 72 на палеца и кутрето.🙂



Скрит текст:
За мен Вибо 8 е олицетворение на вива маджента, много наситен цвят- и като нюанс, и като плътност от един слой (аз съм все пак с два пласта).🙂
Габрини 386 е интересен лак- има брокатени частички в синьо, сребристо и розово, червено или цикламено (трудно е да се определи, много е блещукащ). Лесно се нанася, съхне бързо, тънката четка позволява да се добави още малко лак, ако някъде е по-тънък пластът. Консистенцията също е приятна при нанасяне, макар преди това да имах опасения, че ще е твърде гъст лакът. Единствено е по-миризлив и не вярвам да е от мултивитамините в името...😄  
Mомичета, като ви чета за кожичките, направо си отдъхвам, че няма нужда нищо да режа...🙂 При мен има предимно "птеригий" (незабележим слой кожички към нокътя), с емулсия за кожички обработвам, а понякога с ел. пилата. Правя го само при нужда. Не кисна в нищо специално, най-често си размеквам кожичките с миене на чинии.😄 Мажа с масло за кожички след маникюр, а през останалото време или с масло за кожички и нокти, или с крем за ръце (зависи от сезона).

Последна редакция: нд, 08 яну 2023, 15:24 от dolce miele

# 694
  • Мнения: 1 712
Аз съм готова направо за лятото, на живо обаче клони повече към цвят сьомга 😅
Catrice ICONails 95 you keep me brave

# 695
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Аз съм готова направо за лятото, на живо обаче клони повече към цвят сьомга 😅
Catrice ICONails 95 you keep me brave

Майко, трепач е Stuck Out Tongue Моята кожа има розов подтон и не знам дали ще ми пасне този цвят. На бледи ръце е убиец!

# 696
  • Мнения: 2 212
Много се хубави всички! Heart Eyes
Тази седмица ще съм с OPI Turn Bright After Sunset Heart

Последна редакция: нд, 08 яну 2023, 18:53 от •mimoza•

# 697
  • Мнения: 27 752
Аtimam, в темата за гел лсковете има много информация за алергии, още на първа страница.
Nod32, досега не съм прочела някой да е използвал допинг системи и после това да му се отразило добре на ноктите, камо ли щадящо...Напротив.

# 698
  • Мнения: 2 899
Изобщо не съм сигурна дали ми харесва. 🤔
Съхне като пясъчен.

# 699
  • Мнения: 27 752
На мен ми харесва.🙂

# 700
  • Мнения: 178
Грийни, на мен също ми харесва, много е нежен 🙂

# 701
  • София
  • Мнения: 10 617
Здравейте! Радвам се да видя толкова много жени, които сами правят маникюра си.
От коя основа сте най- доволни? Също моля за съвет за премахване на кожички.
Ноктите ми се цепят и не растат, но го отдавам на здравословните проблеми, с които съм се сдобила.
За база ползвам на Пърфект double up

Не знам колко е ефикасен, но с него ноктите изглеждат много добре, и самите нокти изглеждат по-добре отпреди да го ползвам.
Имаше такъв на Катриз -беше страхотен, но го спряха, новият със зелен етикет не е хубав.

За кожичките съм страшно доволна от Wibo

Преди имах кожички 2 часа да режа...
Спрях с рязането и започнах само с това. Като в началото ми отнемане много време, но си бяха и бая кожички, а този серум ги маха, не просто да ги омекоти. Налагаше да резна тук-там, но много ограничено.
Сега ги намацвам, набързо обирам с шпатулката, за 10 минути съм готова.

# 702
  • Мнения: 27 752
И Импала имат Double up, също е много хубав.
Заинтригува ме Вибо Cuticle remover. Шансът ми да открия емулсията на Импала за кожички клони към нула...Хвърлила съм око и на продукта за кожички на Бел- някоя от вас дали го пробва вече?🙂

Последна редакция: пн, 09 яну 2023, 07:48 от dolce miele

# 703
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440


# 704
  • Мнения: 2 704
Намерих в кутията ми с лакове това мини на Trend it up. Изобщо не знаех, че го имам, но е много симпатичен. На 2 слоя е, номерът му е 294.

Общи условия

Активация на акаунт