За кого купувате коледни подаръци.....?

  • 2 956
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 187
В последно време само за дечицата около нас пазарим.  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 403
Тази година ще взема за дъщеря ми на брат ми децата и на една приятелка децата  Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 3 271
Само за детето и за мъжа ми, на бабите и дядовците миналата година направих по един календар със снимки на Малчо, но за тази нищо не съм приготвила  Embarassed

# 48
  • Мнения: 2 019
Подарък ще има само за детето и мъжа ми.
Peace

# 49
  • Мнения: 1 561
КУПУВАМ НА ВСИЧКИ, С КОИТО СМЕ НА КОЛЕДА- НАЙ- ЧЕСТО С МАЙКА МИ, БАЩА МИ, БРАТ МИ И БАБА МИ.КУПУВАМ НА МЪЖА СИ, НА ДЪЩЕРЯ СИ. ВСЯКА ГОДИНА СУМИТЕ СА РАЗЛИЧНИ СПОРЕД ЗАВИСИ БЮДЖЕТА-ОТ 20-50 ЛЕВА НА ЧОВЕК.
С ПРИЯТЕЛКИТЕ ХОДИМ НА КАФЕ И БЪБРИМ, КОЕТО НИ Е ПО-ПРИЯТНО ОТКОЛКОТО ПОДАРЪЦИТЕ.ЛЕПСВА НИ ВРЕМЕ ДА СЕ ВИЖДАМЕ ВЕЧЕ.
МИСЛЯ СИ ЗА МАЛКИ ПОДАРЪЦИ НА ЛЕЛИТЕ В ЯСЛАТА КАТО БЛАГОДАРНОСТ ЗА УСИЛИЯТА ДА НАУЧАТ ДЕТЕТО НИ ДА СЕ  ХРАНИ САМО И ДА ПИЕ ОТ ЧАША. СМЯТАМ ЧЕ СА СЕ СПРАВИЛИ ДОБРЕ ЗА ТАЗИ ГОДИНА И ГО ЗАСЛУЖАВАТ.
ИСКА МИ СЕ ДА КУПЯ И ПОДАРЪЦИ ЗА 2 ДЕЧИЦА НА ПРИЯТЕЛКИ ,НО  .... ЩЕ СИ ПОМИСЛЯ.
ТОВА Е

# 50
  • Мнения: 2 161
На мъжът ми и двете деца,после на свекър и свекърва,на майка ми,на сестрата на мъжа ми и нейният съпруг,на децата им (имат две,чакат трето).Това са хората,които никога не пропускам.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
На майка ми и баща ми купувам, нещо от което имат нужда, а на брат ми и снаха ми - символични подаръци, но тази година и племенника ми ще мине към сиволичните подараци, че дърто магаре е станал; на най-добрата ми приятелка и играчки с торбичка за децата на приятелките ми.

# 52
  • Мнения: 2 677
На мъжа ми, а от тази година и на бебока.  Laughing Взимам символични подаръци на свекърите, майка ми и племенника. За най-близките си приятелки също измислям по нещичко.

# 53
  • София
  • Мнения: 39 785
Купувам за щерката и съпруга ми.

# 54
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Купувам първо за децата/мойте две и на двете ми приятелки техните общо 5/играчки,после за наще и за свекърите по нещо за дома/ама за сега още не съм измислила какво да е ,ако имате идея подхвърлете между другото/после за сестрите ни
и това са.и накрая за за нас пак нещо за дома с по голям обем Grinning

# 55
  • Мнения: 6 167
За колко човека купувате подаръци и кои са те - семейството, родители, баби и дядовци, приятели или само за децата им? newsm78 Имате ли някаква определена сума , която сте си определили на човек?   newsm78 

тази година за тесен кръг ( до второ коляно).
иначе за по-широк ( до девето коляно).
имам суми определени, да, както и мислене за подаръците - какви и тн.

# 56
  • София
  • Мнения: 4 966
Само на роднините правя подаръци-родители,брат,баби,дядовци,от скоро на свекър и свекърва,на мъжа и детето.
На приятели не.

# 57
  • България
  • Мнения: 105
Тази година само на мъжа ми и на племенницата ми.  Blush

# 58
  • Мнения: 13 512
на пъво място за децата,племенницата,родителите,сестра ми ,зет ми...и приятели понякога

# 59
  • Мнения: 3 479
За децата, съпруга ми, родителите, племенничките (2бр), за сестра ми и зет ми (семеен подарък), за децата на приятелките ми (7 бр), които пък са приятелчета на моите деца.

Общи условия

Активация на акаунт