Как да си рекламирам работата по-добре

  • 1 031
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Здравейте. Студентка съм редовно обучение и искам да работя. Реших да давам частни уроци по английски език. Проблемът е, че сякаш хората не търсят толкова хора или може би аз не съм разпространила достатъчно. Само двама се свързаха с мен, а аз съм публикувала в групи за частни уроци в моя град и в сайтове като Bazar.bg и подобни. Някакви идеи?

# 1
  • Мнения: 9 439
Ако има местен вестник, също е вариант да си пуснете обява и там.

# 2
  • Мнения: 12 473
ФБ групи за фрилансъри

# 3
  • Мнения: 191
ФБ групи за фрилансъри

Пробвах там, но не се бях сетила за вестника. Благодаря

# 4
  • Мнения: 2 883
Здрасти

През изминалото лято бях в курса на една учителка (онлайн), на която случайно попаднах в тикток. Много ми хареса визията и начина и на изказване, дава супер много полезна информация свободно в интернет, и така ме спечели да стана неин клиент.

Социалните мрежи са чуден вариант да се рекламираш като инвестираш време в тях, но тръгвай с перспективата да помагаш и да бъдеш в полза на хората, а не са им продадеш  и да спечелиш от това.

Успех

# 5
  • Мнения: 8 806
Доволните клиенти са най-добрата реклама, започваш с двама, после ще додат четирима и т. н. Като станеш известна, няма да пускаш и обяви, сами ще те намират. Разбира се трябва да бъдеш добра в това, което вършиш.

# 6
  • Мнения: 191
Доволните клиенти са най-добрата реклама, започваш с двама, после ще додат четирима и т. н. Като станеш известна, няма да пускаш и обяви, сами ще те намират. Разбира се трябва да бъдеш добра в това, което вършиш.
Мисля, че съм добра. Имам и сертификат C1 ниво.

# 7
  • Мнения: 8 806
Доволните клиенти са най-добрата реклама, започваш с двама, после ще додат четирима и т. н. Като станеш известна, няма да пускаш и обяви, сами ще те намират. Разбира се трябва да бъдеш добра в това, което вършиш.
Мисля, че съм добра. Имам и сертификат C1 ниво.
това не винаги е достатъчно, трябва и да умееш да предадеш знанията си успешно на другите, да разбереш какво точно не знаят и да го коригираш, да ги научиш трайно да владеят езика. Това е и до методика, преподаване, психология, ако щеш. Най -добре се започни първо в някой център за изучаване на езици да те научат как да преподаваш.

# 8
  • Мнения: 191
Доволните клиенти са най-добрата реклама, започваш с двама, после ще додат четирима и т. н. Като станеш известна, няма да пускаш и обяви, сами ще те намират. Разбира се трябва да бъдеш добра в това, което вършиш.
Мисля, че съм добра. Имам и сертификат C1 ниво.
това не винаги е достатъчно, трябва и да умееш да предадеш знанията си успешно на другите, да разбереш какво точно не знаят и да го коригираш, да ги научиш трайно да владеят езика. Това е и до методика, преподаване, психология, ако щеш. Най -добре се започни първо в някой център за изучаване на езици да те научат как да преподаваш.

Аз съм на ръба да се откажа. Имах добри намерения и исках да помогна и затова сложих символична цена от 10 лева за уроците, но изглежда, че нямам късмет.

# 9
  • Мнения: 12 473
Хаха, класика.
Хората като видят ниска цена или безплатно - и си мислят, че има измама.
Не се подценявай.
Но за да преподаваш добре, не е само да знаеш езика

# 10
  • Мнения: 15 356
Работих малко безплатно за да трупам опит. Мерси съм. Изслушвам проблема, пращам да попълват два файла, пиша план и им го обяснявам подробно. От 25 човека десетина бяха последователни и имаха резултат. Когато си плащат имат резултат всички. Това е, който иска да си плати и ще работим.

# 11
  • Мнения: 42
А какво учите? Повечето хора търсят специалист педагог за частни уроци. Много хора знаят английски, но нямат способности и похват да преподават. Зависи и в какви групи се рекламирате. Потърсете за вашия град FB група "Мамите на ..." . Там със сигурност ще има доста майки, търсещи уроци за децата си на добра цена.

# 12
  • София
  • Мнения: 38 499
В групата на града поствайте редовно.
Във Фейсбук може да си купиш таргетирана реклама.
И също така да си разпечаташ флаери и да ходиш да ги раздаваш пред училищата.

# 13
  • Мнения: 191
В групата на града поствайте редовно.
Във Фейсбук може да си купиш таргетирана реклама.
И също така да си разпечаташ флаери и да ходиш да ги раздаваш пред училищата.

Благодаря ще го направя. Даже се сетих и в Кауфланд да сложа.

Общи условия

Активация на акаунт