Кой кой е във форума?

  • 3 151
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 952
Аз бях инж., Мъргулия, Уенду ...нещо си  Crazy

инж.Македонска ти беше,нали Thinking Simple Smile
тя беше Peace...да отговоря преди нея Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 5 289
Веднъж съм си сменила ника само,от ДУДКА минах на Карчева,понеже тва Дудка просто така го написах защото всичко ми излизаше заето.И понеже ДУдката ми звучи като прасе и го замених с другото.Иначе аватарите и подписите си ги меня непрекъснато,защото ми омръзват едни и същи.Обаче пък тези дето много си сменят никовете, изобщо после не ги знам кои са и се нервирам,ама тва е положението. Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 5 370
Оооохооооу, какво ли не съм била. ooooh! ooooh!
Регистрирана съм като coeur.
После едно мамче от чата на Бг-Мамма ме нарече Сърдечко....аз го направих на СЪрДечко, после Сърдечен....
После....ме хвана Шаркоманията. Party Party
Червената SHARK-чица, Червената ДЕПЕSHARk-чица......после бях НАКОЙМУПУКА....WHoCAres.....е ся съм Сврака, не ме питайте защо.
Лични текстове и аватари меня като чорапи и носни кърпи.
Абе всичко е плод на моментните ми настроения или анти такива. Mr. Green bowuu

# 48
  • Мнения: 25 726
Како Ми Сврако, ти си една от тези, заради които пуснах темата. Ми не ти смогвам, бе жена!  ooooh!  Hug
Другата толкоз изявена е една модка, ама няма да я кажа коя е, че да не ме подгони с тоягата, пардон, меча джедайски!  Mr. Green  Joy

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Модката се спря откакто и го свиха ника  Grinning

# 50
  • Мнения: 1 671
Како Ми Сврако, ти си една от тези, заради които пуснах темата. Ми не ти смогвам, бе жена!  ooooh!  Hug
Другата толкоз изявена е една модка, ама няма да я кажа коя е, че да не ме подгони с тоягата, пардон, меча джедайски!  Mr. Green  Joy

 Joy Joy А може и с кърма да те застреля, знаеш ли Mr. Green

Е, и аз посмених, ама ми е гот - бях Коала, сега съм Моли Уизли bowuu

# 51
  • Мнения: 3 537
Бях Krasi76,но сега съм само  Krrasi . bowuu

# 52
  • Мнения: 14 499
Червената SHARK-чица, Червената ДЕПЕSHARk-чица......после бях НАКОЙМУПУКА....WHoCAres.....е ся съм Сврака, не ме питайте защо.

а аз се чудех къде изчезна депешарчицата  newsm78 оле метнала си ни всички по върбите

# 53
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз бях crossamaia, сега съм кросамая, макар все още да ме четат кросмания, а тони неистово ме нарича Кроасания Simple Smile Като му чета мненията и огладнявам  Mr. Green

Ама виж, аватарите са ми слабост. Е, намерих нещо слабо и у мене  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 7 474
Аз бях crossamaia, сега съм кросамая, макар все още да ме четат кросмания, а тони неистово ме нарича Кроасания Simple Smile Като му чета мненията и огладнявам  Mr. Green

Ама виж, аватарите са ми слабост. Е, намерих нещо слабо и у мене  Mr. Green

Аз пък все те четях Кросмания   Joy

# 55
  • Мнения: 5 370
Како Ми Сврако, ти си една от тези, заради които пуснах темата. Ми не ти смогвам, бе жена!  ooooh!  Hug
Другата толкоз изявена е една модка, ама няма да я кажа коя е, че да не ме подгони с тоягата, пардон, меча джедайски!  Mr. Green  Joy
Ми знам аз, ма си затраях подлярски, таковичката, какво да направя, не моА се удържа. Mr. Green Crazy

# 56
  • Мнения: 5 370
Червената SHARK-чица, Червената ДЕПЕSHARk-чица......после бях НАКОЙМУПУКА....WHoCAres.....е ся съм Сврака, не ме питайте защо.

а аз се чудех къде изчезна депешарчицата  newsm78 оле метнала си ни всички по върбите
Ми не бе, не искам да ви мятам, coeur няма начин някой да го вземе, щото с него съм регистрирана.
хех....да не ви говорА, че имам и нова вариация на тема ЕКРАННО ИМЕ, ама тя е за след Коледа и НГ. Laughing
УРИЕЛ- аз и офлайн и риъл съм си същото гУведУ....случвало ми се е да менкам за един ден 3-4 настроения, ко да ма прайш, Зодия ШАРАН-ама не ЛАПНИ. Crazy Flutter

# 57
  • София
  • Мнения: 6 743
Како Сврако - ще ме прощаваш ,ама за мен ще си останеш СърДечко  Hug   bouquet - отива ти  Hug

# 58
  • Sf
  • Мнения: 808
... макар все още да ме четат кросмания

Аз пък все те четях Кросмания   Joy

Аз като ви разправям  Mr. Green 

Ми знам аз, ма си затраях подлярски, таковичката, какво да направя, не моА се удържа. Mr. Green Crazy

Теб не може човек да те сбърка като те прочете веднъж, ако щеш и баба мравка да се наречеш, вярвай ми  Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 6 743
Кросамая, аз съм по - тежък случай.  Mr. Green На латински си бях изписала ника Damajanti (новак на ПС-то  Blush )  и най-редовно ме питаха, това от ДАМАДЖАНИ ли идва или от ДЖАНТИ  Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт