Кой кой е във форума?

  • 3 158
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 474
Кросамая, аз съм по тежък случай.  Mr. Green На латински си бях изписала ника Damajanti и най-редовно ме питаха, това от ДАМАДЖАНИ ли идва или от ДЖАНТИ  Joy hahaha

 hahaha hahaha  и аз щях така да го прочета  Laughing

# 61
  • Мнения: 10 758
Не съм се боядисвала скоро, от туй ще да е Mr. Green

# 62
  • Мнения: 677
...аз и офлайн и риъл съм си същото гУведУ....случвало ми се е да менкам за един ден 3-4 настроения, ко да ма прайш, Зодия ШАРАН-ама не ЛАПНИ. Crazy Flutter
И без ник да си-няма да те объркам нивгъш!

# 63
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

тук винаги съм била irelena аватарите ги менкам
ника не го сменям, че току виж съм го забравила Crazy (старост-нерадост кво да прайш)

# 64
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 263
Аз бях elena_toteva (така си се регистрирам по принцип).
Като се разреши кирилицата го съкратих на Ели Тотева, а после още повече го съкратих и станах ЕлиТ.
Аватара много време беше бира - различни картинки, скоро го смених с сегашния Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 187
Аз още от Дир-а съм си klamerche, т.е. динозаврите ме знаят с този ник  Mr. Green
А този аватар си го открих скоро и ме размазва от кеф   15

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 22:45 от klamerche

# 66
  • Мнения: 5 370
...аз и офлайн и риъл съм си същото гУведУ....случвало ми се е да менкам за един ден 3-4 настроения, ко да ма прайш, Зодия ШАРАН-ама не ЛАПНИ. Crazy Flutter
И без ник да си-няма да те объркам нивгъш!
Сопранов, по повод твоите думи се сетих нещо.
Мнооого рядко ми се е случвало да пиша анонимна, но все пак историята помни 2-3-4 случая.
Още първия път като пуснах темата си-в Семейство беше, плачех, че мъжото не иска второ дете-веднага една позната ми пише на Кю-"Сорка, мацка, ако искаш, може да не ми казваш, ама еди-коя си тема не е ли твоя"? Mr. Green
та така.....

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Регистрирана като boo (както съм почти навсякъде от 1997 насам). После исках да стана Таня или поне Бу на кирилица, ама Мамма рече, че ако се регна наново с ново име, публикациите ми (вече значително много на брой) не мога да си ги взема под мишка с новото име и се отказах.

После дойде златната ера на екранното име (Бог да поживи новата версия на форума!) и пцилютно веднага станах Бу. За кратичко се пробвах като Щирлиц, но толкова мимолетно, че не заслужава внимание.
После станах Рижа Прекрасница, след туй - НеРижа Прекрасница, Н.М.В. НеРижа Прекрасница, накрая бидох Голямата Щука (което е прекрасен ник, пак трябва да го облека скоро!), докато не ми свиха 'Бу'-то под носа и на майтап, на майтап, ама се оказа, че наистина е взето без намерение за връщане. Последва кратка преписка-дописка и го възвърнах. Сега си стискам здраво ника под мишница, че нищо не се знае...

Аватарите и подписите ги сменям най-редовно, грижливо подбрани според настроението или злободневна тема. Изобщо не мога да се отчета колко са даже за последната година, камо ли за три назад, ъпсурт.

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 22:59 от Бу

# 68
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм си Буболина откакто съм регистрирана.

# 69
  • Мнения: 3 576
Ника не съм си сменяла, май е време да го заменя с този, с който съм навсякъде - nadia_slk Mr. Green
А иначе аватарите ги сменям ежемесечно след всяко боядисване, винаги съм актуална  Joy

Да си призная и на мен ми е много трудно да следя хората, които често сменят имената..... значи и мойта РАМ е за смяна Wink

# 70
  • Мнения: 7 430
Регистрирана съм didka
Минала съм през

Дидка Питка (Бандитка, Бисквитка, Плодовитка) и Дидолинка Дяволинка и Мандаринка...
Май имаше и още newsm78

# 71
  • Мнения: 3 423
Лиска съм.
Подозирам, че освен лъжлива
съм и крадлива, щото май съм
тафнала ника от една другарка
от Хамбург, регистрирана тук
като Nessa. Сори, бързата Лиска
най-добре се смее, или както там
беше поговорката. Както и да
си сменя обаче ника, ще ме
разкриете по многото ентъри.

# 72
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз съм си аз ,не се крия. Grinning

# 73
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 Mr. Green мда многу "опознавателна" теми4ка
 то наистина едно сменяня на екранни имена настана ..то4но се "Запознаеш" с някого и той из4езва
та аз съм регистрирана като amka .. ама после ми омръзна и станах  Анка Хулиганака , по едно време бях нещо като Метал Леиди , Герган4е Хулиган4е , сега съм просто Хулиганката ... ( понеже Калпазанката е друга  Rolling Eyes а 2 не можем да сме ) ..

# 74
  • Мнения: 5 468
Аз съм Ню, откакто влязох тук. Опитах се да си сменя ника на bezdelnica 2 пъти вече, но каква файда, като всички продължават да ми викат Ню Twisted Evil. Ща не ща, пак съм Ню и така...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт