Кой кой е във форума?

  • 3 140
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 660
Понеже от опит знам, че след темата "Какво ви дразни във форума?" автоматично следва темата "Кой ви кефи във форума?", "Кого не можете да понасяте във форума?" или т.нар. от мене теми "Строй се, преброй се -  да видим кои са ми дружките и кои врагините", предлагам да опресним малко инфото.
За една година активно четене тук-там (най-вече в Клюкарника напоследък), забелязах, че има съфорумки, които имат ... де да знам какво имат в задниците си, ама не могат да мигнат, ако не си сменят ника и аватара поне 2 пъти седмично. Което фатално препълва РАМ-а ми и ме докарва до досадно зависване, понякога преминаващо в ступор.  #Crazy
Та това ми е предложението - да си кажете веднага и без бой кой през колко ника (поименно!!!) е преминал (ако вирусът Склероза не е увредил безвъзвратно съответните файлове, естествено!).  Mr. Green
Благодаря!   bouquet

ПП Айде ся новите да спрат да рИвът, да започват да водят старателно записки и в знак на благодарност да ми пуснат едно копие и на мен!  Wink Laughing

# 1
  • Мнения: 5 393
Аз съм си с този от самото начало bowuu bowuu bowuu

# 2
  • Мнения: 6 417
Аз съм си Шушон откакто съм се излюпила тук.  Misc Ghost

# 3
  • Мнения: 6 155
С този съм си била винаги Wink

# 4
  • Мнения: 2 550
В началото бях Марчето. След туй реших, че повече ми отива Крокозавър (по характер разбира се, а не защото съм грозна...то е ясно, че съм перфектно, все пак  Mr. Green ). Два дни по-късно осъзнах, че всъщност съм ~ТЮЛЕН~....накрая ми писна от тюлените и пак станах Мара. Скука  Tired

# 5
  • Мнения: 25 660
Да, де, ама въпросът беше към тези, които си сменят никовете, че дъртите баби като мене не могат да помнят толкоз!  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 897
И аз съм си с един и същи ник  Simple Smile
И на аватара си е все моята муцуна Wink

# 7
  • Мнения: 10 758
Бях magi99, са съм Цомба.

# 8
  • Мнения: 1 884
Дата на регистрация:  вторник, 22 февруари 2005, 19:21

След 3 месеца ще станат 2 години, откакто съм регистрирана тук. Не знам дали това ме прави ветеран. Мненията ми не са много, от порядъка на хиляди, защото предимно чета, когато нямам какво да кажа, не спамя из форума, само колкото да се разпиша в темата или да си покажа аватара... Той е сменян 4 пъти откакто съм регистрирана, ника ми не е сменян изобщо.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса Умница съм си от началото до край.
Как ще изтърва такава чудесна възможност - да се самоназнача за умница?  Mr. Green
П.П. Напоследък замислям коварен план. Да наема тюленовия ник на Марчето за временно ползване.  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
С този ник съм се регнала и нямам никакво намерение
да го сменям  Naughty С този ник съм регистрирана и
навсякъде из нет пространството Simple Smile  Hug
Аватара също никога не съм го сменяла  Mr. Green
/или май само за миналата Коледа  newsm78/

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Което фатално препълва РАМ-а ми и ме докарва до досадно зависване, понякога преминаващо в ступор.  #Crazy
Смени си РАМ-а с по-голям  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 474
 bowuu ника не съм си сменяла

# 13
  • Мнения: 677
Аз бях с тез прекрасни аватари,ама не ми ги харесахте нещо..Що ли?!
Ника си ми е този..

# 14
  • Мнения: 2 550
П.П. Напоследък замислям коварен план. Да наема тюленовия ник на Марчето за временно ползване.  Rolling Eyes

Наемай, наемай  Mr. Green Аз си го бях сложила, когато бях...в тюленско положение като теб   smile3534 Mr. Green

# 15
  • Мнения: 10 758
Що лъжеш Wink
А tedinew дан съм била аз бе Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 647
 Party  яко
ами да си призная аз съм си ANGYA  навсякъде
даже и cisco account-a  мие с този ник
 Peace нещо като запазена  марка
  bouquet

# 17
  • Мнения: 25 660
Смени си РАМ-а с по-голям  Mr. Green

Чрез лоботомия, нали?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 3 422
Аз, како Сийке, стара ли ще дойде, или нова??  Wink
Не съм си сменяла ника, откакто съм регистрирана.

# 19
  • Мнения: 5 577
Аз бях инж., Мъргулия, Уенду ...нещо си  Crazy

Всичките си ми хаерсваха, особено Мъргулия си ми остана, даже мъжо ме нарича така, и някой реални съфорумки, как го измислих незнам.

# 20
  • Мнения: 35 993
предимно съм бубанка, по едно време бях зла вещица, ама после ми го откраднаха под носа  Joy, елфщица съм тук-там и още няколко, но понеже са били само временно явление, не ги помня  hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз бях с тез прекрасни аватари,ама не ми ги харесахте нещо..Що ли?!
Ника си ми е този..

Ааа, и Уентуърд също  Joy

# 22
  • Мнения: 23
С този ник съм си откакто съм регистрирана  Flutter

# 23
  • Мнения: 46 535
nikol78, , Никол, Писана, ОК и пак Никол  Mr. Green

Аватарите ми нямат брой, творя непрекъснато, сменяй РАМ-а  Crossing Arms

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
За миг те обърках с    bouquet 
 Joy

А аз съм регната като Iv75, после смених с Дамаянти и така до сега. Hug

# 25
  • Мнения: 2 035
Аватарите си ги менкам, но ника не   Naughty

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 13 512
Аз се регнах като iv-nadine и после се смених на monda

# 29
  • Мнения: 6 155
Аз се регнах като iv-nadine и после се смених на monda

Не беше ли еve-nadin?  Rolling Eyes

# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
dimana78 бях първо. После само Димана, сега тарталясвам вече от доста време  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 550
Аз се регнах като iv-nadine и после се смених на monda

Не беше ли еve-nadin?  Rolling Eyes

Беше, беше.

А Ханибал и Милко като съвместен проект са мое дело  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 46 535

Хахаха, г-жа "По букетчето ще я познаете" е неповторима  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 14 493
веднъж съм сменяла ника, даже се чудя как ми хрумна сегашния /много си го харесвам, а по принцип хич не съм изобретателна/. аватарите и подписите сменям ама поне държа една и съща тематика, ако сте забелязали.

# 34
  • Мнения: 3 405
Регистрирах се с тривиалното nikani, което след ден-два смених с гръмкото Дяволина Twisted Evil (никой да не ми го пипа Naughty), но реших, че понеже съм бременна трябва да звуча по-миловидно и станах противоположния си ник Анджелина Flutter

Като си върна дяволинското ще ти пиша на ЛС Wink

# 35
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пусто, сгина форумът и наново  Twisted Evil
Ina Sebieff
Всъщност съм Калина
Господжа Калина
Гуспуджа Калина
Мадмазела Калина
Франзела Калина
Фрау Калина
Франзела Злобела
такива ми ти някакви

# 36
  • Мнения: 495
аа, много е лесно така  smile3534
имаш сума ти бутончета за ползване, не ги жали  smile3503

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не ми пускайте сега муха да си сменям ника  Crazy
И без това Сопранов ми направи предложение, което още обмислям.

# 38
  • Мнения: 2 159
не съм си сменяла ника Simple Smile

# 39
  • Мнения: 8 505
Прекалено много ми харесва,за да го сменям.Идеално ме описва,а и друг подобен няма ppp

# 40
  • Мнения: 677
Шшшшшшт де..

Цомбе,егаси рам-а..  Shocked

# 41
  • Мнения: 2 897
Аз бях инж., Мъргулия, Уенду ...нещо си  Crazy

инж.Македонска ти беше,нали Thinking Simple Smile

# 42
  • Мнения: 3 205
Аз съм си с този ник и този аватар откакто съм се регистрирала, все пак хората трябва да знаят с кого говорят   Peace

# 43
  • Мнения: 2 407
Така съм от както съм се регистрирала.

# 44
  • Мнения: 952
аз ника не го сменям  Naughtyпочти навсякъде съм с него, с изключение на един сватбарски форум там съм siska

# 45
  • Мнения: 952
Аз бях инж., Мъргулия, Уенду ...нещо си  Crazy

инж.Македонска ти беше,нали Thinking Simple Smile
тя беше Peace...да отговоря преди нея Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 5 289
Веднъж съм си сменила ника само,от ДУДКА минах на Карчева,понеже тва Дудка просто така го написах защото всичко ми излизаше заето.И понеже ДУдката ми звучи като прасе и го замених с другото.Иначе аватарите и подписите си ги меня непрекъснато,защото ми омръзват едни и същи.Обаче пък тези дето много си сменят никовете, изобщо после не ги знам кои са и се нервирам,ама тва е положението. Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 5 370
Оооохооооу, какво ли не съм била. ooooh! ooooh!
Регистрирана съм като coeur.
После едно мамче от чата на Бг-Мамма ме нарече Сърдечко....аз го направих на СЪрДечко, после Сърдечен....
После....ме хвана Шаркоманията. Party Party
Червената SHARK-чица, Червената ДЕПЕSHARk-чица......после бях НАКОЙМУПУКА....WHoCAres.....е ся съм Сврака, не ме питайте защо.
Лични текстове и аватари меня като чорапи и носни кърпи.
Абе всичко е плод на моментните ми настроения или анти такива. Mr. Green bowuu

# 48
  • Мнения: 25 660
Како Ми Сврако, ти си една от тези, заради които пуснах темата. Ми не ти смогвам, бе жена!  ooooh!  Hug
Другата толкоз изявена е една модка, ама няма да я кажа коя е, че да не ме подгони с тоягата, пардон, меча джедайски!  Mr. Green  Joy

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Модката се спря откакто и го свиха ника  Grinning

# 50
  • Мнения: 1 671
Како Ми Сврако, ти си една от тези, заради които пуснах темата. Ми не ти смогвам, бе жена!  ooooh!  Hug
Другата толкоз изявена е една модка, ама няма да я кажа коя е, че да не ме подгони с тоягата, пардон, меча джедайски!  Mr. Green  Joy

 Joy Joy А може и с кърма да те застреля, знаеш ли Mr. Green

Е, и аз посмених, ама ми е гот - бях Коала, сега съм Моли Уизли bowuu

# 51
  • Мнения: 3 537
Бях Krasi76,но сега съм само  Krrasi . bowuu

# 52
  • Мнения: 14 493
Червената SHARK-чица, Червената ДЕПЕSHARk-чица......после бях НАКОЙМУПУКА....WHoCAres.....е ся съм Сврака, не ме питайте защо.

а аз се чудех къде изчезна депешарчицата  newsm78 оле метнала си ни всички по върбите

# 53
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз бях crossamaia, сега съм кросамая, макар все още да ме четат кросмания, а тони неистово ме нарича Кроасания Simple Smile Като му чета мненията и огладнявам  Mr. Green

Ама виж, аватарите са ми слабост. Е, намерих нещо слабо и у мене  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 7 474
Аз бях crossamaia, сега съм кросамая, макар все още да ме четат кросмания, а тони неистово ме нарича Кроасания Simple Smile Като му чета мненията и огладнявам  Mr. Green

Ама виж, аватарите са ми слабост. Е, намерих нещо слабо и у мене  Mr. Green

Аз пък все те четях Кросмания   Joy

# 55
  • Мнения: 5 370
Како Ми Сврако, ти си една от тези, заради които пуснах темата. Ми не ти смогвам, бе жена!  ooooh!  Hug
Другата толкоз изявена е една модка, ама няма да я кажа коя е, че да не ме подгони с тоягата, пардон, меча джедайски!  Mr. Green  Joy
Ми знам аз, ма си затраях подлярски, таковичката, какво да направя, не моА се удържа. Mr. Green Crazy

# 56
  • Мнения: 5 370
Червената SHARK-чица, Червената ДЕПЕSHARk-чица......после бях НАКОЙМУПУКА....WHoCAres.....е ся съм Сврака, не ме питайте защо.

а аз се чудех къде изчезна депешарчицата  newsm78 оле метнала си ни всички по върбите
Ми не бе, не искам да ви мятам, coeur няма начин някой да го вземе, щото с него съм регистрирана.
хех....да не ви говорА, че имам и нова вариация на тема ЕКРАННО ИМЕ, ама тя е за след Коледа и НГ. Laughing
УРИЕЛ- аз и офлайн и риъл съм си същото гУведУ....случвало ми се е да менкам за един ден 3-4 настроения, ко да ма прайш, Зодия ШАРАН-ама не ЛАПНИ. Crazy Flutter

# 57
  • София
  • Мнения: 6 743
Како Сврако - ще ме прощаваш ,ама за мен ще си останеш СърДечко  Hug   bouquet - отива ти  Hug

# 58
  • Sf
  • Мнения: 808
... макар все още да ме четат кросмания

Аз пък все те четях Кросмания   Joy

Аз като ви разправям  Mr. Green 

Ми знам аз, ма си затраях подлярски, таковичката, какво да направя, не моА се удържа. Mr. Green Crazy

Теб не може човек да те сбърка като те прочете веднъж, ако щеш и баба мравка да се наречеш, вярвай ми  Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 6 743
Кросамая, аз съм по - тежък случай.  Mr. Green На латински си бях изписала ника Damajanti (новак на ПС-то  Blush )  и най-редовно ме питаха, това от ДАМАДЖАНИ ли идва или от ДЖАНТИ  Joy hahaha

# 60
  • Мнения: 7 474
Кросамая, аз съм по тежък случай.  Mr. Green На латински си бях изписала ника Damajanti и най-редовно ме питаха, това от ДАМАДЖАНИ ли идва или от ДЖАНТИ  Joy hahaha

 hahaha hahaha  и аз щях така да го прочета  Laughing

# 61
  • Мнения: 10 758
Не съм се боядисвала скоро, от туй ще да е Mr. Green

# 62
  • Мнения: 677
...аз и офлайн и риъл съм си същото гУведУ....случвало ми се е да менкам за един ден 3-4 настроения, ко да ма прайш, Зодия ШАРАН-ама не ЛАПНИ. Crazy Flutter
И без ник да си-няма да те объркам нивгъш!

# 63
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

тук винаги съм била irelena аватарите ги менкам
ника не го сменям, че току виж съм го забравила Crazy (старост-нерадост кво да прайш)

# 64
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Аз бях elena_toteva (така си се регистрирам по принцип).
Като се разреши кирилицата го съкратих на Ели Тотева, а после още повече го съкратих и станах ЕлиТ.
Аватара много време беше бира - различни картинки, скоро го смених с сегашния Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 187
Аз още от Дир-а съм си klamerche, т.е. динозаврите ме знаят с този ник  Mr. Green
А този аватар си го открих скоро и ме размазва от кеф   15

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 22:45 от klamerche

# 66
  • Мнения: 5 370
...аз и офлайн и риъл съм си същото гУведУ....случвало ми се е да менкам за един ден 3-4 настроения, ко да ма прайш, Зодия ШАРАН-ама не ЛАПНИ. Crazy Flutter
И без ник да си-няма да те объркам нивгъш!
Сопранов, по повод твоите думи се сетих нещо.
Мнооого рядко ми се е случвало да пиша анонимна, но все пак историята помни 2-3-4 случая.
Още първия път като пуснах темата си-в Семейство беше, плачех, че мъжото не иска второ дете-веднага една позната ми пише на Кю-"Сорка, мацка, ако искаш, може да не ми казваш, ама еди-коя си тема не е ли твоя"? Mr. Green
та така.....

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Регистрирана като boo (както съм почти навсякъде от 1997 насам). После исках да стана Таня или поне Бу на кирилица, ама Мамма рече, че ако се регна наново с ново име, публикациите ми (вече значително много на брой) не мога да си ги взема под мишка с новото име и се отказах.

После дойде златната ера на екранното име (Бог да поживи новата версия на форума!) и пцилютно веднага станах Бу. За кратичко се пробвах като Щирлиц, но толкова мимолетно, че не заслужава внимание.
После станах Рижа Прекрасница, след туй - НеРижа Прекрасница, Н.М.В. НеРижа Прекрасница, накрая бидох Голямата Щука (което е прекрасен ник, пак трябва да го облека скоро!), докато не ми свиха 'Бу'-то под носа и на майтап, на майтап, ама се оказа, че наистина е взето без намерение за връщане. Последва кратка преписка-дописка и го възвърнах. Сега си стискам здраво ника под мишница, че нищо не се знае...

Аватарите и подписите ги сменям най-редовно, грижливо подбрани според настроението или злободневна тема. Изобщо не мога да се отчета колко са даже за последната година, камо ли за три назад, ъпсурт.

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 22:59 от Бу

# 68
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм си Буболина откакто съм регистрирана.

# 69
  • Мнения: 3 576
Ника не съм си сменяла, май е време да го заменя с този, с който съм навсякъде - nadia_slk Mr. Green
А иначе аватарите ги сменям ежемесечно след всяко боядисване, винаги съм актуална  Joy

Да си призная и на мен ми е много трудно да следя хората, които често сменят имената..... значи и мойта РАМ е за смяна Wink

# 70
  • Мнения: 7 430
Регистрирана съм didka
Минала съм през

Дидка Питка (Бандитка, Бисквитка, Плодовитка) и Дидолинка Дяволинка и Мандаринка...
Май имаше и още newsm78

# 71
  • Мнения: 3 423
Лиска съм.
Подозирам, че освен лъжлива
съм и крадлива, щото май съм
тафнала ника от една другарка
от Хамбург, регистрирана тук
като Nessa. Сори, бързата Лиска
най-добре се смее, или както там
беше поговорката. Както и да
си сменя обаче ника, ще ме
разкриете по многото ентъри.

# 72
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз съм си аз ,не се крия. Grinning

# 73
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 Mr. Green мда многу "опознавателна" теми4ка
 то наистина едно сменяня на екранни имена настана ..то4но се "Запознаеш" с някого и той из4езва
та аз съм регистрирана като amka .. ама после ми омръзна и станах  Анка Хулиганака , по едно време бях нещо като Метал Леиди , Герган4е Хулиган4е , сега съм просто Хулиганката ... ( понеже Калпазанката е друга  Rolling Eyes а 2 не можем да сме ) ..

# 74
  • Мнения: 5 468
Аз съм Ню, откакто влязох тук. Опитах се да си сменя ника на bezdelnica 2 пъти вече, но каква файда, като всички продължават да ми викат Ню Twisted Evil. Ща не ща, пак съм Ню и така...

# 75
  • Мнения: 2 254
tinahris- така се регистрирах. Малко ми се злоупотреби с ника и смених на ЛораМора.
 Реших за по-кратко да се запиша с текущия  Mr. Green Не че някому е нужна информацията ,но не мисля да го сменявам.Аватари обаче,ще менкам като за купата.
       КросАмая до много скоро четях като Кросмая
      А Тони Сопрано  дълго си го четях- Тони СТОРАРО #Crazy

# 76
  • Мнения: 1 113
Регистрирах се като Desi 03, после нещо не ми допадна да съм номерирана и го смених на Safo - аз го свързвам с поезия, но на други им навявало похотливи мисли ...

# 77
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не съм си сменяла ника и не смятам да го правя. В интерес на истината не ми харесва много, но смятам, че е по-добрият начин да контактувам с другите без да се чудят аз ли съм, не съм ли.
Първоначално беше на латиница- etia, но после го направих - Етиа, заради няколкото потребители които след мен го използваха като производно.

# 78
  • Мнения: 15 619
Аз съм си аз.

# 79
  • Мнения: 6 206
PoliaSp-Поля-Каспър

# 80
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
nikol78, , Никол, Писана, ОК и пак Никол  Mr. Green

Имаше и още един, за който ти изрових една много грозна кукла, обаче и на мен ми е малък РАМа и не помня...



# 81
  • Мнения: 1 517
Аз съм си Delta навсякъде из нета; тук таме има deltaili,  ilidelta и други производни, но делтата си ми е запазена марка. Форсирам са да съм връх на сладоледа, ама напследък нещо взех да изтрещявам  Mr. Green . Колкото до РАМ-а ми, работи избирателно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт