По-малка изневяра ли е платената любов?

  • 5 312
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 87
Що ще плаща на други като и на мен може-аз ще се постарая
подобаващо да му заприличам на "професионалистка" Wink

До кога ще чакаме ценоразписа,или ще го караме на договорка. Sunglasses
хахахахах , вий двамата май ши съ съешите?! така ми съ струва! Simple Smile "котан"-е , к'ва е таз' престижна работа , че да мое да си позволиш да плащаш бе?! кажи ми - и аз искам(не да ми плащаш резбира се  Wink )

# 61
  • Мнения: 620
Що ще плаща на други като и на мен може-аз ще се постарая
подобаващо да му заприличам на "професионалистка" Wink

До кога ще чакаме ценоразписа,или ще го караме на договорка. Sunglasses

Aма ти държиш да те тарифирам ли бе Wink Laughing

# 62
  • Мнения: 87
всяко нещо си има цена.. .  Laughing

# 63
  • Мнения: 205
  С чувства или не, платена или не, изневярата си е изневяра откъдето и да я погледнеш...няма черно и по-малко черно, черното си е винаги черно...

# 64
  • Мнения: 220
Що ще плаща на други като и на мен може-аз ще се постарая
подобаващо да му заприличам на "професионалистка" Wink

До кога ще чакаме ценоразписа,или ще го караме на договорка. Sunglasses
хахахахах , вий двамата май ши съ съешите?! така ми съ струва! Simple Smile "котан"-е , к'ва е таз' престижна работа , че да мое да си позволиш да плащаш бе?! кажи ми - и аз искам(не да ми плащаш резбира се  Wink )

Въх,човек - не ме стресирай така бе,бахти добре че си уточнил в скобките че иначе щях мнооого да се притесня от туй неприлично предложение. Embarassed Thinking Sunglasses

Aма ти държиш да те тарифирам ли бе Wink Laughing

Що ма мацо,кво лошо има-нека има оборот пък сутринта с парите изкарани от мене ще платиш тока че довечера ще трябва и за свещи да се набутам  Wink Heart Eyes  bouquet
А пък от друга страна като се замисля,що аз да не взема да те тарифирам а  Sunglasses

# 65
  • Мнения: 87
Що ма мацо,кво лошо има-нека има оборот пък сутринта с парите изкарани от мене ще платиш тока че довечера ще трябва и за свещи да се набутам  Wink Heart Eyes  bouquet
А пък от друга страна като се замисля,що аз да не взема да те тарифирам а  Sunglasses
аааауууууууууууууууууууууууууууууууууу , баси как съм са изложил.... въй въйиииииииииииииииии
е....весели празници Ви желая.. .Simple Smile

# 66
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ако после ми даде 10-торно повече пари от тези дето е дал на курвата, ще го прежаля Twisted Evil Mr. Green
Малко са десет пъти повече, ще трябва да ми даде няколко годишни заплати поне! Mr. Green
Майтапа настрани, но за мен всяко бутане на нещо на чуждо място си е изневяра, няма по-голяма и по-малка!

# 67
# 68
  • Мнения: 765
По-малка е . И по-простима за мен .

Аз не мисля, че точно ти си в позицията да коментираш това все пак. Малко е нахално, а? Горкият Сопранов.
Не те разбирам ..в смисъл , че си викам балет "Максимус" и им пъхам пари в гащите , или в смисъл , че правя секс за пари... Thinking И аз съжалявам "домашните" ти ...и всички патриоти и меценати около теб .

# 69
  • Мнения: 87
не мога да разбера защо една толкова елементарна тема е повод за разпри!?
Има си мнение жената - оня тръгнал да я съжалява...хм...?!?!?!?!?!? Shocked

# 70
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

Така е кое по-висока,кое по-ниска! newsm78 По малка и по-голяма няма,то си е изневяра! Cry

Общи условия

Активация на акаунт