Уютно ли ви е във форума?

  • 3 332
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
Моят отговор го няма  Wink

И моят  Wink

Уютно ми е  Hug

# 61
  • Мнения: 1 134
Когато ми уютно - пиша. Когато не - чета и дудна наум.  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 3 447
То смее ли човек да каже, че му е уютно, братче... веднага ще го обвинят в подмазване  Tired

# 63
  • Мнения: 56
Уютно не е точната дума. Полезно!!! В началото - преди година се чувствах по-добре. Изведнъж осъзнах, че има доста враждебност в някои подфоруми. Предпочитам да чета, а пиша само когато съм  провокирана. Не разделям хората на приятни и неприятни, но някои ме плашат. Чудя се дали в действителност са такива или избиват някакви...чувства тук.  Peace

П.П. Много скучно съм го написала  newsm78

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, не ми е уютно. Гадно ми е. Ама съм мазохистка smile3538

# 65
  • Мнения: 6 155
Лафчето върви, потребителите се сменят, а аз им правя досиета Mr. Green ... все пак форумската тайна  People Cop не спи  Whistling

# 66
  • София
  • Мнения: 6 743
.Намерих си даже половинката си Heart Eyes
Thinking Thinking Thinking

Понякога ми е уютно, понякога не.Всъщност зависи какво чета, а хубавото е, че може да избираш какво да четеш  Hug
Но, не мога да отреча, че съм пристрастена  Blush

# 67
Когато ми уютно - пиша. Когато не - чета и дудна наум.  Simple Smile


И аз така! Laughing

# 68
  • Мнения: 10 758
Нали казват, че човек има своя половина(такъв дет се допълват във всичко)....е, аз си я намерих тук LaughingЖена е, не е мъж Mr. Green
Уф, не мога да мисля, пред нервна криза съм...и двете чавета са си в къщи и съм откачила Crazy, така че, ако не си ме разбрала( не съм го обяснила кат хората), да знаеш, че днес не ми е ден Mr. Green

# 69
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нямам си компания.
Получавам полезна информация и понякога убивам времето.
Добре ми е така  Mr. Green

Досега никой не се е отнасял враждебно с мен, но дори и да се случи някой ден ми дреме .....  Wink

Същото.

# 70
  • Мнения: 3 521
Уютно ми е   bowuu

# 71
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Преди време ми беше полезно.
После известно време ми беше уютно....
Сега просто си убивам времето Mr. Green....

# 72
  • Sf
  • Мнения: 808
 Twisted Evil Аз съм страничен наблюдател, но ви правя досиета.  Twisted Evil

Аз съм 6-ак. И трупам компромати, после ги архивирам. След това се събличам нощем гола, спя в кашон от пералня ГоренЬе и кроя пъклени планове за стоковата борса налятос.

П.П. Въпреки че не съм майка, се чуствам много уютно и на място Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 517
Нали казват, че човек има своя половина(такъв дет се допълват във всичко)....е, аз си я намерих тук LaughingЖена е, не е мъж Mr. Green
Уф, не мога да мисля, пред нервна криза съм...и двете чавета са си в къщи и съм откачила Crazy, така че, ако не си ме разбрала( не съм го обяснила кат хората), да знаеш, че днес не ми е ден Mr. Green

Цомбе, да не смениш резбата, Фнимавай  Mr. Green Казвай бърже куя й тя!

# 74
  • Мнения: 2 212
Споко и мен именно тази уютност ме накара преди година и нещо да си поискам доброволен бан, ама не стана... ooooh!
За това с бан-а не е късно. Ако искаш, веднага може да се уреди Mr. Green

Благодаря, много сте любезна, но ще си запзая правото за друг път  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт