Уютно ли ви е във форума?

  • 3 326
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 917
Да, уютно ми е Hug

# 76
  • Мнения: 1 080
Сикрет , аз дори нямам гребен . Mr. GreenСъвсем сериозно счупи се преди половин година .
Чувствам се уютно когато чета Лизбет например или Сикрет , Василиса Умница ,Дона ...

# 77
  • Мнения: 1 187
Добре ми е, не се оплаквам  Whistling

# 78
  • Мнения: 14 499
Лафчето върви, потребителите се сменят, а аз им правя досиета Mr. Green ... все пак форумската тайна  People Cop не спи  Whistling

Twisted Evil Аз съм страничен наблюдател, но ви правя досиета.  Twisted Evil

Аз съм 6-ак. И трупам компромати, после ги архивирам. След това се събличам нощем гола, спя в кашон от пералня ГоренЬе и кроя пъклени планове за стоковата борса налятос.

рано или късно всичко тайно излиза наяве. ясно ли ви е сега кой прави досиетата? аз, Biby и кросманията  Wink от аватара мога да заключа че кросата е за цру, аз очевидно съм от мосад, а Biby - към подземния свят  Rage

# 79
  • Мнения: 46 565
Уютно ми е повече от всякога  Sunglasses

Гласувах с 1 опция, но се доредих едва седма  hahaha

# 80
  • Мнения: 920
Ба, как да не ми е уютно - като у дома съм си.
Старите кучета всичко знаят - като майка ми, и не ми обръщат никакво внимание - като мъжът ми.
Модовете ме режат като шефа.
Новите реват вечно недоволни - като децата ми.
Касиди само секс й е в главата - като сина-тийн.
А аз като доните - пафкам си цигарите и си мисля за мъже.

# 81
  • Мнения: 1 416
Напоследък не ми е много уютно, затова и рядко се навъртам тук...  Wink

# 82
  • Мнения: 727
Даааааааааааа Joy

# 83
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
с нетърпение очаквам да тръгна на работа, за да прекарвам по-малко време тук, из форумите;
не мога да се откача от форума, чак се нервирам на себе си. Но не съм мазохист Grinning

# 84
  По цял ден съм сама у нас с дете и сляпа баба...Е , как да не ми е уютно, това е моя свят на тоя етап Heart EyesИнъче ще полудея, ако не е форума.

# 85
  • Мнения: 811
Да,уютно ми е много...и дружки си намерих тук.
В офиса ме мъмрят отвреме навреме,че съм разсеяна  Embarassed не съм,цялото ми внимание е тук  Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 143
Отдавна чета тук, но рядко пиша. Embarassed
Иначе понякога ми е уютно, понякога не...

# 87
  • Мнения: 4 473
Естествено.  Grinning Ако не се чувствах уютно и комфортно, щях ли да бъда в топ 10  Shocked по прекарано време във форума  Laughing

# 88
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никога не съм мислила, че доброволно ще се натреса в многолюдна женска компания.
Сигурно съм... ъ-ъ-ъ "изтрещяла" от десетгодишното бачкане у дома... Laughing

# 89
  • Мнения: 3 447
Никога не съм мислила, че доброволно ще се натреса в многолюдна женска компания.

 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт