за малките деца и сексуалните помисли замисляли ли сте се?

  • 1 884
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 887
Тия американци съвсем откачиха!!! Crazy Знам за истински случай за един човек, който го осъдили, защото е гледал на улицата как една жена ближе сладолед! И това е сексуален тормоз. В България има поговорка: "Око съд не го лови", ама за там май не важи. Както казва Стайнбег за САЩ - Вече има толкова много закони, че не можеш да мръднеш, без да нарушиш някой. И това ако е свободна страна!!!
Мдаааа,затова не ми се ходи там.Не смятам,че едно дете на 4г има сексуални помисли и затова не съм предприемала нищо в тази насока откъм възпитание.

# 31
  • Мнения: 15 619
Откачалници! Промити мозъци! Това е.

# 32
  • Мнения: 4 176
Хубавото е, че това пикаене по паркове е само 1 година.Въпреки, че и тогава има начин това да се случи дискретно.
 Дете след 4г. възраст добре усеща и владее пикочния си мехур. Трагичното е след тази възраст, ако се смята за нопрмално.

Mamica, каква 1г. ?????  Shocked Дъщеря ми е без памперс, от 2г. възраст. Сега е на 5, да е жива и здрава, вчера ги навърши, прави сметка за какво говориме, от май месец, до октомври, тя, през по-голямата част, от деня е навънка, какво искаш да ми кажеш? Че ще я прибирам, в къщи, за едното пишкане! #Crazy Моля ти се, ти нещо.........!!!!!!Всички деца, са така. Това не е срамно, нормално е . Ти си се объркала нещо. Извини ме за, странния постинг, ама направо ме шашна.....!!!! Crazy
Ако си направиш труда да прочетеш внимателно, ще разбереш. Казах, че по принцип съм против да се пикае на публично място. Според мен това е най-често м/у 3 и 4г. възраст.
Написала съм ясно, че дори и да се случи, може да се направи по-дискретно. Значи не отричам напълно пикаенето в парка. Има изключения, но КАТО ЦЯЛО да не се допуска да сваля гащи където му падне и да пикае и то дете след 4г. възраст.
Ти май нещо......не четеш или .....ти си знаеш какво. Не ме интересува какво ти е.

# 33
  • Мнения: 3 835
Mamica, винаги когато смятам да пиша в дадена тема, чета много, ама много внимателно, дори ако се наложи, и по-няколко пъти, за да съм сигурна, че съм разбрала пишещия. Както и да е. Спирам дотук, защото ще оспамиме темата, а и въпроса е маловажен.

Общи условия

Активация на акаунт