Професионални серии за коса - тема 158

  • 74 323
  • 768
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 147
Някакви отзиви за CHI Royal treatment? Иска ми се да поръчам шампоан и балсам, но се колебая. В момента ползвам Moroccanoil, но ми е на привършване.

# 721
  • София
  • Мнения: 2 937
Здравейте. Какви са отзивите ви за вит. Ц желе на Филипс Кингсли?  Като го чета е точно това от което имам нужда поне по описание..

# 722
  • Мнения: 453
Здравейте. Какви са отзивите ви за вит. Ц желе на Филипс Кингсли?  Като го чета е точно това от което имам нужда поне по описание..

Използвам като преуош терапия и много ми харесва дълбоко почистващият ефект и факта, че работи еднакво добре за детокс на скалпа и дължините. Много съм доволна.

# 723
  • Мнения: 4 302
В такива случаи се прави препигментация. На мен също много бързо ми се отмива боята в корените и все се каня да я направя тази препигментация. Има го тук в темите как се прави, потърси с търсачката.
Взех си амонячната боя на Лакме и много ми хареса косата ми. За съжаление се отми много бързо. Реших все пак да повторя и сега само след 2 измивания виждам бял косъм. Моля посъветвайте ме каква боя да взема

# 724
  • Мнения: 31
Някой нещо за Pacino cosmetics ?
Вчера ги чух за първи път?
Да не е Papino cosmetics? Ако е това, е българска марка. Ползвам хидратиращата маска с черен хайвер и много ми харесва.

# 725
  • Мнения: 583
Здравейте, включвам се с няколко въпроса. Значи едно колежка ми препоръча Керастесе Шампоан и глина за мазен спалп.
Аз съм с мазна коса и краищата ми са сухи. Видях че на същата серия има и скрап за скалп.
Та въпроса ми е ползвали ли сте серията, доволни ли сте и ако да кое е по-добре да взема скрап за скалп или тази глина заедно със шампоана. Много благодаря.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 227
И сега търся помощта ви за приятелка. Лафът тръгна от комплимента и, че косата ми (на камера) била изглеждала много жива и блестяща и аз разбира се изцепих, че знам всички трикове за блестяща коса. В момента в който го казах съобразих ( и си признах), че нейната коса е диаметрално противоположна на моята - моята е мека, тънка и с мазни корени, нейната е много плътна, много суха, къдрава. Та помагайте - какво да и препоръчам като продукти, подходящи за този тип коси?

За моята гъста, суха и къдрава коса най-добрите комбинации са: Kerаstase Elixir Ultime шампоан и маска; Alterna хидратираща серия; протеиновия шампоан Aphоgee и маската Kerаstase Discipline OleoRelax. След миене - задължително чисто арганово масло или маслото на Macadamia за средно гъста коса. На суха коса - него или някой от еликсирите на Kerastase (без розовия).
Ако се търси пълно изглаждане на косата - за мен това беше пълната серия на Redken Acidic Bonding - косата стана наистина като течна коприна, но бързо се омазни и не ми харесваше особено усещането - на прехидратирана коса, почти като мръсна Simple Smile Но когато искам напълно укротена коса, си ги ползвам.

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 07:50 от NoProblems

# 727
  • Мнения: 7 753
Стамиген,но и анаген са хубави. При миене на косата два пъти седмично 6 от едните и 6 от другите стигат за три месечна терапия. Стамиген се слагат преди миене/преуош ампула са/,а анаген на измит скалп.

Тоест една ампула мога да  я ползвам два пъти ?
/блондински въпрос Grinning /

Също така да питам в София дали се сещате за салони,които правят терапията на Lanza?

# 728
  • Мнения: 108
Здравейте, от кои продукти на Милкшейк сте доволни? Не съм пробвала марката, но много искам. Маските и балсамите добри ли са? Благодаря!

# 729
  • Мнения: 7 753
Преди много години бях взимала масата и олиото с арган ,нищо особено. От сметаната няколко опаковки мъчих само заради аромата ,който е невероятен,но ни бих повторила сега.
С две думи не съм им фенка.

# 730
  • София
  • Мнения: 158
Мда -и аз по същия начин. Само заради аромата бях взела пяна, балсам без изплакване  и.. не помня още какво. Нищо особено като продукти, фризъорите май също не са особено впечатлени от тях ( поне моят), но като аромат са вълшебни ( не, че се задържа много и той).

# 731
  • Бостън
  • Мнения: 13 682
И сега търся помощта ви за приятелка...нейната е много плътна, много суха, къдрава. Та помагайте - какво да и препоръчам като продукти, подходящи за този тип коси?

За моята гъста, суха и къдрава коса най-добрите комбинации са: Kerаstase Elixir Ultime шампоан и маска; Alterna хидратираща серия; протеиновия шампоан Aphоgee и маската Kerаstase Discipline OleoRelax. След миене - задължително чисто арганово масло или маслото на Macadamia за средно гъста коса. На суха коса - него или някой от еликсирите на Kerastase (без розовия).
Ако се търси пълно изглаждане на косата - за мен това беше пълната серия на Redken Acidic Bonding - косата стана наистина като течна коприна, но бързо се омазни и не ми харесваше особено усещането - на прехидратирана коса, почти като мръсна Simple Smile Но когато искам напълно укротена коса, си ги ползвам.
Много, много ви благодаря, NoProblems! И на всички останали, които се включиха - Кежуал, Глоси Hug!

# 732
  • Варна
  • Мнения: 227
Agent Provocateur , радвам се, че след години четене в тази тема и много проби и грешки, успях да бъда, надявам се, полезна с моя опит. Винаги съм се радвала на твоите постове и съм ги следила с удоволствие. Благодарение на теб  открих CHI, след като години ги пропусках. Е, моята серия не е Infra, а аргановата, но се радвам, че ги открих Simple Smile

P.S. Сега се сещам да добавя, че важна част от грижата ми е и термозащитата - единствено и само, винаги, спрей Discipline, след като изпробвах почти всички възможно.
Успех на приятелката ти и дано да си отгледа лъскава и здрава коса.

# 733
  • Мнения: 5 284
Здравейте, от кои продукти на Милкшейк сте доволни?
Имам впечатление само от подхранващия шампоан/балсам - децата ми го изхабиха и вече са на трета опаковка. Много им харесва Grinning Аз успях да го изпробвам около две седмици, беше добре, но не мога да се сетя нищо специфично освен аромата. Бих ги ползвала пак, цената им е ок.

Скрит текст:

# 734
  • Мнения: 1 129
Някоя мацка с тънка коса пробвала ли е Olioseta? Замислям се да си взема тъй рекламирания “всичко в едно”. Но ще ае радвам да споделите мнения Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт