С какви дрехи бяхте на изписването?

  • 3 734
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 529
Всеки трябва да прецени според това с колко е напълнял  горе-долу и да махне около 5 кг (усреднена стойност е това Wink) Simple Smile, но да има предвид, че коремът може да не се е прибрал изцяло и гърдите да са по-едрички.
Аз си бях приготвила един черен панталон, който носех в 5-ти и 6-ти месец и една по-дългичка еластична блузка, която става и за небеременни. Оказа се, че съм се уцелила  Sunglasses

# 61
  • Мнения: 1 232
Спомням си много бегло с какво съм била облечена,но честно и тогава и сега това ще ми е последния дерт,важно е всичко да мине леко,безпроблемно,с бебка всичко да е ок и да минат бързо 3 дена,че да се изфирясваме от болницата Grinning

# 62
  • Мнения: 1 101
Изписаха ме с дрехите, с които ме приеха в болницата - ластичен панталон и блузка.

# 63
  • Мнения: 2 015
И аз бях с ластичен панталон.Носих го в девети месец, а на изписването с една блузка с паднал ръкав изглеждах чудсно Peace!

# 64
  • Мнения: 205
  аз малко преди да родя си бях купила дънки с много ниска талия...като ме изписваха бях с тях, макар че ми бяха малко широчки/с раждането и 9 дена престой в болницата смъкнах 14 килограма/ и с блузка за по-удобно...

# 65
  • Мнения: 619
Първия път почти не си спомням,
а втория с дънките с които ме приеха.(за бременни)

# 66
  • София
  • Мнения: 36 119
 С които ме приеха в болницата Peace -панталон и риза

# 67
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
С тези, с които отидох да раждам - панталон и пуловер.

# 68
  • някъде
  • Мнения: 4 956
С една рокля, с която отидох да раждам! А за корема  ooooh! не питай  ooooh!

# 69
  • Мнения: 5 362
С дрехи от бременността-панталон и блуза.Коремът си ми стърчеше още Grinning

# 70
  • Мнения: 3 695
През бремеността качих 10 кг, 7 кг от тях свалих при раждането. Коремът ми изчезна безследно веднага след раждането. На изписването бях с черен еластичен панталон и тясна блуза.

# 71
  • Мнения: 59
влязох със едни дрехи, а излязох с анцунг заради шевовете, така ми беше по-удобно. Иначе не бях напълняла много Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 2 849
Бях с тези ,с които влязох да раждам .Джинсите се коригираха с ластик и копче .В никакъв случай не се чувствах като манекенка след раждането .Все ми беше тая с какво ще съм ,исках по-скоро да се приберем .

# 73
  • София
  • Мнения: 480
Поисках да ми донесат дънки, които носех до 6-ти месец. Не успях да ги закопчая, но добре, че беше хладно и от връхната дреха не си личеше, че не съм закопчана. Бях качила 30кг.

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
С тези, с които и влязох- гащеризон и тениска. Е, метнах отгоре една жилетка, за да не се вижда колко виси гащеризонът  Grinning Но, честно казано, изобщо не ми дремеше как изглеждам  Stop Исках час по-скоро да си се приберем вкъщи...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт