Красивата Монтана в снежна е премяна!

  • 12 095
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Монтана
  • Мнения: 499
Много време има до тогава-но и аз съм ЗА. 99% съм сигурна че такава голяма среща няма да се състой.Организацията ни не е хубава,хем сме малко жени.Но се надявам да греша.
Аз в сряда няма да мога да пътувам-а така ми се караха кънки.Весело пързаляне на каращите.

# 286
  • Монтана
  • Мнения: 499
Клуб ОЗОН не е кръчма-а някакво кафене.До преди няколко месеца беше Интернет зала-кафе

# 287
  • Мнения: 689
Ти пък Полирал-ще се събереме ние-аз само да съм си там и да ви знам телефончетата Party
Аз така си събирам приятелките-че те изпокарани,забравили се,изпоженили се-като си дойда и ги събирам Laughing

Нели-как къде бе-в ,,Парадайса,,-майка ти сигурно е била редовна с малките лятото.нали има люлки и т.н.

,,Подробност,, е само,че незнам кога ще си идвам точно.Кари свършва училище май месец,но точно кога не знам и после и предстоят приемни изпити за друго училище,но не знам кога ще са.Да не говорим,че и със съпруга не сме се уточнили...Абе живот и здраве....Че си имам много важна работа в БГ:баба ми не е добре и искам да си постоя при нея,че не се знае колко ще живее горката...А тя ме е отгледала и много я обичам!

# 288
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Заповядайте в новата тема: Тема 3

Общи условия

Активация на акаунт