Гледайте днес ИСКРЕНО И ЛИЧНО :-)

  • 2 810
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 091
не гледах предаването - и аз се правя, че работя!
Но със сигурност ще дойда на базара. Понеже съм с две леви ръце и нищо не мога да правя, пуснах анонс за базара във вестника за чужденци София ехо. Получих уверение от доста хора, че ще минат да напазаруват! Успех!

# 46
  • Мнения: 948
Гледах предаването.Бяхте невероятни, момичета!Поздравления!  bouquet

# 47
  • sofia
  • Мнения: 7 477

Панчо и Ели ни кръстиха на бързо:mrgreen:........бг мамите LaughingДецата в студиото де Heart Eyes

ох, а утре къв купон ще става,не е истина просто Joy
идеята беше точно преди базара да се пусне,мерси на М.Ангелова  bouquet

благодарим на всички вас момичета  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 6 743
Роси, вече се чудя дали няма да се наложи в събота срещу неделя да отваряме работилница на дядо Коледа  Laughing  ......дано  Hug

# 49
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, вече се чудя дали няма да се наложи в събота срещу неделя да отваряме работилница на дядо Коледа  Laughing  ......дано  Hug


ми newsm78не знам Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 494
Гледах предаването. Страхотни сте бг мами!!!!!!!!!Поклон пред вас и всичко, което правите!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз също утре ще дойда на базара! Hug

# 51
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Гледах предаването. Страхотни сте бг мами!!!!!!!!!Поклон пред вас и всичко, което правите!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз също утре ще дойда на базара! Hug

аз гледах само началото Mr. Green
от къде в нета се теглеха предавания newsm78

# 52
# 53
  • Мнения: 4 195
да от там Peace

# 54
  • Мнения: 430
Да, благодарности за Миглена, че го пусна точно преди базара   bouquet

Дано наистина дойдат повече хора, пък ако трябва, наистина ще отваряме Дядоколедовата работилничка утре вечер Mr. Green

С нетърпение го чакам утре-то Laughing

# 55
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, и аз ви гледах, срахотни бяхте, Миглена Ангелова заслужава специални благодарности!

Успех на базара, аз ще съм на линия!

# 56
  • Мнения: 11 550
Браво,момичета! smile3501Страхотно предаване!Толкова съжалявам,че не мога да посетя коледният базар Sad

# 57
  • Мнения: 4 195
Искам да изкажа специялни благодарности за последните думи на Роси и Мери - относно един дом и една директорка - евала пиленца, евала, че това не пропуснахте да кажете - нашата си болка, обичам ви Hug

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Роси, вече се чудя дали няма да се наложи в събота срещу неделя да отваряме работилница на дядо Коледа  Laughing  ......дано  Hug

smile3521

# 59
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам да изкажа специялни благодарности за последните думи на Роси и Мери - относно един дом и една директорка - евала пиленца, евала, че това не пропуснахте да кажете - нашата си болка, обичам ви Hug

много ни станаха болките,пиленце Sadзнаеш...........

Общи условия

Активация на акаунт