Мама в помощ е на ОКТОМВРИйските деца да пишат Коледни писма!

  • 11 900
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 268
Ер-ка,много е пораснал Краско Heart EyesДа го нацелуваш по сладките бузки.И по-често ни радвай с него.
Бини,ами честитооооо  bouquetМного хубави новини напоследък във форумчето Wink

# 241
  • Мнения: 439
Цитат
пък аз размишлявам върху факта как най безболезнено да го оттуча да цока на заспиване - момичета , моля ви дайте идеи!!!
..и аз размишлявам,ама до никъде не стигам,приемам съвети и идеи всякакви!
Лека нощ! Heart Eyes

# 242
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте момичета Hug,
Бини какво става ходи ли на лекар?
Относно кърменето,съвет не мога да дам,защото ние се кърмим и въобще не съм се замисляла за отбиване.Мисля,че като избият всичките зъбки кърменето ще се разреди.Марти заспива без да цока когато ме няма в стаята и мисля,че ако това се повтаря многократно ще заспива без кърмене.Майка ми го слага на краката си и го люшка и така заспива за около 5 минути.Дано съм помогнала.
Момичета да се похваля Марти вече се заиграва сам за по-дълго време,че дори започна да си играе в креватчето и въобще колкото по-расте по-послушен става.
Интересува ме по какво ходят децата ви в къщи,т.е буйки ,чорапи и т.н.Марти ходи с буйки на К и К,но те му изпотяват крачетата.Дайте съвет за друга марка.
Лека вечер на всички.

# 243
  • Мнения: 7 803
по 4орапи ходят

# 244
  • Мнения: 5 328
Ер-ка, много е сладък Краско! И сигурно е много кротък, щом не изплисква ваничка Wink! При нас и двамата с татко сме мокри отгоре до долу, Валерия изплисква цялата вода  Grinning!

калинка , и ние сме с термочорапки с гумени кръгчета върху стъпалце.

# 245
  • Мнения: 7 803
4естит рожден ден Зори   bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 1 320
                                                             

       Пожелавам ти всичко най-хубаво! Нека всяко твое желание да бъде мое пожелание!!!

                                                             

Весело изкарване на празника!  Hug И да вземеш да ни уважиш с 1-2 реда  Naughty

# 247
  • Мнения: 346
Честит Рожден Ден , Зори!!! Желая ти много щастие и усмивки!!!

Бини някога беше питала кои майчета все още кърмят...аз съм в отбора на все още кърмещите.Както са те посъветвали не е лошо да идеш на лекар докато е време и се надявам да се похвалиш:)))

Калинка блазе ти моята девойка не иска да я приспива друг освен мен/ не се приспиваме с кърмене/.

Джулс кажи как поддържаш таи форма....аз трябва да сваля поне 10-на килца, но засега мисията е невъзможна.

Дрина ,ако исмислиш начин за отказване от приспиване в количката и на леглото свиркай.

За нас ще разкажа друг път , че дългът ме зове



# 248
  • София
  • Мнения: 1 320
Гледайте  http://www.vbox7.com/play:ac972897  на майка си се е метнал  Mr. Green

# 249
Честита Нова Година! Да е успешна и пълна с усмивки за всички малки, по-големи и още по-големи момичета и момчета.

И аз се позагубих нещо, но не съм изгубила нишката на събитията във форума. При нас празнуването  продължава и след коледа и нова година, днес е Йорданов ден и свеки има имен ден. с това неспирно ядене имам чувството, че съм трупнала някое килце отгоре. но това са бели кахъри. Нова година изкарахме страхотно, бяхме си в София на площада и после в един клуб да денсим. мисля че новата година започна с много настроение и се надявам да е добра.
Любчо е неуморен. прави ни малко шаш вечер, защото се гоним до късно за да заспи. според баща му нямал режим. трябвало да става рано, за да заспива рано.е ще пробвам, дано излезе нещо. още заспива с биба, което мен ме притеснява, от гледна точка на зъбите и челюстта. освен това нощем спи много неспокойно. педито каза да му давам панадол, ама панадол според мен всяка вечер е противопоказно.
малчугана почна да пишка вече в гърне, дано така продълже, че кандардисването трае поне 5 минути. а с акането не знам как ще стане, явно по нататък от само себе си.

Мира
честито за второто!! хубавото е че децата ще са си другарчета с такава малка разлика.

Бини пиши какво става с теб като имаш резултати....

Зори честит рожден ден !!!! жива и здрава бъди.

пантовките с които Люби ходи в къщи също са на Колев и Колев и от тях му се изпотяват кракат, но има и едни, които не са кожени /купени са от Саламандър на ул. Витошка и са много хубави и не скъпи/  и те също запотяват. така, че мисля че е от крачетата.

толкова засега. много усмивки за всички Grinning

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Привет на всички!Момичета,много ви благодаря за пожеланията-много мило ми стана,че не сте ме забравили.Да почерпя виртуално освен  Wink От все сърце и се надявам скоро да е истинска почерпка! Аз от толкова време не съм се вясвала. Embarassed То от работа...
Най-наред да ви честитя Новата година!Пожелавам ви една по-добра и изпълнена само с весели мигове 2007-ма.Много целувки на всички бебоци от нас.
Ние иначе сме добре.Малките са здрави,дивеят из нас /не,че много ги виждам Laughing/,баткото на градина и така.Общо взето цирка е пълен в нас,но пък се разбират вече и поне се забавляват взаимно от време на време.
Аз работа като магаре,не ми остава време за нищо,особено по празниците бе кошмар.
Надявам се тези дни да ми остане повече време и да седна да почета малко.Снимки да разгледам на порасналите много бебоци  Hug
Толкоз от мен,че гости ми идват!
Още веднъж благодаря за честитките-Обичам ви!   bouquet

# 251
  • Мнения: 167
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, З-О-Р-И !!!

Пожелавам ти много здраве, късмет, семейно щастие и творчески успехи! Приятно изкарване на празника и многооо подаръци /и всичките от сърце/ newsm59 nbirthday nbirthday  ura  Gift

# 252
  • Мнения: 5 328
Зори, честит Рожден Ден  bdbaloni! Много щастие, здраве и обич!

                                       


Ер-ка , супер е клипчето! Готови сте за първа дискотека  Joy!

# 253
  • Мнения: 167
Eто малко снимки и от нас http://www.snimka.bg/album.php?album_id=92515

Моля да ни извините за недоброто качество, ама толкова си можем  Mr. Green

# 254
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Зори,Честит Рожден Ден.Желая ти много любов и късмет.
Р-ка напълни ми сърцето малкият сладур.Страхотен е.
Момичета ,а как да разбера дали за изпотяването на крачетата причината са буйките или в самите крачета е проблема newsm78.За съжаление не мога да го пусна по чорапи ,защото сме на всякъде с ламинат и се пързаля.
Аз днес бях на София,че трябваше да правя ревизия на магазина.Прибирам се и Марти с ожулена брадичка.Питам как е паднал навън,а майка ми казва"че ние навън не сме излизали и той дори тук не е падал".Питам тогава от какво е раната,че тя дори кървава,а тя поглежда и учудено казва"ама от какво ли е,че той не е падал".Аз естествено замълчавам,че ако отворя уста ще стане скандал.Все пак децата падат,ама защо ме лъже и то именно майка ми.Може би се притеснява да ми каже.Както и да е.Гърдите ми така се бяха напълнили с мляко,че ще гръмнат.Вземам Марти ,а той не иска да суче.Питам кога е ял за последно и тя ми отговаря в 14.30 половин буркан кашичка/т.е около 100гр/.Къпахме го,аз малко изцедих,пих лецитин за всеки случай и пак го каня да суче и да се приспиваме,а той пак неще.Гледам часовника,а то 20.30. newsm78бре 6 часа да не е ял и да не иска да суче/а това е любимата му храна/.Чудя се в мен ли е проблема или се отбива и набирам по телефона майка ми и се оказва,че в 18.30 е изял половин кофичка кисело мляко и малко сухар.Всичко това ме навежда на мисълта как да оставя Марти на бавачка,като на майка ми не мога да се доверя.Като не умее да лъже,защо не казва истината?Спирам за да не ви натоварвам,а може би прекалено съм взискателна.
Целувки на всички дечица Hug

Общи условия

Активация на акаунт