По-какви мъже си падате

  • 9 178
  • 160
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 500
Красиви, нежни, забавни и най-вече добри любовници.На последното качество само един отговаря и в момента съм омъжена за него.За мое още по-голямо щастие отговаря и на останалите признаци.А дали не си ги измислих след като се запознах с него  newsm78 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 91
  • Мнения: 3 447
Въй, тука валяло мъже, докат ма е нямало  Crazy

Ей, на Grinning Мъжко Mr. Green Нали все пак темата е за мъже и за косми


Космат задник - НЕ  Naughty

# 92
  • Мнения: 15 619
Ти пък, космите ли шъ му броиш?!?! newsm48

# 93
  • Мнения: 5 622
Е, той задника остава отзад. По-важното отпред да няма косми, викам аз  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 4 734
Дона, виж сега какво : Всички държим задниците им да са като барабанчета, неколко косъма нема да променят акустиката Mr. Green

# 95
  • Мнения: 3 447
Е, той задника остава отзад. По-важното отпред да няма косми, викам аз  Mr. Green
А ръцете ти де са, бре  Thinking

# 96
  • Мнения: 5 622
Е, той задника остава отзад. По-важното отпред да няма косми, викам аз  Mr. Green
А ръцете ти де са, бре  Thinking

С тях се подпирам на леглото  Twisted Evil

# 97
  • Мнения: 15 619
Добре че няма никой покрай мен, ще има да се чуди на к`во се хиля. Mr. Green
То ако няма някой и друг косъм за цвят, мъж ли е? Mr. Green

# 98
  • Мнения: 3 447
Дона, виж сега какво : Всички държим задниците им да са като барабанчета, неколко косъма нема да променят акустиката Mr. Green
Ти си познавачка, ще ме разбереш: има една порода смугли мъже, с малко или почти никакви косми по ръцете, краката и гърдите... и гладки задници  Flutter Каквото и да си говорим, гладкия задник не е като косматия и изпъпчен задник.
Е, той задника остава отзад. По-важното отпред да няма косми, викам аз  Mr. Green
Ха, отпред с гол хЕй, а отзад с космат гъз...  Sick

# 99
  • Мнения: 4 734
Аха, знам ги и ми стана едно благо на душата  Whistling... Не ме приземявай с гръм и трясък с тия млечни пъпки Sick

# 100
  • Мнения: 3 447
Аха, знам ги и ми стана едно благо на душата  Whistling... Не ме приземявай с гръм и трясък с тия млечни пъпки Sick
Няма, няма... няма да говорим за млечните пъпки, а за ония, дето коремите са им като блокчета шоколад, нали  Heart Eyes

# 101
  • София
  • Мнения: 1 176


Ха, отпред с гол хЕй, а отзад с космат гъз...  Sick
hahaha като ще маха  хЕй(като здравей)поне да е приведен в приличен външен вид де...дупето остава на заден, засенчен фон... Mr. Green

# 102
# 103
  • Мнения: 4 734
Аз днес ще ям компле от крехко агнешко и шоколадови блокчета Mr. Green

# 104
  • Мнения: 3 447
дупето остава на заден, засенчен фон... Mr. Green

Е какъв заден фон бе, един мъж ако не го сграбчиш за бузките с пълна шепа, каква радост ти остава  в тоя живот  Tired

Общи условия

Активация на акаунт