Паник атаки и бременност

  • 539
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте! От 6-7 ходини бях на антидепресанти и успокоителни, но от както съм бременна (вече в 7ми месец), не приемах лекарства до преди седмица (почнах пак да приемам половинка Клонарекс). Изведнъж получих едно сърцебиене (пулс 114) и си беше нещо като паник атака, нямам високо кръвно (най-много 70/110). От тогава всеки ден съм с паник атаки и сърцебиене и вече не знам какво да правя, това в ужасно. Ходих на кардиолог казаха ми,че всичко е нормално. Страх ме е че ще се случи нещо с мене и бебчо.. От самото начало на бременноста съм в силна депресия..черни мисли и съм в някаква безизходица в момента.. Някоя от вас имала ли е такива проблеми? За сега клоня към нормално раждане,но в това състояние как ще успея не знам.

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 21:43 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 372
Здравейте! Искрено ви съчувствам. Бих ви посъветвала да изследвате някои витамини, ако ме сте. Например б12 и д. Също нивата на серумно желязо. Аз имах 1, 2 паник атаки по време на първата бременност. Започнах с голяма доза магнезиев диаспорал, б12 и д и горе долу се поуспокоиха нещата. Също, ако можете да посетите психолог. Ако сте от София, препоръчвам Орлин Баев. Успех!

# 2
  • Мнения: 27
Здраеейте, аз почнах да получавам ча и сърцебиене.. каква доза диаспорал и б12 и д пиехте?

Общи условия

Активация на акаунт