каде да кандидатстваме след 7 клас в Пловдив?

  • 1 772
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Защо не видиш Иконома, след 7-ми клас бях приета в математическата, английската и в пилотната паралелка след 7-ми клас с английски.
Избрах Иконома и не съжалявам и за миг, научих английския така или иначе и страшно много практически познания придобих. Плюс съучениците сега или са по данъчните или по банки и др. и познати навсякъде.
6-ти и 7-ми клас изкарах математическата - също съм много доволна. Много здрава основа.
Английската също, френската също, стига на детето да му се учи езика.
Общо взето това са яките училища, нека детето си прецени какво иска. И учене му е майката. Аз през живота си не съм учила толкова, колкото в 7-ми клас.

# 16
  • Мнения: 1 269
Мили мами,благодаря ви за напътствията!Детето е в 6 клас още,но вече обмисляме къде да кандидатства.Нещо езиково трябва да е-там му е силата,а и мерака(немски,английски).Иконома брат ми завърши и знам,че е страхотно даскало ама моя син не е много по сметките.Не ,че не може ами не го влекат.Той е романтична душа-музикален е артистичен е ,много контактен и зад бюро не си го представям. Stuck Out Tongue
Ако се сетите още нещо пишете!

# 17
  • Мнения: 6 206
При нас имаше работеха няколко момичета от френската гимназия, много интелигентни деца. И по-артистични натури.Племеницата ми от 2 години ходи на уроци при една преподавателка от френската и от нея знам, че нивото в момента е много високо. Ако искаш провери и там.
Какви са изпитите в момента - математика и литература ли?

# 18
  • Мнения: 1 269
Така и не разбрах какви са испитите в момента! #Crazy Хиляда варианта се разискваха!Аз за момента настоявам да се учи по-усърдно,а за догодина надявам се да не измислят някоя поредна глупост за децата,че опитни зайчета станаха а и ние покрай тях! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт