Татуировка-кога?

  • 5 550
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622
Аз се чудя само как ще причиниш тази болка на детето си, аз имам няколко татуса и си ме болеше доста.

Абе болка. Детето ще е изиграло партия шах с Веско Топалов, ще е уморено и ударило чаша, две уиски, нищо няма да усети..... Crazy

# 61
  • Мнения: 3 447
А, уиски... толкова изпитани бабешки рецепти има, уиски ще му дава... Една попара с винце, натривка на венците с мастика за по-хард и накрая индийско орехче за по-як трип... нищо няма да усети детето  Crazy

# 62
  • Мнения: 5 103
Аз се чудя само как ще причиниш тази болка на детето си, аз имам няколко татуса и си ме болеше доста.

Абе болка. Детето ще е изиграло партия шах с Веско Топалов, ще е уморено и ударило чаша, две уиски, нищо няма да усети..... Crazy
Кефиш ма Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 243
Аз викам да го татуира направо като Майкъл от Prison Break. То по тая татуировка имаше всичко,дет можеш да се сетиш. Така хем няма да се чудите дали не беше по-добре калинка,или гущерче,или пеперудка.... Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 677
Странно,темата ми беше в Нашите деца,но съм благодарен на модераторките,че са я преместили тук,за да могат повече потребители да се включат със съвети и мнения..
Много благодаря на Донка за снимките на децата и с татуси..
Донка,ще Ви пиша на лични,за да се разберем за тату-студиото!
Риспект!

# 65
  • Мнения: 1 533
Аз викам да го татуира направо като Майкъл от Prison Break. То по тая татуировка имаше всичко,дет можеш да се сетиш. Така хем няма да се чудите дали не беше по-добре калинка,или гущерче,или пеперудка.... Joy Joy Joy

Това е страхотна идея, нещо полезно, което ще й трябва цял живот - таблицата за умножение, някои формули...Не знам дали децата няма да я дърпат да си вдига блузата обаче, за да преписват. Помислете кое би било най-подходящото място, все пак.. Hug

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Аз викам да го татуира направо като Майкъл от Prison Break. То по тая татуировка имаше всичко,дет можеш да се сетиш. Така хем няма да се чудите дали не беше по-добре калинка,или гущерче,или пеперудка.... Joy Joy Joy

Това е страхотна идея, нещо полезно, което ще й трябва цял живот - таблицата за умножение, някои формули...Не знам дали децата няма да я дърпат да си вдига блузата обаче, за да преписват. Помислете кое би било най-подходящото място, все пак.. Hug

Е, сети се някой да вкара тази велика идея  Peace
Аз съм запланувала такава, но ще изчакам девойката ми да стане поне на три. Че да има повечко място за рисуване  Naughty

# 67
  • Мнения: 1 533

Е, сети се някой да вкара тази велика идея  Peace
Аз съм запланувала такава, но ще изчакам девойката ми да стане поне на три. Че да има повечко място за рисуване  Naughty

Тарталета, не прави моята грешка, късно става на три. С по-ситен шрифт всичко ще е точно, от размер 8 Таймз Ню Роман, ще се поразпъне нормално като поизрасне.

Виждам, че се предлагат интересни начини и за хомеопатична анестезия, но не знам как да цитирам Дона след друг цитат...Благодаря, абонирам се за темичката и ще я следя с интерес Hug

# 68
  • Мнения: 3 447
Момичета, виждам, че наистина сте загрижени за децата и бъдещето им, но... Личното ми мнение е, че е добре да се поизчака с татуирането на формули, докато детето завърши гимназия. При всички положения ще му бъдат по-полезни при кандидатстудентските изпити.
За малко дете считам, че е по-уместно да се татуира карта на квартала, в който живее, с голяма червена стрелка, сочеща къщата му. Така, ако случайно се изгуби, някой добър чичко/лелка ще може лесно да го върне у дома.

# 69
  • Мнения: 5 103
Момичета, виждам, че наистина сте загрижени за децата и бъдещето им, но... Личното ми мнение е, че е добре да се поизчака с татуирането на формули, докато детето завърши гимназия. При всички положения ще му бъдат по-полезни при кандидатстудентските изпити.
За малко дете считам, че е по-уместно да се татуира карта на квартала, в който живее, с голяма червена стрелка, сочеща къщата му. Така, ако случайно се изгуби, някой добър чичко/лелка ще може лесно да го върне у дома.
Ще го върне у дома, ако виждайки къде е картата за дома му не получи инфаркт.
Само си представи някой пенсионер и детето Дядо дядо я ме кажи по картата ми къде живея? и вдига блузата и цялият му корем карта на Обеля примерно #Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт