ДО ВСИЧКИ АБОНАТИ НА М-ТЕЛ

  • 4 070
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 164
Пратих ама пак не разбрах за детето ли е това в крайна сметка... Rolling Eyes

# 61
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гласувах и аз пък дано помогна с нещо.
Ренчето, не разбирам за какво се бориш? На наша страна ли си или против нас? Като си в мтел ще помогнеш Дари да спечели или ще попречиш?

# 62
  • Мнения: 983
Изпратих смс. Дано успеем да спасим Дари.

# 63
  • Мнения: 5 370
Пратих ама пак не разбрах за детето ли е това в крайна сметка... Rolling Eyes
Ако мога да се изразя по този начин-индиректно.
Защото ако на финал отиде нашето момче-Борислав-има шансове да спечели 100000 лева.
Дали го изразих ясно, че понякга и аз не се разбирам? newsm78

# 64
  • Мнения: 5 393
Пратих ама пак не разбрах за детето ли е това в крайна сметка... Rolling Eyes
Самите пари от смс-ите не отиват за Дари(де да беше така).Гласува се, за да се пребори това желание с другите 4 номинирани за днес, да го пратим на големия финал на 27.12 и там пак с пускане на смс-и по същия начин да успее да спечели голямата награда.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 423
Гласувахме и тримата в къщи, дано да има някакъв шанс за Дари,  Praynig
А защо Борислав е на 1 място?

# 66
  • Мнения: 5 370
Гласувахме и тримата в къщи, дано да има някакъв шанс за Дари,  Praynig
А защо Борислав е на 1 място?
Защото при самото гласуване в сайта е събрал най-много гласове.  bouquet

# 67
  • Мнения: 208
И ние вкъщи изпратихме от трите мобилни тел. СМС-и. Дано помогнем. Дано излезе Дари на финала, дано има късмет детето!
Не разбрах, абонати на глобул могат ли да пращат СМС-и?

# 68
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти  bouquet Hug

# 69
  • Мнения: 3 248
Пратих два смс-а. Confused Ужасно е да се избира на кое дете да се помогне! Всички деца трябва да имат равни шансове. cry

# 70
  • Мнения: 6 164
Пратих два смс-а. Confused Ужасно е да се избира на кое дете да се помогне! Всички деца трябва да имат равни шансове. cry

Всички деца ли са болни?
Аз гледах днес по Сити ТВ, сега си спомних, не обърнах внимание, мислех че е поредната тъпа игра... Та по спомени бяха 5 желания - чух от типа "Искам да пратя нашите на почивка на остров", "Искам нов апартамент"... некви такива... А изобщо не знаех, че е за такова нещо?! newsm78

# 71
  • Мнения: 644

Не разбрах, абонати на глобул могат ли да пращат СМС-и?

   Naughty

# 72
  • Мнения: 5 370
Пратих два смс-а. Confused Ужасно е да се избира на кое дете да се помогне! Всички деца трябва да имат равни шансове. cry

Всички деца ли са болни?
Аз гледах днес по Сити ТВ, сега си спомних, не обърнах внимание, мислех че е поредната тъпа игра... Та по спомени бяха 5 желания - чух от типа "Искам да пратя нашите на почивка на остров", "Искам нов апартамент"... некви такива... А изобщо не знаех, че е за такова нещо?! newsm78

Не, Мисти, има всякакви желания. Не е конкретно за болните деца.
Страшното е обаче, че наред с разните желания за коли, апартаменти и други подобни имаше няколко, дето идеше реч за операция........или друг здравословен проблем.
Отделен е въпросът колко са достоверни.........сега да не ми наскачате, аз съм по принцип умерен скептик вече. Confused

# 73
  • Мнения: 2 353
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.

# 74
  • Мнения: 5 370
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.
Бих казала-да попречи. Laughing
От мене лека нощ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт