Мебел за съхранение на домашни дрехи

  • 3 276
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 331
Здравейте! Търся идея за мебел за съхранение на домашните дрехи. Вечер, като си легнете, къде си слагате дрехите? Стол/ове в спалнята изключвам, защото е малка. От спалнята до стената, от едната страна, и до гардероба, от другата, са 40 см. Има нощни шкафчета и колкото да се отварят вратите на гардероба. От долната част на спалнята до стената са около 90 см. Там е единственито място, и в единия ъгъл. Мислех за пейка с място за съхранение или табуретки. Гледах и нещо като стълба, да ги мяташ на нея. Всякакви идеи ще са ми полезни.

# 1
  • София
  • Мнения: 13 155
Ние просто ги прибираме в гардеробите си. Всеки си има панерче за домашните дрехи, които носим в момента и ги слагаме вътре.

# 2
  • Мнения: 3 190
Окачалка за врата/стена ми хрумва само. Нещо като на снимката. Нашите са на стол.

# 3
  • Мнения: 1 228
И ние използваме стол. Но ето още една идея (потърсете в търсачката "закачалка за дрехи/кърпи тип стълба"):

# 4
  • Мнения: 462
Аз никога не съм харесвала дрехите да стоят на видимо място,като лягаме да спим,мръсните в коша за пране,другите се сгъват и в гардероба.

# 5
  • Мнения: 5 144
Ние ползваме такава тапицирана табуретка/ракла. Вътре държим раници, широчко е. Стои в ъгъла на стаята и е същия цвят като спалнята.
Стълба не бих сложила, защото стената ни е с мурал, но и едноцветна да беше разни копчета и колани оставят драскотини.
https://cdncloudcart.com/19156/products/images/11585/tapicirana- … 0.jpeg?1653461684

# 6
  • Мнения: 183
Другата седмица в ЛИДЛ ще има пейка с ракла, много добре изглежда. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 375
Защо ви е допълнителна мебел, а не ги прибирате в гардероба? Стълби, столове с висящи дрехи ще е много грозно. Пейка е добро решение за отделна мебел. Може да държите в нея и кувертюра, възглавнички.

# 8
  • Мнения: 3 331
Защо ви е допълнителна мебел, а не ги прибирате в гардероба? Стълби, столове с висящи дрехи ще е много грозно. Пейка е добро решение за отделна мебел. Може да държите в нея и кувертюра, възглавнички.
Защото сутрин ставам първа и , ако започна да отварям гардероба, ще събудя ММ, който спи до по-късно. А не искам да се лишавам от времето си за пиене на кафе на спокойствие.Simple Smile Имотът е ваканционен, което предполага спане до по-късно, за който желае.
И аз не харесвам дрехи по столове и затова търся идеи за друго, като пейка. Обичам всичко да ми е прибрано - в кухнята, в банята, в спалнята.

# 9
  • Мнения: 5 144
Не знам за другите, но аз нямам място, което да отделя в гардероба за целта. Освен това ММ сутрин гледа да ме остави да поспя, тъй че отваряне и затваряне на гардероба е излишно шумно и сложно на тъмно упражнение. Съответно докато аз ходех на работа си подготвях дрехите от вечерта, взимах си ги сутринта и се изнасях от стаята.

# 10
  • София
  • Мнения: 13 155
Никога не съм се събуждала от вратата на гардероба. Нито съпругът ми. Не ми е направило впечатление гардеробите ни да тропат, скърцат и т.н., а светлина не ми е нужна за собствения ми гардероб, защото всеки си има собствен и сам си го подрежда, съответно знам всяко нещо къде е и със затворени очи.

Аз не понасям нищо по мебели, столове и подобни.
Може би вариант са закачалките за врата и да слагате дрехите на тях от вътрешната страна към стаята.

# 11
  • Мнения: 6 299
Ние сме ето такива на вратата от вътрешната страна. Там окачваме и халтите за баня. https://www.masterhaus.bg/bg/product/5307-komplekt-zakachalki-za … -5-h-2sm-tecnokte
В спалнята ми освен децата понякога, никой не влиза. Иначе имам място и на нощното шкафче за сгънати домашни дрехи.

# 12
  • Мнения: 3 190
Аз не понасям да прибирам носени дори веднъж дрехи в гардероб. За мен са мръсни и омирисват чистите. Не ми пречи разхвърляното и неприбраното нощем, защото тогава спя.

# 13
  • София
  • Мнения: 13 155
Че те как се опират мръсни в чисти?
Ако пък само от това, че са в общ гардероб ги вмирисва, не е ли по-добре да идат в коша за пране?

# 14
  • Мнения: 3 190
Зависи от гардероба вероятно, нашият е малък и е само с изпрани неща. Сега ходим по огледи и виждаме стаи, в които половината пространство е заето от някакви огромни гардероби по поръчка, в такъв вероятно става...

Реално докато бях мома и на земята съм си мятала дрехите, сутрин обличам и готово, затова не съм критерий за нищо.

Общи условия

Активация на акаунт