Момчетата или момичетата имат повече колики?

  • 6 046
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 800
И аз се съмнявам, че пола е от значение, по-скоро начина на хранене е определящ за коликите-кърми ли се бебето или е на изкуствено хранене, с какво шише се храни, гълта ли много въздух, оригва ли се добре, има ли запек, спазва ли се добра хигиена и т.н. - такива неща имат значение според мен. Ще гласувам с третия отговор.

# 31
  • Мнения: 1 489
ние имахме колики до третия месец.и на мен ми казаха че като е момиче ще й минат по-бързо,но уви.Моя приятелка има момче и е нямало колики.така че всичко е толкова относително.

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: milenka
И аз се съмнявам, че пола е от значение, по-скоро начина на хранене е определящ за коликите-кърми ли се бебето или е на изкуствено хранене, с какво шише се храни, гълта ли много въздух, оригва ли се добре, има ли запек, спазва ли се добра хигиена и т.н. - такива неща имат значение според мен. Ще гласувам с третия отговор.


Не съм сигурна, че храненето има значение. Дъщеря ми съм я кърмила, синът ми не, шишетата са обикновени на Камера. И двамата нямат колики.

# 33
  • Мнения: 2 000
Не гласувах, щото имам само 1 момче и нямам база за сравнение, но само ще кажа, че Митко не е имал колики и един ден.

Общи условия

Активация на акаунт