Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ В края на нощта ~ Приятели и Колеги ~ тема 136

  • 49 436
  • 465
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 300
Да ще има за платформа, Бихтер ще се играе от Фара Зейнеп Абдула, а Бехлюл май ще е Боран Кузум.

# 76
  • Мнения: 372
Дълбок е сериалът и затова е трудно разбираем. Маджиде направи Успешен опит да се впише в Гнилото семейство, но с тази чиста душа, няма как да й се получи. Има добра преценка и успя много бързо да вземе решение за развод.  Когато не си с Всички, все едно си срещу тях . Определено трябва психология за разбирането на фамилията Ъшък. Все повече ми харесва.

# 77
  • Мнения: 9 543
Да ще има за платформа, Бихтер ще се играе от Фара Зейнеп Абдула, а Бехлюл май ще е Боран Кузум.
Aз Фарах я харесвам , дано я направят хубавица както в Курт Сеид , но това момче Боран Кузум - не . Май изгледжа по-млад от нея . Както и да е , ще им е трудно да надминат версията ма сериала с Къванч и Берен .
Мерси за инфото !
Сега веднага си представих Несли като Бихтер с някой крсавец за  Бехлюл Joy и пак завиждам SatisfiedStuck Out Tongue

# 78
  • Мнения: 22 237
mari eta72, ти на това Успешен опит ли му викаш? Аз не виждам нищо успешно все още, но може би не гледам достатъчно дълбоко.

Филе, Кязъм съм написала, внимавай в час, да не стане някоя грешка Stuck Out Tongue Winking Eye

И аз завиждам са Семейство, за Бихтер - не

# 79
  • Мнения: 9 543
Eве , знам аз мнението ти  и за Бихтер , и за Берен JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 80
  • Мнения: 22 237
Харесвам и Бихтер, и Берен. Смятам, че сериала е неповторим и всякакви филмчета могат да станат само за смях.
Нито ще ги приемат сериозно, за гледане - не знам.
Не следя изкъсо, но сериалът го повтарят често и всеки път си има завиден брой зрители.

# 81
  • AMS
  • Мнения: 6 455
Привет и благодаря за реакциите, преводите и коментарите!!!
Първо да съм по темата да сложа фрага за еп. 17 >>>



За нова екранизация на ЗП писах в закованата тема.
Нека се пробват!!!
Нека видят лесно ли е да се надскочи високата летва.
Според мен, няма да е и за последно.
А колкото до Неслихан и Кадир, наистина е жалко,
че точно сега хвърлиха таланта си в Учундата.
Да беше нещо от друга епоха,  на друго място, разделени, ...
да бяха изчакали, ... ,  може би щеше да е по-добре.

# 82
  • Мнения: 22 237
🎥 В края на нощта - еп.16 (Бг.суб)
https://cloud.mail.ru/public/AGwK/KRkZMFSWV
https://my.mail.ru/mail/evavili/video/31/638.html
https://videa.hu/videok/film-animacio/.16-..mp4-cVNfyYi.ELMWSvHJp
и в групата "Любими сериали с превод ®"
https://vk.com/club113691288



Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 00:29 от Еванджелин

# 83
  • Мнения: 372
mari eta72, ти на това Успешен опит ли му викаш? Аз не виждам нищо успешно все още, но може би не гледам достатъчно дълбоко.

Абсолютно успешен. Все пак след опит за убийство от бъдещата свекърва, Маджиде  още се държи . Сега предстои да се види драмата на Кязъм между битката на сърцето и ума . Във филма има много за четене между редовете.

# 84
  • Мнения: 22 237
Аз между редовете видях една абсолютно сломена жена, унизена от мъжа си, който се държи като пълен бастун, пред една позната от 2 дена жена. И не само пред нея. Не говоря за душевните травми, които й нанесе.  На нейно място не бих му простила, каквато и битка да води Кязко.

И кое му е успешното, че влезе в дома на Кязъм, където се държат с нея като навлек? Значи викаш, на всяка цена да го постигне, пък какви са последствията, после ще гледаме?
Да... има и такива жени Head Band



И понеже всяка жена има нужда от един Гедиз Ъшъклъ, надявам се да вкарат и за Маджиде някой, ако копродуцента разреши. Сега гледам с 4 очи за приятеля й от университета, иншаллах Smirk

Повелителят на палтата Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 3 478
Цитат
Когато не си с Всички, все едно си срещу тях .

Ей това е "най-дълбокото", което съзрях аз. Вярно, не ми е ясно защо "всички" е с главна буква в средата на изречението. В психологията, етиката, философията (а познанията в тях са с най-висока степен на абстрактност и бягство от конкретиката на ежедневно-битовото равнище) само Аз и Другия Аз (Ти) е прието да се пишат с главна буква.  Което е израз на личностно самоосъзнаване и уникалност. "Всички" няма съдържание, т.е. може да бъде предмети, родители, братя и сестри, съпрузи, професионална, приятелска група, политическа такава и т.н. Може да бъде и "Нищо".
А цялото изречение се разпознава като израз на конформизъм, контрапонятие на иновация - в социалната психология последното се илюстрира с приказката "Новите дрехи на царя", в която само едно дете имало смелостта да извика: "Царят е гол".
Извинявам се за резкия тон Pensive , но призивите за дълбочина на разбиране следва да имат съдържание. Иначе не могат да стигнат до другите споделящи и пишещи.

# 86
  • Мнения: 372
Аз между редовете видях една абсолютно сломена жена, унизена от мъжа си, който се държи като пълен бастун, пред една позната от 2 дена жена. И не само пред нея. Не говоря за душевните травми, които й нанесе.  На нейно място не бих му простила, каквато и битка да води Кязко.

И кое му е успешното, че влезе в дома на Кязъм, където се държат с нея като навлек? Значи викаш, на всяка цена да го постигне, пък какви са последствията, после ще гледаме?
Да... има и такива жени Head Band



И понеже всяка жена има нужда от един Гедиз Ъшъклъ, надявам се да вкарат и за Маджиде някой, ако копродуцента разреши. Сега гледам с 4 очи за приятеля й от университета, иншаллах Smirk




 Аз не виждам Маджиде да е сломена . Интелигентно ги поставя по  местата . С нейните методи . Това, че семейството е подмолно и тя не се слива с тях е Видимо.  Семейна атака срещу нея показва, че тя се държи Достойно, иначе нямаше да я стрелят така. Но Чистотата й , не й позволява й позволява повече да бъде в този тандем.
Относно това, че всяка жена има нужда от един такъв Кязъм -- . Жената с отлична енергия привлича и се привлича от стойностни мъже. Не е случайна репликата на Наполеон, че до всеки успял мъж , стои още по - успешна жена .

# 87
  • Мнения: 2 320

Ох..., Еви, късаш ми сърцето с тези снимки на гиздавата пръчка Heart Eyes
И сценарият на ДП не беше много изпипан, но си го гледахме. Наре и Гедиз ми въздействаха безотказно. Чувствах ги, преживявах ги, докосваха ме, разплакваха, разсмиваха. Чудесни герои в една, не толкова чудесна история.
Маджиде не ме грабна с нищо, Да не говорим за останалите от семейство Ъшък. Отново да подчертая, че съм гледала до 10- ти епизод, ако сега са задълбочили нещата се извинявам за неуместното мнение.
Много малко видях от тоновете талант на Несли, защото Маджиде ми беше твърде плитка за нея (всъщност това ме ядоса най- много).

# 88
  • Мнения: 4 678
Прекрасни

# 89
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт