Мама е нетърпелива ЯНУАРЧЕ да повива!

  • 10 180
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 541
Добро утро!!! Аз днес съм в такова нетърпение.... Имам и именници днес - ИГНАЖДЕН е! Поздравявам всички празнуващи! Тъй като ще се отдам на домошарство целия ден и няма да съм онлайн, моля от сега да ме броите за утре  Wink:
1. Саша
Предложение за тема: "Дойде и коледното настроение-  нараства ЯНУАРСКОТО вълнение, мама чака бебо с нетърпение!!!"

# 271
  • Мнения: 3 405
Честит празник на именяците Hug
Днес моята майка има Рожден ден, пожелавам й здраве и дълголетие и много я обичам  Heart Eyes    bouquet    Heart Eyes

Почерпете се виртуално за нейно здраве, кой с каквото пожелае  Hug

# 272
  • Мнения: 871
Добро утро, честит пухкав сняг. Така обичам да натрупа сняг, нали съм от Смолян и съм свикнала на пухкава и снежна зима. Само дето ще се размина със ските тази година Crossing Arms
А кой празнува днес?
За утре:
1. Саша
2. Стилияна

# 273
  • София
  • Мнения: 3 099
3. Ивонска
4. ДаВинчи, да не забрави...  newsm08

"Дойде и коледното настроение-  нараства ЯНУАРСКОТО вълнение, мама чака бебо с нетърпение!!!" си е истинско творение...  smile3521 Бих добавила едно ''и'' - Дойде и коледното настроение-  нараства ЯНУАРСКОТО вълнение и мама чака бебо с нетърпение!!!"

Честито на всички, които днес имат празник! Да са Ви живи и здрави!  baloni sohappy

Днес съм на очен и при Мазнейкова - стискайте палци!  newsm17 Ама сериозно...

# 274
  • Мнения: 1 289
Добро утро ранобуднички.

След малко пускам новата тема,имайте търпение...Още малко обработка.

Пусна ли я отивам да си нареждам бебешкото легло  Hug Какво ще кажете-харесва ли ви креватчето?

Честит имен ден на празнуващите   bouquet

И честит рожден ден на майката на Анджи-да ти е жива и здрава и много да ти помага...  bouquet

# 275
  • Мнения: 260
Добро утро! Честит имен ден на всички празнуващи днес!    bouquet
При нас още няма сняг Sad Дано до Коледа да дойде и до Пловдив  Praynig

# 276
  • Мнения: 1 104
Добро утро! Хайде и аз да се включа...ще вземат да ме изгонят от вкъщи, че като гледам изобщо не трябва да излизам от форума, защото вие не се спирате и домакинстването ми отива по дяволите...
Честит празник на всички именници! Да сте живи и здрави!
Добре дошла на новата мама.
По въпроса с количките, аз взех комбинирана - с покривало и портбебе, които като махнеш става лятна количка. Надявам се да ни върши работа.

# 277
  • Мнения: 244
3. Ивонска
4. ДаВинчи, да не забрави...  newsm08


Днес съм на очен и при Мазнейкова - стискайте палци!  newsm17 Ама сериозно...
Никакво забравяне !  Mr. Green
Стискам силно палци.  Praynig

# 278
  • Мнения: 1 104
Пак голяма група за училището утре!Сам да можех и аз да дойда с вас Rolling Eyes
mimi, леглото е страхотно и едно красиво и здраво бебе да сложите в него!

# 279
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
5. Цвета
Добро утро казах ли Mr. Green Ама толкова готино си вали, успя да ми докара коледното настроение santa2. Само дето ще поизкачакм да поспре, пък тогава ще направя една малка разходка

# 280
  • Мнения: 1 289
Момичета-заглавието на темата е много дълго и трябва да го съкратя  Tired

"С коледното настроение нараства Януарското вълнение-мама чака бебо с нетърпение!"-така само се побира.Съгласни ли сте или да слагам друго заглавие?

# 281
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
И аз много се зарадвах на снега сутринта - дано се задържи по-дълго. Simple Smile
Вече си имам бебешки скрин и мога спокойно да си изпера, изгладя и подредя бебешорските неща.

Да се разпиша и аз за утре Simple Smile

Цитат
1. Саша
2. Стилияна
3. Ивонска
4. ДаВинчи, да не забрави... 
5. Цвета

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте, мамчета!
Мими темата е супер,поне според мен!
Жалко ,че тук не вали сняг,но може би довечера или утре ще дойде!
Относно количките,ние също взехме такава с порт бебе и мисля,че това ще върши доста добра работа!
Стискам палци на Ивонска!
Клеми,на теб също утре успех,всичко да мине неусетно и да разказваш после! Praynig

# 283
  • Мнения: 1 289
Готова е новата тема...ама нещо ми дава грешка з базата данни,щото исках да правя едни поправки...дано ви хареса,направих я набъзо.

# 284
  • Мнения: 16
Здравейте мамчета,
напрово ми се зави свят докато прочета всичко #Crazy вие сте невероятни.
Честит имен ден на именяците.
Честито и на родилите мамчета   bouquet
Колко е хубаво навън аз снощи подредих елхата. santa2
Утре съм при доки и имам чуството че сте ме накара да раждам преди Нова Година. Май и се ходи на почивка. Rolling Eyes И аз съм в Тина Киркова надявам се да се видя с някоя от вас макар да не сме се срещали този форум толкова ми е помогнал и ще се чуствам спокойно с някоя от вас наблизо.  Hug Hug Hug
Гледам че не само аз имам проблем с таткото  Rolling Eyes миналата седмица се завърна от командировка цял месец и едва снощи купихме първата бебешка покупка - легло кошарка малко се по успокоих сега отивам да взема и малко дрешки за изписване поне да сме готови с багажа. Иначе друго не ми позволяват да купя от пустото му суеверие #Crazy #Crazy #2gunfire.
Лек ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт