бисквитки за гризкане?

  • 1 116
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 553
Детето ми се научи да гризе и дъвчи и без тях.
Мисля, че те не се дават, за да се научи да дъвчи детето, а по-скоро за занимавка някаква.

Да, за съжаление.
Не съм от майките, които особено се превземат на тема хранене, но не виждам защо на детето трябва да му се дава постоянно нещо за ядене, за да кротува. И постоянно да се тъпче с някакви храни, от които полза няма никаква, даже напротив.

Ами да ви кажа аз давам обикновена бисквитка или солетка. Дъщеря ми отхапва, премята си я в устата и накрая обикновено плюе  Joy Но на нея й е кеф като го прави.Не смятам, че гълта кой знае колко от бисквитата или солетата, но й е весело и се забавлява. Не виждам нищо лошо в това.Лошо е вече, когато между основните хранения детето наистина "се тъпче" с разни вафли, солети, бонбони и какво ли не.Това - да, признавам, че не е добре, но иначе ...

# 16
  • Мнения: 361
Тези твърдите обикновенните са подходящи, но трябва да е под наблюдение, да не отгризе голямо парче.
Когато започнах да давам "нещо" в ръчичка задължително я наблюдавах и постепенно то ще привикне само да си определя големината на хапката.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт