На море в Турция - тема 77

  • 61 167
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 165
kisssa Камелиите нали знаеш, че не са в Белек.
Да наясно съм. Просто отговаря на изискванията ни, пък и влиза в бюджета но за фамилна стая. Иначе повечето хотели за бюджета ни е стандартна стая!

# 31
  • sofia
  • Мнения: 708
На мен пък ми хареса в Land of Legend's.Честно казано, още с влизането си казваш уау, направили са го хората. Къде другаде ще видят това?


# 32
  • Мнения: 112
kisssa, ако искаш погледни Papillon Belvil Belek. Според мен е много подходящ за семейства с деца. Близо е до Легендите. С долмуша който спира пред хотела са няколко спирки. Има хубав плаж и много забавления за децата. Бих препоръчала стаите в основната сграда. По големи са от тези във вилите (40кв.м). На първа страница има повече за впечатленията ми от този хотел.

# 33
  • Мнения: 21
Здравейте,

Моля за помощ! До края на месеца трябва да помогна на две двойки възрастни хора да резервират хотел със самолет. Бюджетът е 3500 на двойка като таван, около 20 юни, без Сиде, тъй като са били там много пъти. Благодаря предварително!

# 34
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 772
Тюркоаз, хората сме различни все пак. За мен това е един добре осветен МОЛ. Със страхотна реклама.
Разбира се изключвам водните атракции.

Въпросът ми е по принцип... Има ли оферти за Бодрум със самолет?!? Туристическите агенции в региона, където живея, предлагат Бодрум само с автобус. Thinking
Бодрум от Варна със самолет имат Емералд. Абакс също трябва да пуснат.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 956

Блокирали сте достъпа НА ЛС - как да ви пратим инфо без да спамим ? Sad

# 36
  • sofia
  • Мнения: 708
Тюркоаз, хората сме различни все пак. За мен това е един добре осветен МОЛ. Със страхотна реклама.
Разбира се изключвам водните атракции.
Taka e, а и всяко мнение е субективно, за мен напр. Памуккале не ми е уау, ама ... И все си мисля, че като сме били толкова път, за дълго мечтана ваканция  е хубаво и да излезнем от хотелите и да видим още нещо, пък нека е добре осветен МОЛ. Аз напр. подминах магазините, изцяло се насладих на мястото и компанията. Информация има навякъде, клипове в интернет, всеки може сам да си прецени, аз така направих, защото четейки тук в темата, пак имаше такива две, три мнения, и почти се бях отказала да отида , Добре, че не го направих.

Последна редакция: вт, 13 дек 2022, 14:03 от Tюркоаз

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 522
Благодаря на Тюркоаз за чудесно оформената тема!

# 38
  • Мнения: 8 295
Тюркоаз, хората сме различни все пак. За мен това е един добре осветен МОЛ. Със страхотна реклама.
Разбира се изключвам водните атракции.

Скрит текст:
Въпросът ми е по принцип... Има ли оферти за Бодрум със самолет?!? Туристическите агенции в региона, където живея, предлагат Бодрум само с автобус. Thinking
Бодрум от Варна със самолет имат Емералд. Абакс също трябва да пуснат.

О, няма как да се съглася. Молът е отвън. Паркът е съвсем отделно и не е само водни атракции, разкош е, цял ден не ни стигна да минем през всичко.

# 39
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 772
Коментираме посещението на вечерното шоу, което аз смятам за силно прехвалено и рекламирано.
Лично за мен беше загуба на време, предпочитам стария град на Сиде, Памуккале, Ефес ...
Но ето, всички сме различни. Харесваме различни неща и ги оценяваме различно. Няма лошо да се чуват и двете мнения според мен.

Добра опция за разнообразяване на почивката е със сигурност. Но на толкова чудесни хотели, не бих се ограничила в избора само до Белек заради това шоу.

Не помня дали е коментирах един не толкова известен хотел - TURQUOISE HOTEL 5*. Страхотна територия - тип гора. Рядко има толкова зелени хотели. Чудесна кухня. Плажът не е чист пясък, но и без аква обувки се влиза. Става обаче бързо дълбоко.
Lake House са чудесни, първи етаж с директен достъп до басейните. Големи стаи, новички са. Много приятно.

# 40
  • Мнения: 8 295
Коментираме посещението на вечерното шоу, което аз смятам за силно прехвалено и рекламирано.
Лично за мен беше загуба на време, предпочитам стария град на Сиде, Памуккале, Ефес ...
Но ето, всички сме различни. Харесваме различни неща и ги оценяваме различно. Няма лошо да се чуват и двете мнения според мен.

Добра опция за разнообразяване на почивката е със сигурност. Но на толкова чудесни хотели, не бих се ограничила в избора само до Белек заради това шоу.

Не помня дали е коментирах един не толкова известен хотел - TURQUOISE HOTEL 5*. Страхотна територия - тип гора. Рядко има толкова зелени хотели. Чудесна кухня. Плажът не е чист пясък, но и без аква обувки се влиза. Става обаче бързо дълбоко.
Lake House са чудесни, първи етаж с директен достъп до басейните. Големи стаи, новички са. Много приятно.

Извинявам се тогава, грешката е моя. Heart

# 41
  • Мнения: 454
Не помня дали е коментирах един не толкова известен хотел - TURQUOISE HOTEL 5*. Страхотна територия - тип гора. Рядко има толкова зелени хотели. Чудесна кухня. Плажът не е чист пясък, но и без аква обувки се влиза. Става обаче бързо дълбоко.
Lake House са чудесни, първи етаж с директен достъп до басейните. Големи стаи, новички са. Много приятно.

Този хотел в кой курорт е? Благодаря!

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Хотелът е в Сиде.

@Галактик, много благодаря! 🤗❤️ Не бях чувала за него, а изглежда интересен. Може ли да разкажеш малко повече за хотела? По-конкретно за стандартните стаи, ако може. Заглеждам  Diamond Elit в Сиде, най-вече че е 16+, знам че е 3-та линия, което не ме притеснява, забелязвам обаче някаква денивелация (към плажа), което вече ми е проблем, особено на връщане от плаж. Плажният бар също не бил точно на плажа.. Всяка информация ще ми е от полза.
Предварително благодаря Simple Smile

# 43
  • Мнения: 112
Не искам да споря, но по времето когато ние почивахме в Hotel Turquoise Sorgun (2017г)плажа  не само че нямаше нужда от аква обувки, а  беше ситен пясък без никакви камъчета. Все пак се намира през два хотела от Sueno и през един от Ali bey. Там са едни от най- хубавите плажове на Сиде. Само че този пред Тюркоаза е по тесен. Морето беше плитко с плавен подход, но навътре имаше няколко по-големи, обли камъка и трябваше да се внимава . Иначе хотела е много добър. Намира се на 3 км. от Антик Сиде. Има долмуш до там, а може да се стигне и пеша по плажа. Има много голяма и добре поддържана зелена територия. Има вили с басейни и без. Ние бяхме в основната сграда, която е по близо до плажа. Стаята ни беше с гледка към морето, която не е луксозна но е просторна с всичко необходимо. Имаше сет за кафе и чай, минибара се зареждаше редовно и беше много чисто. Храната беше вкусна. Всеки ден имаше по няколко вида риба и баклави, но без раци, миди и скариди. По времето когато ние бяхме нямаше други българи. Почиващите бяха предимно немци, англичани и малко руснаци. Сега навярно руснаците ще са повече. Интернета беше добър дори и на плажа. Обсужването и анимацията също бяха много добри. Водните пързалки са малко. Наскоро видях на снимки, че са ги обновили, но пак не са много. Ние почивахме без деца и за нас нямаше значение. На нас хотела много ни хареса, заради природата и близоста му до Сиде, но сме били и в по-добри.

Последна редакция: вт, 13 дек 2022, 23:06 от Andi14

# 44
  • Мнения: 2 165
Момичета, разгледах и Емералд и Абакс, някои от тях влизат в бюджера ни, но въобще не знам на какво бихме попаднали. За съжаление разполагаме с около 1600-1800лв, търсим около 5-6 дни и предпочитаме с въздушен транспорт от София. Никъде не сме били и ще ни е интересен всеки град. Бях се ориентирала към Мармарис, Кушадасъ, но гледам последните странице се коментират повече Сиде и Белек. На снимки всичко изглежда прекрасно, с този бюджет дали бихме се вписали в нещо нормално за почивка с хубава храна?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт