Модни консултации - 71

  • 83 638
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 007
За празниците ще сме вкъщи, нищо не съм планувала като облекло.
Искам да си купя колан на Гучи, къде в София има, знае ли някой?

# 16
  • Мнения: 3 657
в магазина на Съборна

# 17
  • Мнения: 2 445
Много, ама много искам да се спретна с някоя от визиите долу, вдясно
,
но това ще стане, само ако за трета поредна година се окаже, че вместо вкъщи ще бъдем на парти за нова година. ММ е на работа на 1.01, така че се съобразявам с него и неговото настроение, пък на него сърце не му дава да ми секне дивотията, но ще видим.

Лилавата пола, с перата/ ресните, вече я виждам на няколко различни места онлайн и с кеф бих изкопирала визията, не само на парти. Flushed
Коледа- халат, комедия, хапване, пийване на четири очи, пак поради служебни ангажименти. Тази година я пиша на пясъка и ще си чакам на планк/ клек 25 градуса отгоре.
Служебното коледно парти още го мисля, зависи от температурата, но ще пробвам да споделя какво съм избрала, когато му дойде времето. Пайети в беж- блейзър-рокля, черни пайети с пера са ми варианти за рокля, черно леко палацо с розов или с пера топ. Като се знам, всичко зависи от моментното ми състояние, пък и от този петък до следващия ще ми е много натоварена програмата. Но пък си купих перфектния клъч/ чанта за любимите червени стилетос.

Агент, благодаря за темата и съм любопитна да видя твоя избор за служебното ви парти.Bowtie

# 18
  • Мнения: 7 845
Благодаря за темата, Агентче мило! Hug

За празниците...
Бъдни вечер и Коледа ще сме в семеен кръг (родители, семействата на братята и сестрите) и ще сме си по домашному, в удобни меки и топли дрехи, най- вероятно и с по някой коледен пуловер тук- там. Simple Smile
 За НГ с компанията традиционно си правим тематични партита, като тази година темата е Murder on the dancefloor- каквото и да значи това, във всякакви интерпретации. Та аз ще съм Софи Eлис Бекстър, най- вече гоня визията й като прическа и грим.

# 19
  • Мнения: 5 276
Лилавата пола, с перата/ ресните, вече я виждам на няколко различни места онлайн и с кеф бих изкопирала визията, не само на парти. Flushed
И на мен много ми допада; намерих полата, но ми е скъпа, а нямам наоколо шивачка. Около 5.000 евро е - Shiny High-Low Leather Skirt на Bottega Veneta Animal Hear No Evil

# 20
  • Мнения: 3 657
Имам една лилава рокля от сурова коприна, пера няма, леко е като за амишите, но сега от goddess-outnocontact ми дойде вдъхновение да я сложа на Бъдни вечер. С бижута в черно и златно.

ТиЛи, Murder on the dancefloor тема е супер 🙂 Последното ни тематично парти преди да тресне ковида беше "Любими детски приказки" (по моя идея) и беше супер забавно.

# 21
  • Мнения: 2 445
Лилавата пола, с перата/ ресните, вече я виждам на няколко различни места онлайн и с кеф бих изкопирала визията, не само на парти. Flushed
И на мен много ми допада; намерих полата, но ми е скъпа, а нямам наоколо шивачка. Около 5.000 евро е - Shiny High-Low Leather Skirt на Bottega Veneta Animal Hear No Evil

Искам я с ресните/ перата. Laughing И перфектните over the knee boots  имам.
Имам такъв модел бежов велур на Айсберг, ще взема да ѝ измисля и пера. Отивам утре до кинкалерията.
Хм, и последния експеримент, с еко кожа- рокля ще стане. Аммм, пера или ресни са ми нужни. Ще трябва да измисля нещо.

# 22
  • Мнения: 5 276
Искам я с ресните/ перата. Laughing
Намерих я и с ресните, но исках първо да обявя получовешката цена, защото другата е над 29.000,- евро и аз нямам подходящо прилагателно за нея Joy

# 23
  • Мнения: 2 005
Мерси за новата тема Агентче и за страхотното оформяне
Какво ще облечете за празниците?

мнооого ми допада тази Hands Point Up
Не знам какво ми става на мен "бежовата", но се е загнездила идеята в новогодишната вечер да съм лъскава Satisfied Smile което се оказа голям проблем в откриването на роклята която отговаря на визията ми. Или откривам тип комбинезони, или много къси, или много описващи тялото. До петък ако не открия нещо готово, ще купя черно или златно пайетен плат и ще се моля на шивачка.
Ако не имам едно кадифено сетче, ще облека него.

# 24
  • Мнения: 332
Тук дали може да ми предложите подходяща малка чанта за това яке? Мерси.

https://www.uniqlo.com/de/de/product/langer-ultra-light-down-cha … L35SMA004000.html

# 25
  • Мнения: 2 445
Тук дали може да ми предложите подходяща малка чанта за това яке? Мерси.

https://www.uniqlo.com/de/de/product/langer-ultra-light-down-cha … L35SMA004000.html
Варианти: малка твърда форма или камера- bag.

И тъй като целия ми предколеден дух се изпари, студено ми е, спи ми се, хич не ми е до рокли за сл. парти и после да ми минат всичките почивни дни придружени с чай и парацетамол... Ще се префасонирам в нещо такова, дайте по един глас, като при всички случаи ще съм с ботуши, тип стилето при пръстите и 6 см тънък ток. Полата е тази, пуловер- тъмно син кашмир с голи рамене, такъв модел.


Вариант 1



Вариант 2

# 26
  • Мнения: 5 276
Аз съм за втория вариант, ако си с ботуши Hug Днес бях в Edited и видях тази пола, веднага се сетих за нашия разговор с ресните Grinning Чудех се, тъй като качеството ми се видя добро, а цената е ниска, но в крайна сметка не успяха да ми предложат комбинация с блуза и се отказах.

Скрит текст:

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 388
Със синия пуловер бих избрала аз, но аз обичам комфорта

# 28
  • Мнения: 1 595
Абе момичета, от кога е модерно на мъжете да им се вижда тениската от пуловера? Сума такива снимки видях из нета.

# 29
  • Мнения: 2 445
Ли Лу, подобна пола с ресни, но в леко златисто, не онова циганеещо, заглеждах и аз, на друга марка, но ресните също бяха с пайети и от вглеждане реших, че ще ми съсипят чорапите/ чорапогащника, а последните струват повече от полата.
Задължително ще съм с ботуши, освен ако температурата не стигне поне 20 градуса, но като знам, че днес беше на абсолютната 0 /нула/, съмнявам се.

Галчудо, Flowers Rose и аз съм за комфорта.

пп. Ли Лу, тази пола на Botega ще я сънувам много пъти, ама струва колкото гарсониера тук.Laughing

Общи условия

Активация на акаунт