Кога вече не можехте да си режете ноктите на краката сами?

  • 3 737
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 903
 Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз до края си ги режех сама макър, че бях с огромен корем някакси се свивах и даже и тоалета си правех сама Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 106
  • Мнения: 2 616
От средата на седмия месец, нямам шанс да си стигна краката  newsm45. Добре, че имам мил и услужлив съпруг, че удря по едно рамо   love001.

# 107
  • Мнения: 2 677
В началото на седмия месец и дума не можеше да става сама да си оправя педикюра.

# 108
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами аз 20 дни преди термин все още се оправям сама с ноктите на краката. Вярно, пуфтя като парен локомотив и псувам тихичко, но успявам!  Crazy Обаче коремът ми не е особено голям, даже някои казват, че е малък.

А защо не идеш на педикюр, ако ти е трудно да си режеш ноктите?  Thinking

# 109
  • Мнения: 1 668
Аэ съм в 8 месец и все още се справям сама, но да си приэная вече эапочва да ми става трудничко Joy

# 110
  • Мнения: 689
До последно си ги режех сама.

# 111
  • София
  • Мнения: 721
И аз до края сама си ги режех, но добре че ходех на йога през бременността, че какви пози се налагаше да заемам - не е истина ooooh! Mr. Green

# 112
  • Мнения: 1 132
Снощи си ги изрязах сама, дори се лакирах, а имам още 3 дни до термин...тъй че до края

# 113
  • Мнения: 750
Аз вече не мога  Sad, много ми е неудобно и ме боли като се навеждам много, но аз и козметичката едвам издържам като започне триъгълника  Close

# 114
  • София
  • Мнения: 5 079
6  - 7 месец, вече пуфтях като слон, едва се справях с обичайните манипулации, нормално е, не се притеснявай, карай таткото да ти помага! Hug

# 115
  • Мнения: 158
Аз едва започвам 6 месец, а вече ми е доста трудно да се справям с поддръжката на педикюра ми..... #Crazy Направо незнам как ще я карам по- нататък!!!  newsm78 Ако беше лято няма проблем, ама сега като мине известно време и сте почнат да ми стягат ботушите.... Joy Joy Joy
аз също по това жреме неможех да си режа ноктите на краката,а пък за обувките то беще лятото ,но през октомври и ноември мъжа ми ме обуваше Joy

# 116
  • Мнения: 350
За сега нямам такъв проблем. Надявам се и до края да се справям. Не обичам много, много да се суетят около мен.

Общи условия

Активация на акаунт