Имате ли мании?И кои са те?

  • 2 571
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Имам си аз две мании!Едната е да купувам 4анти  а другата 4орапи Crazy!Немога да се спра,по-силно е от мен! #Cussing outКупувам 4орапи на цялото семейство,а съпругът ми има доста които още не е обувал #Crazy!А моите...ах какви са слядки,розови,бели4ки,на калинки...всякакви!Къси,дълги,тънки,меки4ки...и топли Laughing!Ами 4антите...и тях купувам като за световно #CrazyА вие?Имате ли си своите мании?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Чаши /вече нямам къде да ги слагам/ - обожавам да имам подходящи чаши за всякакви питиета, дори за такива, които не се консумират у дома; ако някъде има промоция на кафе или питие със съответната чаша /или чаши, купувам веднага ooooh!;
Бельо - това е най-голямата ми мания Embarassed
Чиста тоалетна - къщата може да е в пълен безпорядък в момента и да не ми направи впечатление, но изпитвам неистов ужас от замърсена тоалетна и баня; у дома, ако и да чистя основно на седмицата веднъж, банята и двете тоалетни се мият всяка вечер Crazy

# 2
  • Мнения: 6 164
С шопинг свързано нямам мания. Не обичам отворен или полуотворен шкаф, гардероб, врата, чекмедже... Т.е. незатворена вратичка. Веднага ставам и затварям и секунда не търпя такава гледка. Crazy

# 3
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ужасно мразя хлебарки!
Не съм лигла в никакъв случай, но от такова нещо мога да истерясам, да започна да повръщам и др. Когато видя вечер и не мога цяла нощ да спя  Sad
Много гадно...

# 4
  • Мнения: 2 161
Ужасно мразя хлебарки!
Не съм лигла в никакъв случай, но от такова нещо мога да истерясам, да започна да повръщам и др. Когато видя вечер и не мога цяла нощ да спя  Sad
Много гадно...
Това е фобия,не мания.

# 5
  • Мнения: 26
аз обичам,когато ми е тъпо да си купя някоя нова дрешка.имам също и мания за сутиени и прашки,имам всякакви цветове,повечето са обличани по 2-3 пъти.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 030
Оф,да имам  Laughing -да пускам съдомиалната машина и пералнята.Събирам всякакви дрешки,даже и такива които не са съвсем за пране.Мъжът ми ме бъзика,че вече ще започна да вадя и чистите дрехи от гардероба  ooooh! Ако  един ден не пусна пералнята и съм като болна  Sick...

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Много обичам да си купувам чаши за кафе от големите и свещи.

И също пижами- памучни и потничета.

# 8
  • Мнения: 1 334
Да, имам. Обичам часовниците, хубавите , маркови.Също така и сребърни бижута обичам.

# 9
  • Мнения: 1 455
Обувки,всякакви.Имам и някаква мания да харча пари,за всякакви глупости.Изобщо не мога да се контролирам.Мъжа ми вече взе мерки и държи всички пари в него. Tired

# 10
  • Мнения: 6 167
имам, да
моите 'мании' са разкрити от мой колега.
)казват се 5те Ч

Чанти
Чехли
Чорапи
Часовници
Чаши

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Моята мания е в лека форма, но ...преподреждам си гардероба с дрехи. Пускам си музика и вадя всичко и подреждам. Ужасно добре си почивам и ме отпуска всякакво напрежение.  Crazy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 171
С шопинг свързано нямам мания. Не обичам отворен или полуотворен шкаф, гардероб, врата, чекмедже... Т.е. незатворена вратичка. Веднага ставам и затварям и секунда не търпя такава гледка. Crazy

Аз съм същата Crazy. Както и не обичам да се местят нещата от местата им- и три милиметра да е бутнато навътре двд-то например, веднага забелязвам Crazy.

Моята мания е в лека форма, но ...преподреждам си гардероба с дрехи. Пускам си музика и вадя всичко и подреждам. Ужасно добре си почивам и ме отпуска всякакво напрежение.  Crazy

А пък за такава мания само си мечтая Simple Smile.

# 13
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Четките за зъби! Купувам през седмица, особено ако видя някой нов модел който не съм пробвала!  А също и часовниците! Луда съм по хубавите часовници!

# 14
  • Мнения: 13 512
Чантите! Не минава месез без да си купя поне една....лошото е,че тази мания се прехвърля и към куфарите и пътните чанти!

# 15
  • Мнения: 214
Сега съм на мания секси бельото, обичам да правя изненади на мъжа си.

# 16
  • Мнения: 4 737
Обувките са ми мания Whistling

# 17
  • Мнения: 3 342
Книги. И колкото по-малко време за четене имам, с толкова повече книги се заривам. Малко ме е срам да отворя шкафа с нови, непрочетени книги и да ги преброя, но са не по-малко от десет Confused
Беше ми официално указано да поддържам разстояние "книжарница - мен" от около 10-15 метра Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 039
Като всяка жена е ясно,че обичам обувки,дрехи,очила,парфюми и т.н.
Обаче като мания определям 3 неща-СВЕЩИ,бижута и чаршафи  Crazy Grinning

# 19
  • Мнения: 2 663
Коли!!!
Детски дрешки и колички!!
Телефони!

Като тук не слагам всички женски мании

# 20
  • Мнения: X
 Обичам да пера...Обожавам да пера! В пералнята и на ръка ( само новите дрехи). Обожавам да ми мирише на изпрано, на омекотител....и затова пера прекалено често всичко. Слувало ми се е да пера чисти дрехи само за да ги ароматизирам.
 Другата ми мания са дрехите. Ако имах достатчно пари, сигурно всеки ден щях да си копувам поне по един чифт дънки и блузка.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
на мен манията ми са миризмите,все душа насам натам дане би да мирише на нещо(за вкъщи става въпрос)провертявам и правя забележки ако има нещо което не ми допада като миризма.И понеже живеем в къща,готвенето е предимно в мазето,да не си омирисвам кухнята на манджи.

# 22
  • Мнения: 1 937
Книги, подобно на Тони.
Напоследък повече купувам, отколкото чета.  Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 971
Моята мания са часовниците!
Напоследък и да се ровя в магазини втора употреба  Embarassed но това е по-скоро хоби, несвързано с покупка.

# 24
  • Мнения: 803
Якета, особено спортни..Също и кецове Crazy

# 25
  • Мнения: 1 063
Има разлика между мания и вманиачаване - понякога когато си наумя да имам определено нещо се превръщам в маниячка - изследвам, проверявам, трябва да имам най-доброто за мен. Обикалям по няколко дни, седмици магазините в търсене само на даденото нещо - червило, бельо, точно определени обувки, чанта, крем, а когато рисувах бои, всичко, което ми хрумне. Имам аз някакво вманиачаване, само имената на маниите се менят.
Не винаги съм така, но понякога, напоследък.

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Да си купувам дрешки и козметика newsm44

# 27
  • Мнения: 10 758
Сутиените са мойта мания Crazy

# 28
  • Мнения: 191
Екстремните спортове и обувките.Това са моите мании!

# 29
  • София
  • Мнения: 383
Ами ако справянето с депресията и лошото настроение чрез шопинг е мания - да имам мания.
А иначе в ежедневието в дома ми не понасям пердета дръпнати встрани. И мъжът ми като пуши на прозореца в кухнята все ми го дърпа, за да отвори и аз след него вървя и връщам в изходно положение. Иначе къщата ми може да е нагоре с краката, не ми прави много впечатление, но това ме влудява.

# 30
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Химикалките бяха моята мания доскоро, купувах си цели кутии, да има  hahaha
Сега обаче като завърших вече нямам оправдание, защото няма да ми се налага да пиша.

# 31
  • Мнения: 631
Портфейли и протмонето ми е манията. Имам около 500 протмонета различни цветове и модели. Просто откачам като вляза в магазин за портмонета.

# 32
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Манията е свързвам с навик донякъде , моята е в събота каквото и да имам на дневен ред трябва първо да почистя дори чак след това пия кафе , мразя пръсчета на огледалата и веднага тичам с кърпата да бърша ,мразя дрехи на друго място освен в шкафа и безпорядък , дори понякога пропускам разходка заради това.Иска ми се да имам повече хобита от мании ,но е точно обратното ,дали има лек за тези мании, сестра ми ми се подиграва че се правя само на чистница ,но съм си такава.

# 33
Моята мания и страст е да си копувам GSM-и Въпреки че това е доста глупаво.всички телефони вршат една и съща работа  но аз немога да устоя на нов телефон.Купувам го една седмица голямо ръчкане и вече не ми е интересен и гледам за друг.мъжа ми като чуе за телефон или пък сме близа до някой такъв магазин направо му иде да ме тупне един път.Но това съм си аз

# 34
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
нета ми е мания, не ме пуска, изпадам в нервен срив като липсва! ина4е съм си нормална маниа4ка

# 35
# 36
  • Мнения: 747
Моята мания и страст е да си копувам GSM-и Въпреки че това е доста глупаво.всички телефони вршат една и съща работа  но аз немога да устоя на нов телефон.Купувам го една седмица голямо ръчкане и вече не ми е интересен и гледам за друг.мъжа ми като чуе за телефон или пък сме близа до някой такъв магазин направо му иде да ме тупне един път.Но това съм си аз
Ако проверката на правописа ти стане мания, ще сториш неоценимо добро на тези, които те четат! Mr. Green

# 37
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
нямам мании, не съм маниачка

# 38
  • Мнения: 218
Имам доста мании Simple Smile Събирам все някви излишни джунджурии, за които рядко се сещам, но явно ми доставя удоволствие. Събирам си и всички кутии. Rolling EyesДържя всяко нещо да си има кутия и...вече съвсем се заринах Mr. Green

# 39
  • Мнения: 817
Да ,вманиачена съм на тема часовници..................Само да фокосирам нещо в някое списание и вече съм готова на какви ли не жертви да го имам........... TiredЗа съжаление ,тези модели които си харесвам ми излизат скъпичко за това се задоволявам с по един годишно...............Винаги за именият си ден си подарявам часовник  bouquetЗалагам на качеството за сметка на количеството ,но определено ми е мания. Blush

# 40
  • Мнения: 1 640
Аз май се вдетинявам и изживявам второ детство покрай 2год. си дъщеря,защото все купувам играчки и дет.книжки.Даже такива,за които още е малка.

# 41
  • Мнения: 439
Моята мания е свързана с простирането,много обичам...а преди години се е случвало да натапям чисти дрехи във вода,за да мога да простирам и си ги нареждам по цвят,вид и размер.
Иначе да купувам дрехи също ми е мания.

# 42
  • Мнения: 4 668
Имам мания да купувам детски дрешки и обувки . Направо прекалявам  Confused ама ми е кеф  Laughing

# 43
  • Мнения: 3 248
Сякаш козметиката. Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 840
Календар-бележниците. Е много ми харесват. Само си ги събирам, но ми е жал да пиша в тях.

# 45
  Моята мания е компютъра ми и нета.Направо съм луда по него.Мъжа ми е вдигнал ръце от мене вече.
  Аааа, да , и обикалянето по втори употреби, с цел да си купувам разни дрешки, които после да преправям.В гардероба ми(и на детето) няма дреха, дори и нова, която да не съм "бутнала", инъче не я нося Naughty

# 46
  • Мнения: 2 270
обувки - луда съм на тая тема

# 47
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Нямам мании! Naughty

# 48
  • Мнения: 2 723
На първо място часовници. Не мога да се владея. Като вляза в магазин за часовници направо се разтрепервам Tired Имам над 20. А непрекъснато си мечтая за още един...  Flutter Поне започнах да купувам и на мъжа ми, та и той намаза Wink
Детски колички - за една година сменихме 5 броя, сега съм си набелязала нова, ама се опитвам да се власдея Confused
Детски парцалки, малчо съм го зарила, нямам място вкъщи... ooooh!
Откакто имам мобилен телефон си го сменям веднъж годишно, ама и с тази си мания се опитвам да се боря Thinking
Купуването на дънки. Имам купища. Днес се взех в ръце и пуснах няколко чифта в продавалника.

Общи условия

Активация на акаунт