Хапчета срещу косопад!

  • 53 700
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
Продававам  PRIORIN 120 Kapseln,оригинален немски продукт на BAYER , 80лв опаковката
София
priorinabv.bg 0898328520

# 46
  • Мнения: 3 695
преди 2 месеца пих фитовал и сега се чудя какви да почна да пия  newsm78
нямах косопад докато ги пиех, но не знам от тях ли е защото правя и маската с тривитаминола  Thinking

# 47
  • Мнения: 83
Анакапс от аптеките,35-40 лв, пие се три месеца,но трпбва да се ползва и нещо за мазане например Анастим. На мен много ми помогна след равдането,и с две раце го препоръчвам.Задължително лечението е 3 месеца заяото за този период се обновява коста  ,в противен случай само си даваш парите.
Хининовата вода помага ако пада леко.

# 48
  • Мнения: 364
Пих Приорин преди почти 1 година.Невероятни са .Още на третата седмица ми спря косопада и до ден днешен е така.Препоръчвам ги  Peace

# 49
  • Мнения: 2 414
Някой пробвал ли е добавката на Керастаз?

# 50
  • Мнения: 950
Аз пия Пантогар , вече месец мисля че ми намалява косопада  Peace

# 51
Здравейте! Аз също си купих Приорин 120 таблетки, интересува ме как се приемат преди или по време на храна.Благодаря ви предварително!

# 52
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз пия Пантогар , вече месец мисля че ми намалява косопада  Peace

И аз ги почнах. Аптекарката ми обясняваше, че лично проследила резулта при жена, която била почти плешива, а след няколкомесечната му употреба косата и се сгъстила. Твърди, че хапчетата са буквално чудотворни. Да видим.

# 53
  • Мнения: 977
Гледам, че темата е от преди 2 години.
Аз имам дълга и гъста коса, която постоянно капи.

Интересно ми е какво ще кажат сега момичетата, които са писали преди време в темата, след като вече са пробвали споменатите по-горе продукти.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Здравейте! Аз също си купих Приорин 120 таблетки, интересува ме как се приемат преди или по време на храна.Благодаря ви предварително!

Приемат се по време на хранене или след

# 55
  • Мнения: 1 731
И аз бих искала да чуя отзиви сега ,след време вече на кой какво му е помогнало. newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 3 880
аз препоръчвам хапчеата на Phyto, скъпи са, но са много резултатни Wink

# 57
# 58
  • Мнения: 302
А нещо, по - подробно за действието на тези хапчета да споделиш, как се отразяват и за какъв период   bouquet

# 59
  • Мнения: 2 414
аз препоръчвам хапчеата на Phyto, скъпи са, но са много резултатни Wink
След колко време забеляза резултата,защото аз ги пия повече от месец и ефект не виждам. Confused

Общи условия

Активация на акаунт