Как спят децата ви?

  • 1 274
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 362
На тишина или не им пречи ако има шум?
Кали в началото не я бъркаше,но после свикна да спи на по-тихо.Е,не съвсем на гробна тишина,но пак се съобразявам с нея и не смея да вдигам много шум.
Идеята за този въпрос ми дойде, по повод предстоящите празници,които както всички знаем не минават без прословутите пиратки и бомбички,които аз много мразя.

# 1
  • Мнения: 1 037
Тедке,и аз ненавиждам пиратките!Данчо спи на шум,поради простата причина,че в нашия блок все някой прави ремонти,но....незнам,най-вероятноще се събужда от гърмежите по празниците!Аотделно,че не спи въобще спокойно,за мен се задаватбезсънни нощи.Иблагодаря за поздравите в градската тема! Wink

# 2
  • Мнения: 2 952
   Е, предполагам , че  при пиратките ще се събуди бебешока , но пък е един път в годината , празник е ...какво да се прави .....Тук пиратките са  забранени , а и Нова  Година не се празнува , понеже еврейската нова година беше лятото ....Но по принцип в БГ е така - луда работа Mr. Green Веселят се хората ....нека ....няма  мамите  да сме кисели баш на Нова Година , че  са ни събудили децата , като някои стари свекърви .... Grinning Мрън , мрън....децата спят , тишина Rolling Eyes Simple Smile Нова  година е !

# 3
  • Мнения: 1 037
Петя 911,лесно ти отдалечко! Stop(майтапче!)Лошото е,че имаме един съсед,който хвърля пиратките (когато е почерпен) във входа и се сещате за какъв взрив става дума!Но слава Богу,точно на Нова Година няма да сме си удома!

# 4
  • Мнения: 949
Ние вкъщи също се съобразяваме когато детето спи.Засега не се буди от пиратките.

# 5
  • Мнения: 118
По принцип се съобразявам , доколкото мога  , защото сме в малко жилище . Сто процента ще се стресне от пиратките.

# 6
  • Мнения: 8 505
Никога не и е пречил шумът.

# 7
  • София
  • Мнения: 36 029
Детето ми спи винаги на пълна тишина , от както се е родило  Peace

# 8
  • Мнения: 439
Ted_Ka  ,ние спим и на тишина и на шум.Паркета ни малко скърца, но се стряска само понякога, може бе зависи колко дълбоко е заспал. Преди малко спеше на включен ТВ, компютър и една шумна вентилаторка. Но от резки шумове се стряска

# 9
  • Мнения: 5 362
Веселят се хората ....нека ....няма  мамите  да сме кисели баш на Нова Година , че  са ни събудили децата , като някои стари свекърви .... Grinning Мрън , мрън....децата спят , тишина Rolling Eyes Simple Smile Нова  година е !
Да,напълно съм съгласна с теб.Изтърпява се за една,две нощи.
А и не съм от тези,които ходят да се разправят със съседите-нали понякога и на нас се случва да се веселим,така че ще си им го върнем,без да искаме Mr. Green
А Нова Година си е просто едно изключение.Аз питах по принцип как спят вашите деца.

# 10
  • Мнения: 5 362
Лошото е,че имаме един съсед,който хвърля пиратките (когато е почерпен) във входа и се сещате за какъв взрив става дума!
Ох,Диде и ние имаме един такъв екземпляр и в най-скоро време ще го  #2gunfire,защото е нетърпим,и не само с това.И всички от входа му се заканват,но нищо не предприемат,ама това е тема на друг разговор Wink

# 11
  • Мнения: 5 393
Иво спи най-добре на тишина, но се е случвало (особено като по-малък)да заспива и на шум и не му пречеше стига той да е постоянен-нещо като фон.В момента в който се промени този фон той се буди.Случвало се е да се разхождаме и той да спи в количката, около нас фучат камиони и коли, детето спи като младенец.Прибираме се и той още във входа се събужда от тишината ConfusedНо от такива резки шумове като пиратки и други подобни се е будил винаги.

# 12
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Спи на шум, на музика, на ТВ, на говор..........Нямаме проблеми!

# 13
в началото Марти спеше като пънче и не му пречеше никакъв шум.Но колкото по-голям ставаше , взе да спи по-леко и се принудихме да му пазим тишина.А колкото до пиратките, наистина е много неприятно и аз много ги мразя.

# 14
  • Мнения: 5 103
На почти пълна тишина вечер, през деня на Тв, на музика не и пречи.

# 15
  • Мнения: 3 447
Миналата година не се събуди от пиратките, тази не знам как ще бъде... Но принципно си спи на шумно от малък и не му пречи.

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В началото е най дълбокият й сън и не се буди от шумове. след час два обаче, трябва да й се пази гробна тишина, защото веднага скача. Но реагира на шумеве, които са в стаята й или до нея. На външни шумове не реагира. комшията редовно си прави звучни купони, но тя си спи и не й пука.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Спи на шум, на музика, на ТВ, на говор..........Нямаме проблеми!
И Марти така съм го научила, умишлено...

# 18
  • Мнения: 361
Аз мисля, че тези пиратки действат стресиращо на децата, дори когато са будни, а си представям какво е да се събудят тези малки невинни душици от силен гърмеж  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 164
Много леко... Ужасно леко... Чак пусках тема да видя само ние ли сме такива "късметлии". Tired
Обаче явно се влияе само от домашен шум и ако пищи аларма на кола навън, или гърмят с пиратки не чува. Но ако ми изпука ставата на крака или преглъщам вода нощем веднага промрънква.

# 20
  • Мнения: 902
Най интересното е, 4е ако е шумно у дома сои zаспива беz проблем , понякога приятелите на мъжа ми са доста шумни.Събужда се оба4е ако се zвънне на zвънеца, МАлката палавка много оби4а у дома да е шумно  и да има гости и се радва, като 4уе zвънеца подкса4а от радост и ти4а към вратата  Laughing НЕ иска да пропусне веселбата ако има гости и аz я  слагам да спи, протестира, но веднсж zаспи ли,не й пука.
Ина4е като беше бебе редовно zаспиваше от шума на прахосмука4ката. Grinning

# 21
  • Мнения: 6 461
С Тошко нямам проблем .Спи и на тишина и на шум.(шум - в смисъл че мога да си върша работата в къщи спокойно без да се притеснявам,че той спи)
Пламен иска пълна тишина ,дори не мога пералнята да пусна,която се намира в кухнята.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 163
в началото Марти спеше като пънче и не му пречеше никакъв шум.Но колкото по-голям ставаше , взе да спи по-леко и се принудихме да му пазим тишина.А колкото до пиратките, наистина е много неприятно и аз много ги мразя.

И при нас е така. Подкрепям newsm10

# 23
  • София
  • Мнения: 245
Никога не сме й пазили тишина  Wink

# 24
  • Мнения: 3 478
В началото спеше на ужасен шум. Сега обаче като се изместихме си има нейна стая и определено е доста по-тихо. Чува се ТВ-то и ние като говорим, но да я сложа да спи на онзи шум от преди 6 месеца вече е абсурд  Naughty. Не я знам моята дали би се събудила от пиратки, но ми прави впечатление, че като заспи и е пън, местим я ( защото все се суче в кошарата) и не помръдва.

# 25
  • Мнения: 5 026
Божидар си спи без проблем на шум, което е голямо улеснение. И пиратките не го смущават.Нкога не сме му пазили тишина и така е по-добре, според мен.

# 26
  • Мнения: 2 952
Ами........телефон да звънне или на вратата ще се побърка да види кой е , какво иска , да не изпусне нещо.....та  докато заспи изключвам телефона и хич не ме интересува кой ме търси , да ме търси пак .Иначе  като заспи  и му затворя вратата на неговата  стая ...нищо не му пречи вече ...работата е додето заспи CrazyПосле - пънче....

# 27
  • Мнения: 5 362
Но ако ми изпука ставата на крака или преглъщам вода нощем веднага промрънква.
Мисти,пак ме разби с отговор!  Joy
 Peace
 

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
На шум,аз обичам да слушам силна музика.А често пъти и кучето лае точно до количката и,но тя не се плаши. Hug

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Спи различно, в различните фази на съня.
Около 30 - 40 мин. след като е заспала - не я буди шум. Но след това и вратата да отворя на стаята и подскача.

# 30
  • Мнения: 164
Аз я свиквам на шум, даже съм й пускам радио (тихо). Ако свикне на тишина ще се стряска от "нищо". Но мисля, че пиратките стряскат и нас, та какво оставя за малко дете/бебе  Shocked

# 31
  • Мнения: 2 956
Ted_Ka  ,ние спим и на тишина и на шум.Паркета ни малко скърца, но се стряска само понякога, може бе зависи колко дълбоко е заспал. Преди малко спеше на включен ТВ, компютър и една шумна вентилаторка. Но от резки шумове се стряска
Същата работа сме и ние Peace

# 32
  • Мнения: X
Блазе ви дето спите и вие и децата ви на шум. Аз е абсурдно да заспя на шум. Трябва да съм изключително изморена или да ми е лошо. Поради тази причина не успях да свикна и Иван на шум...обаче забелязвам че без проблем заспива понякога на шум, но от по-силно се стряска и буди.

# 33
  • Мнения: 214
Преди спеше и на шум, но с всеки месец става по чувствителна. Хубавото е че сме в провинцията ,а тук е по тихо. Но за този празник не бих направила на никой от софийските си съседи забелешка

# 34
  • Мнения: 983
И двете ми деца са свикнали да спят на абсолютна тишина. Не е хубаво, но така се получи и сега щерката от най-малкия шум се буди.
А за начина на спане, дъщеря ми много обича да спи по корем , със свити краченца .

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 537
Като съвсем малка имахме проблем с шума, много се стряскаше , след това нарочно се постарахме да свикне да спи на по-шумно, все пак живеем в блок и все някой прави ремонт или купон, така че две Нови години нямахме проблем, но тази година едва ли ще е така - сега телефона да звънне или съсед да блъсне вратата и тя се стряска, събужда се и започва да плаче /ако е будна - пак така рев, страх, гушкане.../ newsm50. А и вече чичо и провери реакциите и на "дейност - изтрелване на ракета-фоерверк" - три вечери подред отново не мога да се наспя като човек #Cussing out! и то от изтрелване на една ракета Banghead.....

# 36
  • Мнения: 4 362
На почти пълна тишина вечер, през деня на Тв, на музика не и пречи.

 Peace и при нас така

Общи условия

Активация на акаунт