Как спят децата ви?

  • 1 276
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Миналата година не се събуди от пиратките, тази не знам как ще бъде... Но принципно си спи на шумно от малък и не му пречи.

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В началото е най дълбокият й сън и не се буди от шумове. след час два обаче, трябва да й се пази гробна тишина, защото веднага скача. Но реагира на шумеве, които са в стаята й или до нея. На външни шумове не реагира. комшията редовно си прави звучни купони, но тя си спи и не й пука.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Спи на шум, на музика, на ТВ, на говор..........Нямаме проблеми!
И Марти така съм го научила, умишлено...

# 18
  • Мнения: 361
Аз мисля, че тези пиратки действат стресиращо на децата, дори когато са будни, а си представям какво е да се събудят тези малки невинни душици от силен гърмеж  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 164
Много леко... Ужасно леко... Чак пусках тема да видя само ние ли сме такива "късметлии". Tired
Обаче явно се влияе само от домашен шум и ако пищи аларма на кола навън, или гърмят с пиратки не чува. Но ако ми изпука ставата на крака или преглъщам вода нощем веднага промрънква.

# 20
  • Мнения: 902
Най интересното е, 4е ако е шумно у дома сои zаспива беz проблем , понякога приятелите на мъжа ми са доста шумни.Събужда се оба4е ако се zвънне на zвънеца, МАлката палавка много оби4а у дома да е шумно  и да има гости и се радва, като 4уе zвънеца подкса4а от радост и ти4а към вратата  Laughing НЕ иска да пропусне веселбата ако има гости и аz я  слагам да спи, протестира, но веднсж zаспи ли,не й пука.
Ина4е като беше бебе редовно zаспиваше от шума на прахосмука4ката. Grinning

# 21
  • Мнения: 6 461
С Тошко нямам проблем .Спи и на тишина и на шум.(шум - в смисъл че мога да си върша работата в къщи спокойно без да се притеснявам,че той спи)
Пламен иска пълна тишина ,дори не мога пералнята да пусна,която се намира в кухнята.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 168
в началото Марти спеше като пънче и не му пречеше никакъв шум.Но колкото по-голям ставаше , взе да спи по-леко и се принудихме да му пазим тишина.А колкото до пиратките, наистина е много неприятно и аз много ги мразя.

И при нас е така. Подкрепям newsm10

# 23
  • София
  • Мнения: 245
Никога не сме й пазили тишина  Wink

# 24
  • Мнения: 3 478
В началото спеше на ужасен шум. Сега обаче като се изместихме си има нейна стая и определено е доста по-тихо. Чува се ТВ-то и ние като говорим, но да я сложа да спи на онзи шум от преди 6 месеца вече е абсурд  Naughty. Не я знам моята дали би се събудила от пиратки, но ми прави впечатление, че като заспи и е пън, местим я ( защото все се суче в кошарата) и не помръдва.

# 25
  • Мнения: 5 026
Божидар си спи без проблем на шум, което е голямо улеснение. И пиратките не го смущават.Нкога не сме му пазили тишина и така е по-добре, според мен.

# 26
  • Мнения: 2 952
Ами........телефон да звънне или на вратата ще се побърка да види кой е , какво иска , да не изпусне нещо.....та  докато заспи изключвам телефона и хич не ме интересува кой ме търси , да ме търси пак .Иначе  като заспи  и му затворя вратата на неговата  стая ...нищо не му пречи вече ...работата е додето заспи CrazyПосле - пънче....

# 27
  • Мнения: 5 362
Но ако ми изпука ставата на крака или преглъщам вода нощем веднага промрънква.
Мисти,пак ме разби с отговор!  Joy
 Peace
 

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
На шум,аз обичам да слушам силна музика.А често пъти и кучето лае точно до количката и,но тя не се плаши. Hug

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Спи различно, в различните фази на съня.
Около 30 - 40 мин. след като е заспала - не я буди шум. Но след това и вратата да отворя на стаята и подскача.

Общи условия

Активация на акаунт